poster

V hlavě

 • USA

  Inside Out

 • slovenský

  V hlave

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2015, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Allien.9
  ****

  Určitě originální, hezké, na můj vkus ale trošku zdlouhavé a měla jsem pocit, že do toho Pixar nedal všechno, co do toho dát mohl. Český dabing nicméně skvělý (animáky ještě stále umíme).;-)(21.8.2015)

 • ORIN
  *****

  Mám k filmu několik výtek. Čekal jsem, že film obsáhne delší časové období a že interakcí mezi jednotlivými řídícími centry bude víc, protože potenciál tu rozhodně byl (např. scéna u večeře). Měl jsem původně pocit, že celý film je vlastně o začínající pubertě a že takový průběh je očekávatelný u většiny jedinců, leč nestalo se. V hlavě je přesto natolik kouzelný, barevný a dojemný animák a lze jen konstatovat, že Pixaru se ostatní stále dívají jen na záda. Pixar totiž umí to, co mu ostatní mohou jen závidět - velmi stylově odkazuje k vlastní tvorbě, tvorbě režisérských velikánů nebo dokonce celým kinematografickým obdobím, případně jiným druhům animace. Zakomponování do příběhu je přitom velmi hladké a naprosto přirozené. Je to komplexní a nápaditá mapa toho, jak to v hlavě může fungovat. Release the Kulich!(6.12.2015)

 • Davies182
  *****

  Dyť to děti nemůžou absolutně pobrat, tohle v kině vyhrávaj spíš jejich rodiče! Aneb kdy PIXAR konečně natočí erotickou fantasy, sakra? A ten "oscarovej" nášup emocí (doslova i na plátně) k tomu? Panejo. Bejt v tom sále sám, bulim několikrát na plný koule - takhle jsem jenom stydlivě popotahoval... Putovní veselosmutná story sice nic moc, celkovej dojem z filmu ale nakonec díky cvičení se srdíčkem hlásí plnou palbu.(1.8.2015)

 • NinadeL
  ****

  Prostě ty triky jako dycky. Doják, co zabere. #kinobus(23.6.2016)

 • MMR
  ****

  Trailer mě nenadchnul. O to víc jsem pak byl potěšen filmem samotným. Teda hlavně jeho první půlkou. Druhá už tak nějak sjížděla, ale přesto nějak extra tempo neztratila. Nějaký hloubkový význam to určitě má, téměř každý si v tom může naiít něco svého.(30.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace