Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  ****

  Veľmi príjemný film a to je to podstatné! Pri všetkých tých negatívnych veciach, ktoré počúvame chtiac/nechtiac celé dni, je toto tak trochu pohladenie pre dušu....a žalúdok:)(15.10.2015)

 • sochoking
  **

  Bud' to s tými farbami trochu prehnali, alebo je St. Antonia jedno z najkúzelnejších miest na svete, kde i totálny vidlák ( a k tomu ešte Francúz!!) spíkuje! Ošakával som pohodovú oddychovku s príjemným humorom a miesto toho som dostal totálny romantický prefarebný gýč ako Om Puriho kravata a navyše s tak idylickými zábermi, že ani reklama na Vitanu sa nechytá...(28.11.2014)

 • Aleee89
  ***

  Jméno Hallström zaručuje, že film špatný nebude. Po zhlédnutí Lásky na kari, na kterou jsem se hodně těšila (i proto, že tam hraje má oblíbená Helen Mirren), musím ale říct, že v režisérově filmografii najdu i lepší snímky. Láska na kari je pohodový a příjemný film, ale na nějakou větší emoci jsem čekala marně. A ke konci jako by mu docházel dech. Bylo to milé, ale znovu snímek vidět nepotřebuji.(4.7.2015)

 • evulienka3
  **

  Musím dať len dve hviezdičky, pretože mám pocit, že ak by som dala viac, krivdila by som mnohým mojim trojhviezdičkovým filmom. Úplne zlé to rozhodne nebolo, romantiku mám rada, ale táto bola akási prekorenená a napriek tomu bez chuti a iskry. Oddychovka, na ktorú zabudnete skôr, ako stihnete znova vyhladnúť.(4.11.2016)

 • nash.
  ****

  Čokoláda ve francouzském Hotelu Marigold? Proč ne. Pohodovka plná laskomin, a to nejen těch gurmánských, servírovaných slintajícím divákům. Vypilované dialogy, výtečné herecké výkony vybraných chutí, kterým kraluje královna Helen, příjemně pozitivní atmosféra, a to vše okořeněno tradičními hallströmovskými ingrediencemi. Takže kupodivu vůbec nevadí plnotučná pohádkovost, předvídatelnost, nedostatek zvratů či jiných dějových zákrut, dokonce ani fakt, že je to celé Čokoláda přes kopírák, jen místo migrující krásky je tu migrující familie, místo čokoládovny indická restaurace, místo napravení nerudného vdovce napravení nerudné vdovy, a nechybí ani snaživec, který ublíží protože špatně pochopí přání svého šéfa.(6.10.2014)

 • Helen Mirren

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace