Epizody(12)

Čtvrtá hvězda vypráví příběh mladého Štěpána (Václav Neužil), který získal místo jako druhý noční recepční v tříhvězdičkovém hotelu Meteor na periferii Prahy. Štěpána zajímá Pavlínka (Martha Issová), která zde pracuje jako denní recepční. Pavlínku ovšem nezajímá Štěpán, ale agresivní hotelový údržbář David (David Novotný), který se snaží uniknout vyčerpávajícímu erotickému zájmu své nadřízené, hotelové manažerky Terezy (Lenka Krobotová). Ta se kromě Davida snaží i o ziskání čtvrté hvězdy, jež by zvýšila prestiž a úroveň hotelu. Její snahy ovšem naráží na sobectví, pohodlnost, lenost a zištnost podřízených. Vysněná čtvrtá hvězda ze všech zaměstnanců hotelu zajímá nejméně bývalého manžela Terezy a ředitele hotelu Teodora (Martin Myšička). Jeho jediným zájmem je zdokonalit se v hraní čínské hry mahjong. Terezino úsilí maří osobní zájmy i dalších podřízených: ambiciózní a záludný kuchař Smutný (Jaroslav Plesl) dychtí po místu šéfkuchaře, melancholický šéfkuchař Tichý (Miroslav Krobot) bojuje s trvalými následky po úrazu, denní recepční František (Ivan Trojan) kšeftuje s podsvětím a paktuje se s nebezpečným zločincem Majorem (Pavel Šimčík), hotelová prostitutka Libuška (Klára Melíšková) trénuje oddíl mladších dorostenců lakrosu, hotelový taxikář Jindra (Marek Taclík) je asi gay se silným mateřským pudem a barmanka Jiřina (Simona Babčáková) má manko. (Česká televize)

Knightey

Cesky komedialni serial, ktery se opravdu docela povedl. Byva mistama obcas hodne "trapne" ale az je to vtipne. Myslim, ze se na nej za nejaky cas podivam znova a rad. ()

bedn1

Po prvním díle má čtvrtou hvězdu jistou a aspiruje i na pátou... Druhý díl bohužel slabší, snad se to ještě zlepší... ()

mrsin

Sním, či bdím? Opravdu je tohle výtvor České televize? Takřka neuvěřitelné... Během pár posledních měsíců nám ČT stihla představit jeden zajímavý projekt za druhým - České století, Cirkus Bukowsky a teď i Čtvrtou hvězdu, která si zatím 4 hvězdy rozhodně zaslouží. Nejen, že zde pod vedením Prušinovského a Krobota exceluje ansámbl Dejvického divadla zastřešující jedny z nejlepších českých herců současnosti, ale ještě se jedná o sitcom, který nic uboze nekopíruje, ale snaží se jet po vlastní linii s humorem, který je pro české uši přímo lichotící (přesto nemusí sednout každému, což je patrné i z řady komentářů). Bravo, ČT, bravo! 75 % ()

sarkadc

po prvním dílu dávám 4, ale počítám, že se z toho seriálu stane kultovka. Takže si nechávám místo, abych mohla zvýšit :-) ()

Stormerians odpad!

Teda to fakt netuším co je na tomhle komediálního. Mě to něpřišlo ani úsměvné. Další díl už rozhodně vidět nechci. ()

Vault_13

Co jsem to sakra viděl? Namlsán Cirkusem B., kouknul jsem na druhý díl Čtvrté hvězdy (první díl mi unikl), protože jsem se těšil na další novinku od ČT, navíc mám rád Okresní přebor. Hraje zde spousta mých oblíbenců, o to více jsem byl zklamán. Trapnost, nevypointovanost, předvídavost, nuda, divnost. Pobavil mě mahjong Martina Myšičky, i když o mnoho lépe si v té roli dovedu představit Pavla Lišku. Vůbec nemám chuť se podívat na další díl. ()

sinjakupre

Jsem zvědav na další díly. Viděl jsem zatím díl z 13.1. a neskutečně mě pobavil. Odpočinul jsem si od přereklamovaných konkurenčních seriálů, chytl mě humor postav a celkové udivení na co se to vlastně v televizi dívám :-D. Marta Issová tomu dává skvělou tečku a hlášky Ivana Trojana jsou bezkonkurenční "Ty vole a kam dopadne ten vozík" :-DDD ()

ynot

Zatím tomu ta čtvrtá hvězda opravdu chybí. Trochu zklamání. Herci jsou skvělí, ale nějak to prostě nefunguje. ()

Sgt.Tracnik

Po třech dílech, kdy jsem se báječně bavil,proti všem, kteří asi čekali popadání se za svá tlustá pivní bříška a v rámci všeobecného sememrskačství čehokoliv českého zde musím dát za 5. ()

petrskuta

Tak zatím ani nevím po třech dílech zatím tři hvězdičky. První díl jedna hvězdička , další dva díly po třech hvězdičkách. Doufám , že to seriál časem dotáhne na ty čtyři dle názvu seriálu. ()

Leník

Naprosto promarněný potenciál skvělých herců. Scénář je křečovitý, nedotažený, pointy často nepřekvapivé. Viděla jsem 3 díly, u každého jsem se jedenou dvakrát usmála a jinak mi bylo herců spíš líto. Škoda. Dvě hvězdičky za obsazení, které to zachraňuje před totálním propadem. ()

tchempi

Tolik skvělých komiků a tak málo srandy. U sitkomu musí být kadence vtipů jako z kulometu, tady je kadence jako z ručně plněné muškety. ()

yxaj

Tak tohle je fakt sila. V dobrem slova smyslu, pochopitelne. Absurdni humor na druhou, mozna na treti. Ja se valim smichy, a to ani ty figurky nemusi nic rikat. Zrodila se hvezda mezi serialy. Ctvrta hvezda. ()

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz