V hlavě

• slovenský

V hlave

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2015, 94 min

Trailer mě nenadchnul. O to víc jsem pak byl potěšen filmem samotným. Teda hlavně jeho první půlkou. Druhá už tak nějak sjížděla, ale přesto nějak extra tempo neztratila. Nějaký hloubkový význam to určitě má, téměř každý si v tom může naiít něco svého.(30.11.2015)

Parádní animák. Bavil jsem se výborně a dokonce mě to i dojalo. Neskutečné. Opravdu velká pochvala pro tvůrce. Zábava pro děti i dospělé. 85%(8.9.2015)

Svým způsobem originální, roztomilý, dětsky milý a naštěstí ne infantilní. Škoda nutných nelogičností nutných pro rozjetí děje, ty – jinak celkem sympatickému – animáku – ubírají na věrohodnosti a sráží ho dolů.(13.10.2015)

Prostě ty triky jako dycky. Doják, co zabere. #kinobus(23.6.2016)

Ako tak vidím, v Pixare nápady ešte existujú. Veľmi ma potešil tento celkom zaujímavý a originálny príbeh. Skutočne je to fajn vymyslené a postavičky v hlave majú čo ponúknuť. Ale ta posledná hviezdička je až za samotný záver, pretože prostredná časť mi neprišla až tak výrazná a záživná. Giacchino opäť potešil zo svojou hudbou a slovenský dabing sa taktiež podaril. 80% - 4*(2.1.2016)