poster

Re-Animator

 • slovenský

  Re-Animátor

Komedie / Horor / Sci-Fi

USA, 1985, 86 min (SE: 105 min)

Režie:

Stuart Gordon

Předloha:

H.P. Lovecraft (kniha)

Hudba:

Richard Band

Producenti:

Brian Yuzna

Střih:

Lee Percy

Kostýmy:

Robin Lewis West
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  ****

  80+% Neskutočná sranda, z ktorej úplne srší kreativita a nadšenie tvorcov. A Jeffrey Combs je bohovský! Najlepší mad scientist ever!(10.6.2015)

 • Jericho666
  *****

  Tak tomuto musím s radostí dát plný počet! Už od úvodních titulků jsem věděl, že mě čeká skvělá, šílená, krvavá a hlavně humorná jízda, která se mi splnila. I když je rozjezd trochu "pomalejší", tak už je ze začátku jasné, že Jeffrey Combs alias Herbert West je tím, co snímek bude táhnout a nespletl jsem se. Charismatický, leč pro kolegy nepříjemný, šílený věděc zahraný na jedničku s hvězdičkou. Lepší už snad ani být nemohl a hned jsem si ho oblíbil. Atmosféra se mi od začátku líbila a scéna s kočkou byla brutální. :D "Neočekávej od něho tango. Má zlámanou páteř." Další dějství jsem si jen užíval. Prošpikované černým humorem, odkazy na několik až kultovních snímků a od suprové scény s hlavou to začalo jet na plné obrátky. Scéna v márnici na mě působila, i když je snímek přes 35 let starý, naprosto senzačně a svým provedením, humorem a parádními maskami, jen dotvrdila pro mě plné hodnocení. Pár mušek by se sice našlo, například samotný konec mi moc nesedl, ale jinak se pro mě jedná o skvělé dílo.(22.4.2013)

 • Hellblazer
  *****

  Paráda, jednoducho milujem keď sa spojí komédia s hororom. Miestami pekne úchylný humor okorenení riadne brutálnymi scénami. Na to, že sa jedná o B-čkový horor, prekvapia slušné herecké výkony ako Jeffrey Combs v roli šialeného vedca, ktorý neváha pre výskum aj zabiť, tak aj David Gale. Záverečná scénka v márnici je skutočné mäso, veď ako inak nazvať scénu pri ktorej odseknutá hlava vykonáva orálny sex s babou? Jednoducho pokiaľ máte radi horory typu Braindead tak si tento film nenechajte ujsť. Ja som sa kráľovsky bavil.(9.3.2006)

 • AngelAngie
  ***

  Nijak výjimečný hororový zážitek, ani zpracováním... ani námětem.(14.8.2008)

 • juta
  ***

  Měl jsem o něco větší očekávání, začátek byl fajn až do doby, než se objevilo chodící torzo. Oživlou hlavu bych ještě snesl, ale to tělo bylo prostě příliš a hnedka jsem si film užíval o něco méně.(27.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace