Epizody(12)

Čtvrtá hvězda vypráví příběh mladého Štěpána (Václav Neužil), který získal místo jako druhý noční recepční v tříhvězdičkovém hotelu Meteor na periferii Prahy. Štěpána zajímá Pavlínka (Martha Issová), která zde pracuje jako denní recepční. Pavlínku ovšem nezajímá Štěpán, ale agresivní hotelový údržbář David (David Novotný), který se snaží uniknout vyčerpávajícímu erotickému zájmu své nadřízené, hotelové manažerky Terezy (Lenka Krobotová). Ta se kromě Davida snaží i o ziskání čtvrté hvězdy, jež by zvýšila prestiž a úroveň hotelu. Její snahy ovšem naráží na sobectví, pohodlnost, lenost a zištnost podřízených. Vysněná čtvrtá hvězda ze všech zaměstnanců hotelu zajímá nejméně bývalého manžela Terezy a ředitele hotelu Teodora (Martin Myšička). Jeho jediným zájmem je zdokonalit se v hraní čínské hry mahjong. Terezino úsilí maří osobní zájmy i dalších podřízených: ambiciózní a záludný kuchař Smutný (Jaroslav Plesl) dychtí po místu šéfkuchaře, melancholický šéfkuchař Tichý (Miroslav Krobot) bojuje s trvalými následky po úrazu, denní recepční František (Ivan Trojan) kšeftuje s podsvětím a paktuje se s nebezpečným zločincem Majorem (Pavel Šimčík), hotelová prostitutka Libuška (Klára Melíšková) trénuje oddíl mladších dorostenců lakrosu, hotelový taxikář Jindra (Marek Taclík) je asi gay se silným mateřským pudem a barmanka Jiřina (Simona Babčáková) má manko. (Česká televize)

blekekeke

K hláškám patří grimasy, ke grimasám dobří herci, k dobrým hercům slušivé prostředí, k prostředí dobrej scénář, ke scenáří kamera a k dobrému hotelu 4 hvězdy, zaslouženě :o) ()

Delmondo

Já snad začnu věřit i na duchy. Jako Okresní přebor jsem bral jako vyjímku potvrzující pravidlo že se u nás točej naprosto kreténský seriály ale ono tyvole když se za to podepíše Prušinovák tak je to bžunda jak hovado. Výborně sehraná parta herců který ze sebe ždímaj maximum aby nás pobavili a to dokonce i ti které neznám a ti kteří mě obvykle dosti serou ale tady to je koncert. Hlavně naprosto lahůdkovej Ivan Trojan jenž neustále hláškuje a ze všech nejvíc baví a samozřejmě David Novotný kterej má taky krásnou roli. Dobře zvolený prostředí, krásnej vizuál,přímí, jednoduchý ....zkrátka top. ()

Skretule

Prvních asi tak 6 dílů mě fakt hodně bavilo. Střed už trošku chladne a závěrečné 4 díly mi už přijdou poněkud slabší. Ale i tak musím říct, že mě těší, že jsou v ČR ještě lidé, kteří jsou schopni natočit kvalitní a vtipný seriál. Velké plus za Trojana, který ve své roli opravdu exceloval. ()

Kalda69

Skvele obsazeni a skvele vedeni herci, kteri, podle me, ze sebe dostavaji temer maximum. Slabsi chvilky jsou vykoupeny vybornymi vtipky a uzasnymi situacemi. A kamena tvar Miroslava Krobota je ultimatni. No ty voleee, tohle musite videt :o). ()

david666

Někdy slabší, někdy drsné, někdy vtipné. Každopádně v naší zemi nadstandard, který asi zůstane majoritou nepochopen ()

aannemer

No, nevím. Takovej rádoby intošskej kanál. Natočit to Nova, tak to beru, ale veřejnoprávní televize... hodně smutný, kam jde vkus českého diváka a hlavně prachy českého koncesionáře. ()

e_Fox

Pomalé tempo seriálu se dá omluvit, jedná se přece jen o TV produkci. Obsazení je ale skvělé a divák se s nimi nenudí, obzvlášť Ivan Trojan děj hodně posouvá dopředu. Hodně odpočinkový seriál, ale opravdu pobavil. I to celkové zasazení hotelu do temných uliček Prahy, vykrádání aut atd, to mělo něco do sebe, nic pro náročného diváky, ale opravdu jen relax. . ()

kolly13

Obsazení nadprůměr a když tomu dá člověk trošku čas, tak se pobaví na úrovni televizní zábavy s horního ranku. Sic herci zapojují své profláklé pózy, ale seriál tím netrpí a pomalu jsi jde za svým = být lepší než průměr. ()

