V hlavě

• slovenský

V hlave

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2015, 94 min

Originální animovaný snímek, ve kterém najdeme spoustu nápadů a zajímavých postaviček. Vše od začátku funguje jak má a divák se ani chvilku nenudí. Přesto mám pocit, že je vše mířeno úplně na nejmenší publikum, což je místy škoda. I přesto jsem se bavil a ze všeho mám dobrý pocit .. 8/10 = 85%(8.11.2015)

Nápad za všechny prachy, který je trestuhodně nenápaditě zpracovaný. Krom pár výjimek potvrzujících pravidlo (pohled do hlav ostatních, natáčení snů) jde o banálně přímočaré dobrodružství, ve kterém se Pixar "nepixarovsky" často snižuje k lacinému pitvoření se postav.(17.8.2015)

Azda ešte lepšie ako Up. Číra genialita a jeden z najlepších coming-of-age filmov. Tá precízna prepracovanosť, dokonalo povyberané momenty tak z detstva ako aj z toho, ako funguje myseľ a to celé zasadené do fantaskného no stále ľudského príbehu je úplne dychberúce. Pixar is back!(27.12.2015)

Animák roku 2015! Po delší době animovaný film, který nemá ryzího hlavního hrdinu, neřídí se typickými klišé typu "přehnané akční scény pro vyplnění času", "velká předvídatelnost", apod. Pixarovští tvůrci Inside Out (V hlavě) opět stvořili originální námět, který je vskutku fascinující a ohromující! Radost, smutek, nechuť, strach a vztek k životu ať chceme či nechceme potřebujeme, nebo spíše jsou tyto fakty naší součástí každého človíčka na této planetě. O mysli člověka a jeho pochodech byl celý tento skvostný animovaný snímek a musím uznat, že tak propracovaný animák do sebemenších detailů, ze kterých jsem až žasl údivem jsem dlouho neviděl. Velký palec scénáristům a přeji mnoho ocenění, protože tento snímek si je opravdu zaslouží. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(25.7.2015)

Za poslední dobu jeden velmi povedený animák, který je chytrý a má co nabídnout oproti ostatním. Jediná chyba, kterou zde shledávám je ta, že je až příliš smutný a vůbec není veselý, takže pokud chcete navodit depku vašemu dítku, tak tohle rozhodně doporučuji, jinak je to tak akorát dělané pro dospělého diváka.(16.1.2016)