Epizody(6)

Brněnská pobočka velkoobchodu s papírem, kde se děj českého seriálu odehrává, řídí vedoucí Marek Chvála, neškodně sebestředný a k jakýmkoliv citům ignorantský šéf. Pod rouškou péče o své podřízené se snaží ve firemní struktuře přežít co nejdéle, a proto neustále vymýšlí nové kličky ve vztahu k vedení společnosti. Dokumentární kamera fiktivního štábu se zaměřuje i na osudy jeho kolegů, kteří si dlouhé chvíle v nudné práci snaží krátit každý svým originálním způsobem. (Česká televize)

Recenze uživatele honajz k tomuto seriálu (1)

Kancl (2014)

Myslím, že tohle je hodně velký úlet. Suchý britský humor v kontrastu se zahnívající firmou v brněnských (!) P plus P reáliích prostě nefunguje, neb zde není. Trapný humor šéfa ubíjí vše, i případné vedlejší role. Jestli se nemýlím, v britské verzi má každá postava svůj prostor a rozvíjejí se různé vztahy. V první šestině seriálu je nám firma sáhodlouze a poměrně nevtipně představena stylem "blbý fór - divný pohled druhého člověka - trapné ticho" a jde se dál. Někteří herci evidentně nevědí, co hrát, jen se stylizují. Nějak mne to nezaujalo, pořád jsem čekal nějaký drajv, nějaké chycení za koule, ale nic se nekonalo. (Btw, proč Brno a potažmo Ostrava? Jakože v Práglu všichni plní plán na sto padesát procent, jen ta lůza venkovská se fláká?) ()