poster

Re-Animator

 • slovenský

  Re-Animátor

Komedie / Horor / Sci-Fi

USA, 1985, 86 min (SE: 105 min)

Režie:

Stuart Gordon

Předloha:

H.P. Lovecraft (kniha)

Hudba:

Richard Band

Střih:

Lee Percy

Kostýmy:

Robin Lewis West
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ***

  Měl jsem o něco větší očekávání, začátek byl fajn až do doby, než se objevilo chodící torzo. Oživlou hlavu bych ještě snesl, ale to tělo bylo prostě příliš a hnedka jsem si film užíval o něco méně.(27.10.2014)

 • Superpero
  *****

  Utrhnutá mluvící hlava líže kozy spoutaný nahý holce. To v jiných filmech asi neuvidíte. Brakový námět je velmi zábavně a dobře zpracován do bezvadnýho filmu. Je to fakt ultimátní horor, ale budete se spíše řehtat. Všude megakrve a brutalita a do toho tam běhá sheldonovský Jeffrey Combs a cedí hlášky. Fakt ta jeho postava je hrozně super a tomu už tak grotesknímu filmu dodává punc nezapomenutelnosti. A ten hudební motiv...no prostě paráda.(15.9.2011)

 • HateBreeder
  *****

  Konečně, pane Weste, jsme se setkali tváří v tvář. Myslím, že naše setkání lze považovat za osudové. Tolik jsem toho o Vás slyšel. V mých očích jste fenomenálním individualistou co se týče vaší profese i vašeho života. Slepě Vám důvěřuji a jsem si vědom, že priorita vašeho poslání je vyšší než počet obětí kvůli němu podstoupených. Někdy se nesmíme ohlížet zpět a musíme se zaměřit pouze na náš cíl i když je téměř neviditelný a tak vzdálený. Váš objev - re-animace, tudíž znovuoživení zemřelých jistě vejde do dějin medicíny a vy dojdete zaslouženého uznání. Nikdo už nikdy Váš objev nezpochybní. Vím, čeká Vás ještě dlouhá cesta ke stabilizování Vašeho objevu ale hlavně k přesvědčení veřejnosti, že se nejedná o nic nehumáního či nepřirozeného, ale že jste to právě vy, kdo stanovil další důležitý milník v dějinách lidstva. Dovolte mi popřát Vám hodně štěstí a také hodně sil a odhodlání ve vašem poslání, které navždy změní svět živých ale také svět mrtvých.(1.2.2008)

 • Xmilden
  ***

  Solidní odpověď na Frankensteina. Jméno Jeffreyho Combse mi bylo nějak utajeno, ale jak jsem se tady dozvěděl jedná o kultovního herce, takže je možné že se na něj zaměřím podobně jako na Bruce Campbella. 55%(28.1.2010)

 • obitus
  *****

  Nekompromisni, brutalni horrorova zabava podle pribehu H.P.Lovecrafta. Neda mi to abych opet nevyzvihl Jeffryeho Combse v roli pres mrtvoly jdouciho vedce Herberta Westa. Jim zahrana fascinace smrti a absence citu je naprosto uzasna. Zdatne mu sekunduje pouze David Gale jako Dr.Carl Hill (pozdeji jiz jen hlava Dr. Carla Hilla ). Velice povedena je trikova stranka, predevsim zaverecny souboj v pitevne je nezapomenutelny. Jeden z piliru moderniho horroru.(5.10.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace