V hlavě

• slovenský

V hlave

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2015, 94 min

// Distribútor: Buena Vista // Počet premietajúcich kín v USA: 4,158 // Otvárací Víkend v USA: $90,440,272 //(14.9.2015)

Velmi povedené dílko. Jedno z těch nejlepších posledních několika let v žánru "animovaný film".!!(2.11.2015)

• Pluhy

Buďto stárnu, anebo ty Pixarkovky už nejsou co bývaly.(5.10.2015)

Nesmírně nápadité pohlazení po duši od Pixaru. Hravé, vtipné, dojemné, pro malé i velké, zkrátka ideální kombinace všeho podpořená krásnou Giacchinovou hudbou a kořeněná přímo neskutečnými fóry typu domácí hádky u večeře. Krása. Ještě pořád jsem z toho všeho naměkko. Ale hezky naměkko.(29.7.2015)

Čekal jsem kvalitní animák a dostal tuhle megabombu, abych to napsal jazykem dnešních dětí. Pixar je myslím definitivně zpátky. Netuším, jestli se v prvním plánu mohl teoreticky inspirovat u Miloše Macourka, ale i kdyby ano, jeho kreativní mysl překonali tímhle filmem svých geniálním stylem o několik stovek procent. Hýkal jsem blahem, plácal se do stehen, bál se, brečel a poprvé od Auta zabiják v (letním) kině i zatleskal. OSTROV CHLAPECKÝCH SKUPIN DOUFÁM SPADNE CO NEJDŘÍV.(17.8.2015)