Re-Animator

• slovenský

Re-Animátor

Komedie / Horor / Sci-Fi

USA, 1985, 86 min (SE: 105 min)

Ja moc tieto old-schoolové horory zrovna nevyhľadávam, ale posledných 20 minút je koncentrována 6 hviezdičková bloody zábava. 75%(25.2.2007)

Kdyby hudba k filmu nebyla bohapustou vykrádačkou Psycha, možná bych dal i pět hvězdiček. Neskutečně drsný a místy opravdu nechutný frankensteinovský horor se ke konci láme ve velmi černou komedii, což je možná trochu škoda. Jinak ale lahůdka.(6.11.2006)

Rozpočet $900,000Tržby USA $2,023,414Tržby Celosvetovo $-(6.2.2010)

Já ani nevím, jak tento béčkový úlet uchopit, ale co vím zcela jistě, že jsem se bavil nadmíru dobře. Jedná se o žánrový mišmaš, u kterého se víc zasmějete, než- li vyděsíte, ale určitě najdete od každého něco. Snímek sice pouze na jedno podívání, ale pro fajnšmekry docela lahůdka. 70%(4.3.2013)

Podarená hororová komédia, hlavne čo sa atmosféry, hereckých výkonov, množstva krvi a trikov týka na prvý Gordonov film. Vzdávam hold jeho vynaliezavosti, ako sa vysporiadal v rámci trikov s mizerným rozpočtom, ktorá na druhej strane príliš strhávala moju pozornosť na úkor jednoduchého príbehu. Veľké plus za príjemnú malú nočnú moru ktorú mi film spôsobil, čo len tak o iných hororoch nemôžem povedať. Najlepšia scéna: mačka.(29.10.2008)

• - První reanimovaný člověk v márnici je spíše známý jako dablér těla Arnolda Schwarzeneggera. (Chatterer)

• - V jedné chvíli říká doktor Carl Hill (David Gale), že je zrcadlo jednosměrné a že přes něj není slyšet. V druhé polovině filmu je ale možné všimnout si, že uvězněný doktor Dean Halsey (Robert Sampson) vidí i slyší. (Terva)

• - Film bol zakázaný v Singapure, Švédsku a na Islande. (Paldiny)