poster

Láska na kari

 • USA

  Hundred-Foot Journey, The

 • slovenský

  Láska na kari

Drama / Komedie

USA, 2014, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  ****

  Bodejť by to jeden neměl za romantický cukrkandl, když to naši čulibrci přeloží jakoby měl mít film premiéru na Valentýna. Moje Sto stop dlouhá cesta byla upřímná a pohodová, což bych na tak krátké vzdálenosti snad ani nečekal. Navíc díky roztomilé Charlotte si na své přišly moje chuťové buňky i přesto, že jsem byl po jídle. Nejsem už totiž tak blbej, abych chodil na film o vaření před večeří. (Ashburton, NZ)(7.9.2014)

 • misterz
  ***

  Filmová rozprávka o tom, ako by mala vypadať ideálna multikulti spoločnosť. Ale inak ma snímok nijak zvlášť nenadchol. To najlepšie tu je pár zaujímavých gastronomických nápadov a neustály pocit hladu (možno film zrýchľuje metabolizmus). 60/100(1.1.2016)

 • cheyene
  *****

  Lasse Hallström podobně laděné snímky umí točit a Láska na kari to potvrzuje. Pro mě osobně byl tento film velmi milým překvapením. Kromě toho, že má zajímavý a poutavý děj, během jehož sledování doslova cítíte všechny vůně připravovaných jídel a máte chuť ochutnávat, nechybí tomuto počinu také sympatičtí herci a postavy. Největší pozornost si pochopitelně získá hlavní hrdina Hassan, ale také jeho otec, dále Madame Mallory a Marguerite. Skrze příjemné pocity, které ve mně Láska na kari vyvolala a že mě během oněch 122 minut ani jednu nenudila, dávám 5*.(3.1.2015)

 • numi
  ****

  Sometimes breaks break for a reason. Jamie Oliver + Indie + Helen Mirren + Milionář z chatrče.(4.1.2015)

 • Indiana
  ****

  Taková trochu Čokoláda v indicko-francouzskym balení a hlavně moc milej a pozitivní film, kterej mě donutil si po půlnoci ještě udělat obloženou mísu, jinak bych se u toho chutí k jídlu rozbrečel. K tomu moc hezká výprava a sympatický obsazení, no prostě líbilo se mi to moc.(16.12.2014)

 • - Na spoluproducentském postu lze najít jméno zpěvačky a herečky Oprah Winfrey, která se do knižní předlohy Richarda Moraise zamilovala a od roku 2010 ji prezentovala ve svém časopise. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v Saint-Antonin-Noble-Val, Castelnau-de-Lévis, Saint-Jory, Saint-Denis, Paříži, Nizozemí a v Indii. (tosik)

 • - Na natáčení filmu se podílel jako konzultant šefkuchař indického původu Floyd Cardoz. (Aja2001)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace