S láskou, Rosie

• Velká Británie Love, Rosie (více)

kaylin

Nějak mě to ze začátku moc nechytlo, ta zbytečná komičnost mi trochu vadila, ale naštěstí jsem měl dost času na to, abych si na snímek a hlavně na postavy zvykl. Byli vybráni skvělí herci, kterým jste prostě přáli, aby se jim nakonec povedlo nějak se sejít a všechno si to říct. Hezká romantika o tom, že někdy se ta pravá láska prostě musí přestat míjet. ()

ABLABLABLA

Co na to říct, asi se mnou mává ovulace, že jsem tomu dala 5*, protože první měsíčky už máme hodně dávno za sebou, takže tím to být nemůže. "The condom came off inside my vagina and in present I'm not able to locate it. - That's way more information than I need it." To prostě chcete, ještě když pak váš ošetřující doktor se jmenuje Dick. Sorry, ale tu byla prostě řada scén, které byly přesně stvořené pro infantilní jedince jako já, aby se na nich zasmáli. Jako třeba odvádět svou dceru první den do školy a přitom mít k zápěstí připoutané čelo postele. Nebo iracionální matku, která Vám nechce dovolit jít na vysokou tak daleko, protože kdo by Vám pral a co byste jedli? To je prostě směšné, že si to tak naivně představujete. Nebo rozhodně chcete otěhotnět po sexu, kdy si kluk nasadí kondom a pak rychle rychle rychle.. asi aby se neudusil nebo co a do 5 sekund je hotov... yes... fakt king a samozřejmě poté ještě výše zmíněná story... prostě to určitě budete vyprávět jednou dceři, jak byla přivedena na tento svět. A víte co? Tequila je fakt svinstvo... S její story se naprosto dokážu sžít... výplach žaludku mě naštěstí minul, ale stejně mě sanitka do nemocnice odvezla a nechali si mě tam až do rána.. ehm.. :D Fuck you. (Jop ten song je super.) P.S. Pamatujete ten naprosto promyšlený záběr, kdy byli na pláži jako mladí ještě, zaostřeno bylo na jeho obličej, ale v popředí byl zadek Bethany? V krátké lehké sukýnce, kterou nadzvedal vítr? Ne? No tak si to pusťte znova. ()

Rakosnicek77

Klasická cukrová vata :-) Jednoznačně jeden z nejlepších romantický filmů co jsem viděl! Kapesníky a mohutné posmrkávání celého sálu u závěrečných titulků hovořili za všechno! :-) Skvělý scénář podtrhuje opravdu úžasná hudba a celkový dojem, na mne tenhle filmeček udělal opravdu velký! ()

..Lucas..

Milá romantická komedie. Sice mi nepřijde, že by přinesla něco nového, ale hezky se na ni dívalo. Lily a Sam byli uvěřitelní a já spokojený :) ()

Mikita

Není to vůbec špatné. Nevím, proč hodnotím tak nízko. Snad jen, že tohle míjení, tohle srabské mlčení a odkládání činů, tohle nevyznávání pravých pocitů, to nechápu. Nemá to tak být. ()

Kaluž

Cynická obluda uvnitř mě tentokrát zadupala srdíčko do země a nedovolí mi jít s hodnocením výše. Bohužel. Ono by to bylo i dobrý, ambice tam jsou, ale ty nárazové vlny nevkusně infantilního humoru z toho zkrátka dělají film pro podstatně mladší (čti jednodušší) cílovku. Což je škoda, protože tahle přitroublá doména většinou spadá pod americkou produkci. ()

Maq

Je to milé, sladké, na poměry Červené knihovny dobré, leč v součtu jen nepříliš inspirované. ()

movieband

Jedna za úžasnou Lily Collins, druhá za svéhlavost, třetí za potavu Rosie a čtvrtá za scénu se škytajícím dítětem a rozhodnutí při porodu. Příjemná romanťárna, která, když člověka potká, tak ho pustí až u závěrečných titulků. ()

runner85

Film sa snaží síce pôsobiť neskutočne milo ale pôsobí celkovo divne. Vraví sa, že dva razy do toho istého hovna nestúpite (za predpokladu, že máte v poriadku oči a frňák) ale tieto dva zmysli mali hlavné postavy pekne pateticky zdeformované. Taktiež ma iritovalo to neskutočné skákanie v deji. Nechápem k čomu to bolo takto dobré a správne! Svadobné reči sú v romantických komédiach chuťovka na záver. Bol som síce zatiaľ iba na štyroch svadbách ale takéto somariny som tam v živote nepočul. Hudba je ale počas celého filmu skvelá. Presne takú hudbu akú hrali na diskotéke vo filme, hrávali aj za mojich čias mejdanov ... Koniec ktorý mohol celý film aspoň troška zachrániť bol tiež odfláknutý ... P.S to vysvetlenie na konci filmu prečo sa ich kamarátske cesty začali rozchádzať bolo teda poriadne divné. Ak má dievčina čo v živote nepila 5 panákov v sebe tak si môže akurát tak pamätať slniečko ... ()

gegina31

Kdyby mi to někdo odvyprávěl, tak si myslím, že je to o ničem. Takový jednoduchý děj jako třeba u Chlapectví, který mě mimochodem vůbec nebavil. Ale tenhle film byl dobře natočený, byl vtipný a to si nemyslím, že to téma bylo kdovíjak k popukání. Oceňuji , že narozené miminko nevypadalo jako půlroční kojenec :) Trochu mi vadilo opakování " on s ní nemůže být, ona s ním nemůže být" ale to k tomu asi patřilo. ()

PP66

Velká očekávání. Plno přehnaných scén. Příběh o ničem podstatném, vlastně o míjení - a mě ten film také minul. Mezi dvěma až třema hvězdama. ()

Dont

Jedna z nejlepších romantických komedií za dlouhou dobu zpátky. Sice tam ke konci bylo až moc klišé a cukru, ale filmu se nedá upřít humor a romantika, což se v tomto žánru počítá. Výborně se v roli Rosie ukázala Lily Collins, registruji ji už z jiných filmů (Stuck in Love, Učitelka angličtiny), ale dosud mě herecky nezaujala tolik jako tady. S Láskou, Rosie od jiných romantických komedií odlišuje ze všeho nejvíc dobře napsaný a chytrý scénář, minimálně v prvních dvou třetinách. ()

evanka

Po dlouhé době zase jedna milá romantika, která potěší. Výběr hlavních herců je asi největší plus, protože oba dva jsou sympatičtí, reální, člověk se s nimi může celkem ztotožnit,žádná Barbie a Ken. Příběh je vyplněn spoustou vtipných scén a podařených vtipů. Na jednu stranu je to pohádka a na druhou stranu celkem reálný příběh. Možná se zdá na první, že oběma hrdinům je do cesty kladeno až moc překážek a náhod, ale podle mě život takový je a většinou nic nevyjde tak, jak člověk chce. V životě možná jen chybí ten happy end :) ()

kajas

To jako vážně? Romantických filmů založených na tom, že se dva lidé neustále míjejí, aby se v závěru konečně sešli, bylo natočeno dost a dost. Hlavní představitelé vám logicky musí být velmi sympatičtí, abyste jim jejich osudovou lásku opravdu přáli (a záviděli). Když ale Rosie celý svůj život miluje egoistického sebestředného kreténa a vy vlastně doufáte, aby zůstala s někým jiným (mimochodem, určitě nejsem sama, komu se na pohled pletl Alex s manželem Rosie, oba byli úplně stejně nevýrazní), je něco špatně. Moje zklamání korunovaly závěrečné minuty v prostředí jako vystřiženém z filmu podle Rosamunde Pilcher. Dvě hvězdičky za soundtrack a milou Lily. ()

Aleee89

Snímek z řady sofistikovanějších romantických filmů. Takové mám docela ráda, když už se vrhnu na filmovou romantiku, hledám něco takového. S láskou, Rosie mě v podstatě nezklamalo, byli tu sympatičtí a neokoukaní herci, příběh taky celkem fajn... Jen abych dala vyšší hodnocení, musela bych u dívání se zažívat větší emoce. Ale v podstatě ten film hodnotím pozitivně. ()

higuain

Hi, I'm Dick. - Of course you are. Rosie a Alex jsou nejlepší kamarádi už od dětství a... dál už si každý snadno domyslí, co je předmětem filmu. Jedná se o veskrze klasickou romantickou komedii, která je vlastně výjimečná pouze tím, že je velmi dobře napsaná i natočená. Hlavně první polovina je značně výživná co do humoru, v závěru to přece jen (logicky) zvážní. Ale v tomhle podání nic proti. ()

Reesam

Kdo by řekl, že to předčí má očekávání? Jak jsem se na Lásku s Rosie těšila, tak se mi i dostalo očekávání,a ne-li víc. Může to být romantické sebevíc, ale nikdo tomu neodpáře tu pravou anglickou atmosféru a Lilyin přízvuk, její krásu a přesvědčivé herectví. Byť kostýmy byly vážně ničemné a Rosie s přibývajícím věkem vypadala stále na 18 let, tak při soundtracku a romantické slaďárně se na to opomnělo. Zase fakt, že za to může kniha, ale kamera se nezapře. A možná že po tomto filmu má zase pár slečen důvod věřit na pravou láskou mezi dívkou a jejím nejlepším kamarádem. ()

Linda.csfd

Komedie? Kde? Oba byli svým způsobem hárošové a homolosové (což v řeči mého kmene znamená něco jako otravové). Mohli spolu žít, ale neustále se sami sobě vyhýbali, ačkoli věděli, jaká přitažlivost mezi nimi je. To není osud, jen si dělali naschvály a hráli si na siláky. ()