S láskou, Rosie

• Velká Británie Love, Rosie (více)

Hanulityda

Poměrně kvalitně obsazená a natočená oddychovka pro lidi, kteří ještě věří tomu, že láska může být věčná a hory přenášející. Rozhodně nečekejte něco, co vám vezme dech. Děj je vcelku jednoduchý a předvídatelný, ale milé a sympatické herecké obsazení vám necelé dvě hoďky v kině zpříjemní natolik, že nebudete odcházet s pocitem zbytečně utracených peněz :) ()

Neely

Bylo zajímavý sledovat "patnáctiletou Lilly" jak si hraje na třicetiletou (!!!) matku. Jediné plus byla její kamarádka, co trousila hlášky (scénka v lékárně) a rozdávala kondomy...děj pitomoučkej a naivní (na malým městě se fakt spolužáci nedozví, že je zbouchnutá hlavní hrdinka...) ()

Methew

Neviem, či si týmto filmom robia sami Anglosasi zo seba srandu. Ale je to typický príklad hlúpych a naivných Američanov a Angličanov (česť výnimkám). Takže toto u mňa bodovalo! Konečne niečo, kde sa presne vykreslili ako totálni idioti a navyše tak vtipne. Vážne paráda, toto som potreboval mať vo svojej zbierke filmov. Romantika tu je síce dosť povrchná, ale tých 75% tomu dám, už len kvôli tomu, že mám nový skvelý film v zbierke, v ktorom sa Anglosasi vykreslili ako totálne neschopní ľudia, ktorí majú psychologické problémy s dospievaním a spravili tak zo seba komédiu. ()

Chlo0opek

Musím říct, že oba představitelé mi k sobě neseděli ze stejného důvodu, jaký byl hned na začátku zmiňován. Zkrátka jejich vztah byl mnohem blíže kamarádství, než manželství. Zkrátka tohle bylo divné. Film je jak nějaká sinusoida - chvíli se člověku dost líbí, k čemuž rozhodně přispívají i pěkné exteriéry a dobrý hudební doprovod, po chvíli zas přijdou scény, dialogy či děje, které jsou až trapné, takže jsme byl místy až znechucen. Ve výsledku je to takovej nevšední romantickej film, který se ale bude líbit především ženskému diváctvu.. ()

Rychlasar

Okouzlující snímek, který stojí za to shlédnout. Dojemný příběh od začátku až do konce. Pro milovníky romantických happyendů přímo stvořený. =) ()

Lady Marcy

Vědecké výzkumy tvrdí, že pokud se lidi znají jako malé děti, něco jim brání, aby se do sebe jako dospělí zamilovali, to je docela zajímavá a pravdivá teorie. Film mě ale nijak neoslovil, herecké obsazení mi přišlo nic moc. Nicméně bylo tam pár zajímavých momentů a dalo se na to koukat. Takže takovej průměrnej film. ()

katherine7

Můj názor je NÁDHERA. Krásně a výstižně zachycený vztah dvou nejlepších přátel, který má humorný podtext a zároveň některé diváky rozněžní. Samozřejmě to mohlo dopadnout i lépe. Kniha je oproti filmu mnohem obsáhlejší, kde spisovatelka líčí všechny roky života Rosie a Alexe, oproti filmu to však byla chvílemi míšenice. Ale podařilo se z toho pěkně vybruslit a vznikl tak dosti povedený snímek :) Lily je super herečka, která má rozjetou slibnou hereckou kariéru a Sam totéž. P.S. Jejich anglický přízvuk miluju! Za mě 5*. ()

Nikky33

Knihu som prečítala za tri dni tak som si povedala že si pozriem aj film. Film je krásny, avšak aj keď síce uchoval hlavnú podstatu knihy dosť vecí mi tam chýbalo (resp dosť vecí z knihy zmenili alebo vynechali úplne)...ale darmo, knihy sú vždy lepšie :) ()

NeverEver

Na me moc prekombinovane, moc natahovane, moc lamene "pres koleno", proste takove "moc, moc a ve finale nic". Vsichni zname zakonitosti romantickeho filmu, nejdriv trapeni, mizerie a pak prozreni, trochu strachu a napeti zda to vyjde a pak uleva ze to vyslo... Problem ale nastane pokud tohle date do filmu asi 5x a k tomu vsemu pridate splozeni potomka a navrh zjisteni, ze dalsi splozeny potomek neni ve skutecnosti vas a cele to zasadite do "mizerie" nevystudovane uklizecky hotelu. Proste to uz je moc. To pak ztracite sympatie s hlavnimi hrdiny a jedine co si prejete, je aby uz to skoncilo... vy moc dobre vite jak... a jen cekate jestli k tomu dojde za 10,12,15 nebo dvacet let a kolik dalsich kotrmelcu si mezi tim scenaristka vymyslela. Oproti tomu je Pretty Woman scenaristicky klenot hodny tesani do kamene..... Bohuzel nic moc k "dobru" nemohu filmu pricist - takze za sympaticke obsazeni a snesitelnou stopaz davam 2**. (P.S. pokud bude Lily Collins starnout ve skutecnosti stejne jako ve filmu, tak velka gratulace, muze si otevrit patent na vecne mladi.....) ()

Isuzu

Pekne, to ano. Mile tiez, ale neviem, tento film vo mne nezanechal ziadne hlbsie pocity, takze tentokrat budem prisnejsia a udelujem priemerne hodnotene. PS I love you sa mi teda pacilo ovela viac (rovnaka autorka predlohy), aj emocionalne to je podla mojho nazoru silnejsi film. Ale ani tento romantikov a milovnikov romantickych filmov neurazi (a niekoho aj nadchne:). ()

ardeas

Za týmto filmom som doslova dupkala pol roka kým sa ku mne dostal a som nadmieru spokojná. Je to síce pomerne veľmi orientované len na hlavnú hrdinku, ale zase keď asi by dostal Alex viac priestoru, nemuselo by to vypáliť až tak dobre. Možno práve preto, že je väčšinu času niekde mimo, ich stretnutia sú také charizmatické, scény z letiska na začiatku a pred koncom sú pre mňa asi jedne z najlepších čo som za posledných pár rokov videla v romatických filmoch ak nie vôbec. Pohľady v nich povedia viac než akýkoľvek prejav o láske, tak to má byť. ()

durkes

Film pozerateľný, celkom fajn. Žiaľ, pozeral som to s dabingom a aj keď český dabing mám veľmi rád (o dve triedy nad slovenským), tak tento film bol nadabovaný príšerne........(najstrašnejší bol dabing Brittany)......takže skazilo celkový dojem a tak len tri hviezdy..... ()

Zofinka2

Viděla jsem to na youtube v angličtině. Takže jsem všemu bohužel neporozuměla. Akorát bych asi nechtěla kluka, který se nedávno oženil s jinou. Odešel od jedné, odejde i od druhé. Nebylo psané po jak dlouhé době, po své svatbě, se Alex objevil u Rosie, na konci. Sice to skončilo happyendem, ale je otázka, jak dlouho spolu byli pak. To už asi podstatné nebylo. Jinak Lily je pěkná asi po mamince. Alex je taky fešák a sympaťák. ()

Wartord

Herečka hraje o 10 let mladší charakter, než je ona sama, který navíc nestárne. Alex se rozejde kvůli chloupkům v umyvadle, aby tu fiflenu mohli odstranit ze scény. Prostě bordelář a prase. Korunu tomu nasadilo zjištění, že otcem jeho dítěte je vlastně někdo jiný. Desetkrát jsem se marně pokusil roztočit globus, ale ani jednou jsem netrefil Boston. Psát smsky na 3310 musí být pořád zábava, zvláště když všichni v okolí mají chytré telefony. V Americe je to samá party s party cupy a blbými lidmi. Čas je relativní, kdy 5 let je 10 minut života. Další teenagerovská ambicioźní iluze o vztazích, které neexistují. Žádnou inteligentní podívanou nečekejte. Budete svědky divných rozhodnutí, vůbec počínání postav nechápete, a když to pochopíte, tak jenom proto, že to bylo napsané ve scénáři. Dvě hvězdy za to vystižení situace, kdy se matka nechce vzdát svého dítěte. A neplakal jsem ani jednou, jak bych údajně měl. Holt je tu spoustu měkkých charakterů, kteří film katapultují do červené barvy, protože ta tomuto asi právem náleží. Ale ne kvůli hodnocení... ()