Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

PedroPo

Tolik povyku pro tak málo? Bohužel pro všechny tvůrce, na film The Interview se bude nakonec po létech vzpomínat jako důvod odkrytí soukromé korespondence Sony. Což asi nebylo původně zamýšleno. Ale je to celkem spravedlivé, protože je to čirý průměr s občasným povedeným fórem. Chtěl jsem dát 2 hvězdy, ale závěrečné ukusování prstů to nakonec vytáhlo ještě o jednu navíc. ()

fichty91

Tohle Francovi s Rogenem sedlo, ačkoliv jak to tak u takových komedií bývá, postupem času docházela šťáva a na konci už jsem se nezasmál tolik, jako v první polovině filmu, ale i to stačí na čtyři hvězdy (i za tu odvahu natočit film na takový "zapovězený" téma). ()

netWoor

Fekální humor mě dávno nebere. Jestliže celá komediální část je vystavěna na obhroublých výrazech či na sexuálních narážkách (obé se brzy opakuje a tedy i nudí), není to nic pro mě. Škoda, promarněný potenciál, něco mezi 1-2. ()

Krysap

Ty komediální prvky mi vůbec nepřipadaly vtipné, je to ten blbý americký humor, který jsem nikdy úplně nechápala. Když si tohle ale odmyslím, tak je tam spousta věcí, ze kterých dost mrazí a který jsou podaný velmi trefně. Kdyby se odpáraly scény se strkáním pouzder a střílením do prdele, s kousáním prstů atd., tak by to mohl být docela zajímavý film. ()

Maximilianus

Od filmov Setha Rogena automaticky očakávam najhlbší odpad. Prvých 20 minút som myslel, že to tam presne smeruje. Predovšetkým kvôli Jamesovi Frankovi, avšak až potom som pochopil, že to nie je akože primitívny humor, ale tá postava má byť hlúpa. Seth bol ešte celkom normálny. Čo sa týka nejakého fekálneho humoru, nezadalo sa mi to nijako prehnané. Pre mňa tento film nebol poburujúci, trápny, ani nudný, ani zábavný ani šokujúci. Bol to iba film. Priemerný. 5,8/10. ()

rublik05

Na první dojem se film může zdát extrémně nudný, ale pak se rozjede do super akční komedie narvané neskutečnými hláškami. Naprosto luxusní komedie, u které se člověk může jen a jen smát a nic jiného neřešit. 7/10. ()

Skratchy

Tak soudruh Kim si tenhle film pravděpodobně do své filmotéky nezařadí,každopádně Sony může být rádo za skvělou reklamu zdarma v podobě hackerského útoku v podání severokorejsých hackerů, s revolučními IMB PC 1981, které se nedávno dostaly na dynamicky se rozvíjející severokorejský trh, a následné publicity,která jim zajistí určitě velké tržby,kterých by normálně nedosáhli,protože se jedná o průměrnou tuctovou komedii s pár usměvnými scénkami.Čekal jsem že to bude nářez jak Diktátor,bohužel to moc nedopadlo. ()

hero_bk

Strašně zábavná blbost. V některých místech mi to připomínalo dokonce i Machete. Musím přiznat, že to opravdu odsýpá, ale nevím, proč to musí být celou dobu tak hrozně vulgární. A druhá věc, co mi vadila: Retardace Dava Skylarka se mění podle toho, jak se scénáristovi hodí... Každopádně, kromě poslední zabijácké půlhodiny, to můžou vidět klidně i v Severní Koreji, možná jsem to čekal, vzhledem k tomu povyku, ještě o trochu více urážlivé :) ()

Ninivius

Jsem tak rád, že se film nakonec dostal na veřejnost. Byla by to sakra velká škoda přijít o slušnou komedii, kterých je v dnešní době hodně málo. Neočekávejte ale nic jiného než tradiční humor Setha Rogena, protože nic jiného v tom také není. Fajn komedie na konec roku ()

RAFT

A máme tu další film s režiséry Evan Goldberg a Sethem Rogenen.Po režíjní stránce se film povedl.No a ,když se sejdou herci ve filmu jako sou James Franco a Seth Rogen ,dva skvělí pitomci ,kteří fakt ve filmu ,prostě válí .Parádní komedie ,kde všechno odsejpá ,tak jak má.Ani n a chvilku sem se nenudil.Na co bych ,ještě neměl zapomenout ,tak na parádní hudba,ta opravdu stála zato.Ten konec mě ,prostě dostal.za mě 75% ()

john.h

Klasickej Franco a Rogen. Humor ve stylu jejich predeslych komedii. Sedlo mi to. Navic ta marketingova kampan byla bezkonkurencni. ()

Mahowny

Za tu scénu s tygrem, Katy Perry, sexy agentku s velkym kulometem a štěňátko. Btw. vůbec se nedivím, že to Kim chung uno chtěl zakázat. Možná, že je to místama trochu krutý a až prvoplánově to uráží Una, ale já mu to přál a pěkně jsme si to užil. Rozhodně se musím mrknout na předchozí tvorbu dua Goldberg-Rogen. ()

Shredder

Interview ziskalo tonu hypu vdaka hackerskym utokom a vyhrazkam Sony. Tie z filmu urobili marketingovu bombu a v USA aj akusi odu na slobodu (ironiou je, ze naozaj do cierneho triafali len poznamky filmoveho Kima na ich adresu). Popri vsetkych tych poburenych reakciach by bolo zaujimave sledovat, ako by reagovali keby nejaky stat nastavil zrkadlo im. Ak sem nebudeteme tahat globalnu politiku, tak film ako taky, aj ked s kontroverznym nametom je len dalsia radova Rogen-Goldbergovka. Spociatku hromada vtipov o zapachajucich penisoch a gay porne a pchani si zeleza do zadku, neskor uz len absolutne nevtipna cast, kedy sa konecne vysporiadaju s diktatorom. Takze ziadna prevratna satira, ani neskutocna zabavka typu Team America, ale len par klasichych Rogenovych fekalnych vtipov a americky pohlad na jedneho z ich poslednych velkych nepriatelov. ()

TSZ

No nemohu si pomoct, ale bavil jsem se většinu času výborně. Jsem velkým obdivovatelem Setha Rogena, kterého považuji za špičku současné americké komedie a zde se naplno projevil jeho talent pro scénář i režii a výrazné herecké nadání. Rozhodně to není zábava pro každého, ale mně se tvůrci strefili přesně do noty. ()

biergof

Spíše vulgární než-li vtipná seance gagů, s tou nejlepší reklamní kampaní, díky které to chce vidět každý! Velký výtlem či záchvat smíchu jsem se nedočkal, ale originální to snad je, ne? Oceňuji lehkost filmu, brilantně zahraného vůdce bez anální dírky, nečekanou finální bitku a pár třešniček se taky objevilo. Velmi podivné je, že při filmu jsem se netlemil, ale když si na podívanou vzpomenu, prostě se směju. The Interview má tajemné kouzlo zpracování a to se od takové píčovinky nečeká. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)