Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo. (Falcon)

D.awi.d

Definice současné americké komedie jako z učebnice. Stejně jako jednička. Je to vlastně jen víc a víc humoru stejného ražení - a pokud je to váš šálek čaje, nemůžete udělat chybu. Pokud vám samozřejmě už humor prvního dílu nevyhovoval... no... jsou tu pořád Babovřesky a mají dokonce o díl víc. ()

Stanix

Nečekal jsem scénáristickou invenci. Bylo mi celkem jasné, že půjde o totéž. Zhodnotím tedy jednotlivé hlavní elementy: ústřední dvojice celkem fungovala, i když Schmidt nebyl tentokrát tolik vtipný jako minule; drogový trip hrubě odfláknutý; prostředí univerzity vcelku obstojné zastoupené vtipnýma individuama. Jediná změna-nezměna v šabloně je úspěšná infiltrace prostředí Jenkem místo Schmidta v jednadvacítce. Tedy celkově se jedná o totéž jako 21 a upřímně nevím jestli mi to pouze nesedlo anebo mě to podruhé už prostě tolik nebavilo. Nicméně si myslím, že když diváka pobaví nejvíc ze všeho titulky na konci, je obvykle něco špatně. ()

john.h

Opravdu super. Nečekal jsem, že se budu bavit až tak. Někdo při tvorbě opravdu přemejšlel a dal si záležet na každý scéně. Jako nějaký vtipný nejsou, ale většina dokáže rozesmát. Tvůrci si dělají legraci i sami ze sebe, když se například podivují nad náhodou, že vedle jejich kostela z Jump Street 21 je další kostel s adresou Jump Street 22, a taky si dělají legraci z filmovýho byzu, když třeba hlavní postavy debatujou o tom, že rozpočet utopili v úvodní akční honičce. Závěr s náhledem na dalších asi 40 dílů taky solidně pobavil. ()

MFloyd

S odstupem odebírám jednu hvězdu, vlastně nechápu jak jsem mohl být tak smířlivý a dát tomu 4*, naprosto průměrná komedie s primitivním humorem. Nic víc, dáme tam jednoho ňoumu (Jonah Hill) a jednoho cukrouše (Channing Tatum), přihodíme ještě vtipy typu "Jsem teplej... jééé" a dostanu do hlavy traverzou a máme geniální výplach, na který každý zapomene, protože v ní nic originálnějšího není. ()

Bube1

Tenhle typ komedií moc nemusím, ale scénáristé si tady s hláškami a příběhem poradili dobře, takže výsledný dojem je velmi kladný. Líbilo se mi to ještě o kousek víc než předchozí díl, a proto dávám (možná trochu nadsazené) 4 hvězdy. ()

darthhokro

O trošku méně trapné oproti prvnímu dílu a maličko vtipnější. zejména asi proto že Ájs Kostka, dostal trošku víc prostoru a jeho scény, byly opravdu vtipné. Vůbec nejlepší na celém filmu byli závěrečné titulky.Tož lepší 2. ()

Dampfer

První půle je perfektním pokračováním jedničky, kdy mi ústřední duo znovu a znovu dokazuje, proč mi v 21 připravili téměř nepřerušovaný záchvat smíchu. Výměna střední za výšku funguje, hlášky baví a zápletka s kapitánem je sice na někoho moc "okatá", ale mi připadala fantastická, takový výbuch smíchu se nedostavil opravdu dlouho (což bude způsobeno i tím, že se na komedie tak často nedívám). Jenže jak se druhý díl snaží být ještě ujetější než jednička, to bohužel moc vtipné není. Aniž by se řádně využilo prostředí kolejí, kostrbatý děj (což by samo o sobě nevadilo) se přesouvá jinam a místo opravdu zábavných narážek a jednoduchých vtípků přichází množství doslovného a bohužel nevtipného humoru, závěr, který spoléhá jen na hodně barev a taneční hudbu s ústředním záporákem, jenž mi je dost nesympatický, na škodu tím špatným způsobem. Všechno, co je na druhé půlce nucené, zbytečně přeplácené a trapné, je utužováno v kontrastu se skvělou první půlí. Možná jsem na 22 moc přísný, ale tam kde mi 21 ke konci skvěle gradovala, 22 neví co dělat. ()

ANTYCHRYST

Stejně dobrý jako jednička...má to stejnej příběh jen je to na vejšce?? Noo aa cooo.. :) Však to funguje.. Tahle dvojka mě hodně baví.. k tomu sprostej Ice cube.. Povedenej soundtrack..tak šup jsem s jump street 23 Ouu Yeees :) premiéra v roce 2020 už aby to bylo :) 80% ()

JohnZ87

V podstatě stejný koncept jako jendička, jen ještě ujetější - úvodní scéna na kamionu, Peter Stormare s růžovým batohem, bitka Schimdta s holkou... Filmu by možná slušelo, kdyby se alespoň občas zkusil brát trochu vážně. Na druhou stranu meta vtipy alá Deadpool, kde si tvůrci utahují z vlastního rozpočtu ("ta honička na začátku byla pěkně mastná" nebo "mám boty za 800 babek, který se ani nedostanou do záběru") dávají filmu nový rozměr. Richard Grieco z původního seriálu se objeví jen na okamžik prakticky až během titulků. Ice Cube v roli cholerického šéfa přidává filmu dost kladných bodů. Upřímně si corssover mezi Muži v černém a touhle ujetinou nedovedu dost dobře představit, ale to je holt dnešní Hollywood... 65% ()

papadoce

Toto je vtákovina pre totálne vypečené mozgy a poloretardovaných mimozemšťanov. Takže som tu správne. Nepovedzte mi, že ste sa nešúľali od smiechu, keď Jonáš Kopec hral toho mexikána, alebo počas toho neuveriteľného pokecu v base kokos. Veď ja som plakal jak dážď. Niečo tak brutálne ustrelené vás buďto dostane do kolien, alebo tým pohŕdnete a pôjdete sa zabávať na Sandlerovi (ble). Fieto, chápete ne ?! ()

wege

Jednička byla divná, toto ještě divnější. Nebylo to ani vtipné. U jedničky jsem se smál asi minutu, tady asi 15 sekund. ()

liquuid

Kvalitou se dá přirovnat k jedničce. Z hlediska vtipů a hlášek je to asi nastejno, ovšem u jedné scény zde jsem se smál ještě tři minuty poté, co přestala, takže to se vážně povedlo. Mám takový zvláštní dojem, že to strašně rychle uteklo. Nevím, čím to je, ovšem užil jsem si to a spokojený jsem odešel. Plné 4H ()

machonza

Tento film přesně charakterizuje žánr komedie. Často se dá průběh filmu očekávat a fantazie scénáristům asi nechyběla při psaní, ale výsledek je perfektní. Pokud čekáte vážnější průběh, nebo něco jinak koncipovaného od jedničky, nedočkáte se. Čeho se ale dočkáte je kinosál brečící smíchy a tak to nejspíš bude po 89% celého filmu. Film mě bavil od začátku dokonce. Po jedničce to není jako koncept nic nového, ale o to víc Vás to pobaví. 95% ()

Hjuud

Dobré, ale na mě až moc ujeté :-) ne že bych byl nějaký konzervativec a hnidopich, ale pak pro mě filmový zážitek postrádal to, že by mě zajímalo, jak něco dopadne, protože se mohlo stát opravdu cokoli. Ale jinak jsem se docela zasmál ()

Sholi

Úlet! Tak takhle si představuju akční komedii. Dlouho jsem se u něčeho takhle nezasmál. Tomu snad není co vytknout :)) ! ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (více)