Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

mardun

"About as funny as a communist food shortage, and just as protracted.” Absolutely hilarious and applicable for anything seth has anything to do with. this guys success fascinates me. ()

Ihuj

Škoda, že nefunguje to interview, mohlo to být o úroveň lepší. Průměrná zábava, dobrá kamera, hláška "They hate us cuz they ain't us". Tisíckrát lepší film než Rudá kapela, ale jediná věc, která je na filmu fakt top, je to využití Katy Perry. A to, že mě Kim okouzlil skoro jako Skylarka. ()

Pantata odpad!

Což o to, nápad námětu špatnej neni.. Jen to pojetí humoru je pro mě prostě zoufalý. V závěru filmu jsem jen nechápavě kroutil hlavou. Možná je to jen moje chyba, třeba má vzájemné odkusování prstů nějakej super vtipnej přesah, kterej jsem jen nepobral. ()

FanKalEl

Bola to fakt blbina ale so super obsadením a scenárom, smial som sa snáď na každom vtipe. Veľmi sympatická komédia a zaslúžene tvrdý výsmech do Kimčonga i keď tvorcovia si mohli svoje USA tiež trochu viac podrypovať. Sympatickejšie než Apokalypsa takže dávam plný počet. (86%) ()

Orina odpad!

Pokud se u podobných skvostů v dnešní době smějí dospělí a ne jen mládežníci předávkovaní rychlými špunty, je mi teda HODNĚ smutno!! I ten odpad je na takovou žumpu moc vysoké hodnocení. ()

gazogazo

Pro mne završení dlouhé a dlouhé řady komedii které mě z principu tvorby "vtipnosti" neoslovuji. Ste stádo a smejte se hlouposti, protože kdo z vás mi chce namluvit něco jinýho ?a smejete se mne , že mi to nestačí? Smirte se s tím že někomu to může nepripadat vtipný a není to poza, doliku a tomasku. Vy stádo svatých kopců hovna konzumujici bez špetky soudnosti smějící se mnohokrát doslova hovnum sázuum. Kurva. A nejde ani o hype kolem, na ten sem hned zapoměl. Je to prostě jenom film tak akorát na půl 4 odpoledne." Ježíš korejstina je pro můj americkéj mozek tak nepochopitelna že sem ty zlutaky, nehledě na to z který mnohamilionovy země sou už v roce 1870 střílel v kalifornii do hlavy a stále to mejm kamikum i mne připadá děsně vtipný když se nevyserou na svou materstinu. " ... Ale hlavně, hlavně! Dělat si prdel z kldr je třeba tak včerejší jak je spatnej iron sky . Na druhou stranu to má i plusy, ale ty si jako spravnej curak nechám pro sebe. . Iluminat , scorpions, a vegan combi ... S odstupem pridávám hvězdu , protože sou prostě daleko větší sracky, třeba jako brácho koule apokalypsy v halywoodu ()

Kingjiri

Palec nahoru za odvahu pustit se do takovýho kontroverzního tématu, i když šlo zčásti o dobrej marketingovej tah - kvůli kontroverzím totiž Interview zkoukne minimálně každej fanoušek komediálního žánru. Čekal ještě však větší zábavu. Povedenejch gagů je sice dost (smrtící náplast, vyzvednutí zásilky od CIA, Kattty Perry nebo geniální úvodní Eminemovo cameo), ale taky se najdou nepříliš vtipný / opakující se gagy (štěně). Zkrácení stopáže by tak možná nebylo upně od věci. Pak mi taky nesedlo, že tentokrát nebyl za největšího blbečka Seth Rogen, ale James Franco. Zatimco k prvnímu se tyhle role hoděj, Franco v nich působí nepřirozeně (tim spíš, že teď hrál ultra blbečka). Lehce nadprůměrná zábava, což neni vzhledem ke zvolenýmu tématu uplně uspokojivej výsledek, tři silnější hvězdy. ()

Sgt.Cliffer

Nemohu popřít, že jsem se nejednou zasmál, ale jinak je to přemedializovaná křeč. Mimochodem ten zákaz promítání v kinech byl geniální reklamní tah. ()

KOOHA odpad!

Plitké a stále se podivuju, jak může v dnešní době udělat a hlavně zafinancovat takovou rádoby debilní komedii. Dyť z toho úplná blbost přímo září. Zbytečné a předvdatelní twisty a role úplně přehrávané, bylo mi z toho zle. PS. Ještě z toho byl takovej humbuk a dali to rovnou ke stažení, jinak v kinech by to zaručeně propadlo. Tímhle zvráceným marketingem z toho alespoň nějakou tu čočku vydělají zpátky ()

AngelG

Nemůžu si pomoci, ale mě prostě Seth Rogen a jeho styl humoru děsně baví a sedne mi jak ulitý. Ano, někdo to považuje za trapné nebo nedospělé a nejspíš mají pravdu, ale holt někdy člověka zaujme a baví víc tohle, než neustále nad něčím hloubavě přemýšlet, prostě si oddechnout a nechat se bavit. A musím říct, že poslední dobou mě Rogen a Goldberg dokážou pobavit víc, než kterákoli přiblblá chi chi komedie v hlavní roli s Anistonkou nebo Kunis, kterýma nás v posledních letech zásobují až vrchovatě. Navíc, stejně jako výborné This Is The End, i tohle má v sobě značnou dávku neviděné a neokoukané originality a to se taky musí cenit. Zde opět skvělé obsazení, v hlavním tažení Franco, který byl naprosto dokonale dementní, až si ho člověk musel zamilovat hned v první minutě a společně s Rogenem prostě dokonalá dvojka. Já pouze nechápu, když někdo dá odpad nebo jednu hvězdu a pod to napíše komentář, že bytostně nesnáší Rogena a jeho filmy, tak proč se na to tedy kouká?? Taky nemám ráda např. Segala a tak se na jeho filmy nekoukám a ani je nevyhledávám.. Rozhodně mě nenapadne naopak koukat na všechno co natáčí, abych to mohla postupně všechno zhateovat a vyjádřit mojí nejhlubší nenávist, jaký to je trapák a vysmát se každému, kdo ho má naopak rád. To je docela nenormální, řekla bych.. :D ()

Harry_

Když přežijete první třetinu, tak to asi dokoukáte. A když necháte mozek v šatně, pobavíte se. Občas dobré hlášky, ale zbytečně moc fekál humoru a vulgarit, jako by to bez nich už nešlo. ()

Adigor

Takto rozporuplné pocity jsem z filmu snad ještě neměl. Bože, já tento snímek miluji a zároveň nenávidím! Wtf? ()

Whitebeard

Určitě nejlepší Rogenův film zatim, co jsem měl možnost vidět (nutně je nevyhledávám). Začátek se rozjede parádně a můžu říct, že jsem se občal docela zasmál. Franco je skvělej, ze začátku prkennej, pak se do toho pustí. Jenže film jde opačným směrem. Posledních nějakých 20-30 minut mi přišlo, že filmu naprosto došel dech a místo některých hodně povedených hlášek se opět uchýlil k těm klasickým rogenovským trapárnám. Přesto 4* a směle do toho!! ()

Stíba

Vždycky mě překvapí kolik lidí očekává od nějakého filmu něco úplně jiného než čím ve skutečnosti vůbec může i chce být. Interview se bez diskuze dostalo nejzajímavějšího PRka posledních let ať už je pravda jakákoliv což určitě přitáhlo o dost větší pozornost než by jinak dostal nebo si i zasloužil. Film je to účelově jednoduchý, s většinou velmi lacinými vtípky a předvídatleností každého záběru ale zároveň poměrně slušně zrežírovaný, svižný a okořeněný charakteristickou KLDR a osobou Kima. Pro mě jako koreanistu to tak bylo celkem povinné čtení, které mi přineslo přesně to co sem očekával. Ulítlou komedii působící na základní lidské pudy. ()

JBMAVERICK

Suprovej nápad a Suprovej James Franco, pak se to celý děsně pokazilo, řevem, krví a střílením. "Ooo ten tygr má brejle na noční vidění!!" ()

Torgal

Rogen sa už začína topiť v recyklácii. Bez ohľadu na tému filmu, všetok humor je ako cez kopírák hrubozrnná vulgárna zábava, ktorá je čoraz menej vtipná. Tentokrát vyzerala zápletka mimoriadne nosne, no zas sme skončili len pri pchaní si predmetov do zadku a sraní si do nohavíc. Filmový Kim nemá absolútne nič spoločné s tým reálnym, je to len ďalšia komická figúrka, a tak sa akékoľvek nádeje na hlbšiu kritiku režimu KĽDR rozpadli na prach. Zábavných momentov je tu ale aj vďaka maniakálnemu Francovi na tri hviezdy dosť. 5+/10 ()

Paulusek odpad!

jak řekl jeden můj kamarád:" Divím se že jsou ještě naživu". Já čekám kdy natočí pokračování v islámském státu. ()

odmocnina

That grapefruits! FAKE! Liar! ... They hate us because they ain't us! ... Bombove hlášky a do toho Kim Čongo-Un. Best komédia, už dávno som sa takto nezasmiala :D ale, má to svoje ale a svoju hranicu. Film sa delí do 3P: 1. Provokácia, 2. Propaganda, 3. Prča. U mňa to pôsobilo tým tretím. Ako u vás? ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)