Grázl83

No, první 2 díly mě to docela bavilo. Následně se prohlubovala trapnost, nevtipnost, nevkus a stupidní chování postav. ()

Franki69

Zkouknuto kdysi v době uvedení a připomenuto v těchto dnech, kdy herci „z dejvického“ mají svůj nový seriál (https://www.csfd.cz/film/571150-zkaza-dejvickeho-divadla/prehled/). A prvotní dojem jsem si poopravil z tehdejšího „proboha, kdo to může sledovat“ na „je to zábavný, chytře napsaný a parádně předvedený“. Co jsem nedal tenkrát a ani teď je Neužilův „beatle“ účes a jeho charakterově rozplizlá a vcelku bezvýrazná a nudná postava. Škoda, že si to neprohodil s Pleslem. Naštěstí jsou tam jiní a třeba Trojanovy kšeftíkářský orgie s copánkem jsem si fakt užil. Jo a hrachovku mám taky rád. Dejte tomu šanci, vypnout se to přeci dá vždycky. Ale věřím, že většina z vás dokouká do konce…Dávám 80%. ()

StrixCZ

Vydržel jsem to do 8. dílu. Trpělivě jsem vyčkával, kdy se to konečně rozjede. Nestalo so. V průměru tak 2-3 vtipné momenty za díl, zbytek naprostá nuda a šeď, emoce to ve mně nevyvolalo prakticky žádné. Vážně žasnu, že za tímhle počinem stojí stejní lidé jako za vynikajícím Mostem a velmi podařeným Trpaslíkem. Jedna hvězdička za Pavlínku (jediná postava, která mě párkrát rozesmála) a druhá za hudbu v závěrečných titulcích. Což je dost málo... ()

Birter

Z televizní trilogie od Dejvického divadla mi Čtvrtá hvězda padla do gusta nejvíce. Prušinovského (a vlastně i Kolečkův) rukopis pro mě zůstává neznámým, protože mnou domnělý Krobotův geniální trapno-humor na mě křičel z každé epizody a občas byl dotažen do dokonalosti (E07, E09, E11). Vyzdvihnout nejlepšího herce je obzvláště těžké. Přesto zmíním alespoň Trojana, Krobotovou, Příkazkého a Babčákovou (která si zopakovala roli z Comebacku), ale i tak jsem opominul jiné výborné figurky. S humorem jen tak dál Česká televize. ()

Muf911

Mechanic, že mě, jako hoteliéra, tenhle seriál skoro deset let míjel. Celkovou atmosféru provozu hotelu velmi dobře vystihli a některé postavy jsou byly jak ze života. Některé díly se fakt provedly a bylyvelmi vtipné, nejvíce asi ten s točením porna na pokoji. To jsme se fakt mlátili smíchy. O to víc pak zamrzel nevýrazný konec, takové vyšumění do ztracena. Asi už to autory nebavilo, tak to nějak narychlo zařízli. ()

Gattino

Jenom si říkám, že lidi, kteří netuší, jak a čím se tihle v DD baví, asi nebudou mít pochopení. Čtyři hvězdy pro Čtvrtou hvězdu! ()

ricky4

Hodnocení pilotního dílu: seriál se zatím jeví celkem slibně. Je tu dost zajímavých postav, které hrají solidní herci. Bude to nejspíš o české debilitě. Nejvíce mě zaujalo duo Neužil a Trojan, co se vtipnosti týče. Jen tak dál, zatím dávám 80% ()

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz