Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

Jimy

Uznávám, že je tento film plný lehce infantilního humoru, ale i přesto všechno jsem se bavil. A jsem skutečně rád, že mě tento druh smyslu pro humor stále neopustil. V tomto bodě by vše mohlo skončit, jednalo by se o solidní komedii s akčním nádechem a stále by to bylo v pořádku. Tento film však jde dál, kdy otevřeně mluví o situaci v Severní Koreji, o koncentračních táborech a o stalinistickém režimu, který díky brutálním represím stále přetrvává. Je velmi dobře, že byl tento film natočen a fakt, že v Severní Koreji způsobil menší záchvat hysterie, dokazuje, že mise byla splněna. ()

skkizo

Rozhodně Rogen a Franco k sobě sedí. Jediné co mě odrazuje od poslední hvězdy je poněkud nevyužitý potenciál samotného interview. Celý film si užívám a těším se na rozhovor s Kimem a ten sám o sobě vlastně nic moc nedá. Proto bohužel jen 4/5. Mohlo to být za plno, bohužel. ()

Kvasekus

Tak po úvaze měnim na dvě...vlastně si řikam, že ten film je spíš trapnej a hlavně úplně zbytečnej. I takovýhle bláznivý provokování se dá udělat trochu inteligetně...tohle je prostě místama hodně blbý, ale je fakt že místama taky docela vtipný. To film ale nezachrání ()

Reek

Tenhle film se opravdu neměl dostat do kin a na veřejnost vůbec. Seth Rogen opět nezklamal a jak je u něj zvykem, vtipný situace se u něho zakládají pouze na trapnosti. 25% ()

bono22vox

No ty krávo. Já se zasmál. Dvojka Franco a Rogen si to fakt užívají... Teď už jen čekat kdy Korea vyhlásí třetí světovou... ()

Hellierer

V podstatě naprosto průměrná komedie s pár velmi vydařenýma gagama (Katty Perry, Take him out) a s výborným nápadem, jehož zpracování však stojí tak na půli cesty. Z této premisy se dalo vytěžit mnohem, ale mnohem víc. a kdo se těšil na odvážný film kritizující SK, ten ať si raději zahraje hru Homefront. ()

LabySo69

Začátek sliboval ujetou komedii jak řemen...no, komedie to už pak byla jen místy, a ujetost byla vystřídaná pubescentní trapností, jakou je hlavně strkání předmětů do zadku, prdění v televizi atd...nicméně James Franco byl naprosto geniální! ()

balcazar

Predtým, ako som šiel pozerať film, som, podľa slov zopár známych, musel byť pripravený na medzinárodne kontroverznú komédiu. To mi nevadilo, ba naopak, veď Borata milujem. Borat však na prvý pohľad primitívny humor využíval neuveriteľne trefným a humorným spôsobom, určite zavážil fakt, že mieril proti Američanom, kdežto Interview je americkou klasikou a zosmiešňuje všetko okolo seba. Zosmiešňuje, no asi v 70% neuveriteľne trápnym a sileným spôsobom. Jedna hviezdička za to, že som sa v niektorých prípadoch naozaj úprimne zasmial, no zvyšok bol jednoducho hrozný a trápny. ()

Franc1s

Zase jednou super nápad těch dvou jantarů :) Udělat rozhovor a pak zabít Velkého Kim Kong-Una. Nejvíce baví blbec Skylark(sází to jedno za druhým), Kim a ta Sook(Rambo by měl na konci co dělat), zbytek nějak nezájem. Vtípky, nechutný hlášky, správně debilní kecy nechybí i jsem se pobavil, ale že bych brečel smíchy nebo padal ze židle, ne. Ale Eminem ten rozsekal řádně!! Pro mě o něco lepší než Apokalypsa v Holl. 7,5/10 ()

markotter

Franco a Rogen asi před uvedením do kin tajně pronikli do Severní Koreje a ze sídla velkého Kima hackli studio Sony. Tím udělali filmu tu nejlepší službu, protože bez toho hacku bych se na to vůbec nedíval, společně s milióny dalších lidí. Ale musím uznat, že některé scénky nebo nápady byly docela originální a člověk alespoň trochu pobavil. Ale můj šálek čaje to teda nebyl. ()

Gendarme

Dobrá kontroverzní komedie, pár scén je fakt parádních, pár shit, pee+cock slabších pár docela trefných. ... a příště bude interview s Hitlerem, to bude teprv správně kontroverzní! ()

Nocturno culto

Místy dost uhozené ale taky to má světlé a zábavné momenty, které ve finále přetlačí ty slabší chvíle ..scéna s ukrytím nádobky s náhradním jedem je perfektní, přesně v duchu těchto děl, stejně jako setkání s tygrem.. ukusování prstů už bylo hooodně navíc..Jinak, Kim je docela týpek, má perfektní vozový park, vlastní basketbalové hřiště, početnou skupinu gardedámiček ..jako oddychovka to zafungovalo dobře, nic víc .. ()

Boris.

Jamese Franca a jeho partu kámošů sem si v poslední době dost oblíbil a myslim že se Sethem Rogenem jim to docela de. Tady se pustili do hodně odvážnýho tematu jako je severokorejský diktátor Kim Čong-un a celkem slušně ho zesměšněj - nedivim se že kolem toho vznikl takovej humbuk. Kim ale fakt neni žádnej bůh, tak se mu to stejně nepovedlo zakázat. Jinak je to ale klasická komedie na téma chlast a hulení, jen s menší dávkou fekálního humoru - což je dobře. A mě se to prostě líbilo. ()

TomStrom odpad!

Jak moc tahle hrůza skutečně urazila KLDR, to přesně nevím, mě a asi každého soudného diváka s aspoň trochou dobrého vkusu to teda ale urazilo pořádně. Že prý to má být komedie... já teda viděl jen skoro dvouhodinovou erupci tuposti, křečovitosti a hlavně a především koncentrované trapnosti. Ostatně mě varovala už přítomnost zoufale nesympatického a nevtipného buřta Rogena, jenž by rozesmál snad jen notorické huliče a čichače rajského plynu. Jedno se však Rogenovi tentokrát musí nechat... poprvé není nejtrapnější a nejméně sympatickou postavou ve filmu, a to ještě s velkou rezervou. Franco to tentokrát pěkně přesral a z jeho afektovaných výlevů a ultimátního přehrávání jsem obracel oči v sloup a hanba mě fackovala, že se na takovou slátaninu vůbec koukám. Zadarmo drahá záležitost, kterou asi v KLDR začnou pouštět vězňům politicky nápravných pracovních táborů ve chvíli, kdy odhodí poslední zbytyk humanity. Tenhle film mnohem víc než KLDR a Kim Čong-una ztrapnil USA, které místo nějaké aspoň trochu inteligentní satiry vyšlou do světa tuhle kravinu tak nevtipnou a ubohou, až to práská dveřma. Asi ještě nikdy jsem neudělil odpad s takovou jistotou a zadostiučiněním. ()

E lan

Vskutku nechutná podívaná, která je snad záměrně tak trapná až je někdy velmi zábavná. Hlaní hrdinové i antihrdinové hrají navíc dobře, snad jem Franco sem tam přehrává. Hudba také sedí téhle bláznivině. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)