Bez kalhot XXL

• USA Magic Mike XXL (více)

Děj filmu Bez kalhot XXL navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním dechberoucím představení v Myrtle Beach a udělat tak tlustou čáru za minulostí. Mike a ostatní chlapi se vydávají na své závěrečné vystoupení, a když se cestou zastaví v Jacksonvillu a Savannah, aby obnovili staré známosti a navázali nová přátelství, sklízejí obdiv, naučí se pár nových pohybů a překvapujícím způsobem se zbaví své minulosti. (Warner Bros. CZ)

Mirischka

Zábavné a sexy. Tohle jsem očekávala a přesně tohle jsem dostala. Zbavení se Pettyfera, Hornové + opuštění od všech dramat a hlubokých myšlenek udělalo z XXL parádní letní film na odreagování. Velké plus bylo i to, že hlavní trojka Tatum - Manganiello - Bomer si evidentně celý sequel naprosto užívali. ()

Smtrax

Magic Mike XXL aneb co všechno jsem schopna vytrpět, abych si užila trošku z Joe Manganiella. První film jsem neviděla, takže nemůžu srovnávat kvality, ale druhý díl mě teda určitě moc nenadchnul. Ano, film nepostrádá pár "funny" momentů (obzvláště vydařená je scénka s Richiem a obsluhou na benzínce), ale na 2 hodiny je jich sakra málo. Jakoby se scénáristi snažili jít do hloubky a celý film tak protkali dialogy ve stylu "Kam ten můj život vlastně směřuje" a "Co mám se sebou dělat", atd. A co hůř, hovory trvají děsně dlooouho. Tak dlouho, že jsem kolikrát měla chuť zařvat, ať už konečně přestanou kecat a strhnou si tričko :-) Ale aby to nebylo jen o kritice, dávám bod navíc za posledních 15-20 minut, ty opravdu stály za to ()

ferdomravec

prva polhodinka kecaciek ma teda nenadchla a bolo to za 2 ale potom sa to rozbehlo a vytiahlo to na 3. Ale Andie McDovel ta rola vôbec nesadla. 60% ()

hovadko.bozi

Na rozdíl od jedničky se to tváří jako nezávislá roadmovie, kde se dlouze a nudně kecá, ale má to i své momenty. Při scéně na benzínce jsem stejně jako většina osazenstva kina řvala smíchy na celej sál, takže za to ty dvě hvězdy navíc. Ale vůbec jsem nepochopila, proč se má Tatum tak děsně snažit o tu naježenou holku, protože z toho jejího věčně kyselýho výrazu by zvadl i plastovej fíkus. ()

kocanska

Když pominu skvělou "stripšou" od Tatuma na konci, tak na mě film působil vcelku depresivně (narozdíl od prvního dílu). Partička stárnoucích "samců", jež má bus a vyrazila na poslední štaci. Účelem je vydělat nějaký ten peníz a pobavit, jak již někdo psal, sál nadržených samiček ....mimochodem od toho striptéři jsou. Co si budem nalhávat, když vyrazím s babama na dámskou jízdu tohoto tipu, tak ráda očkem spočinu na nějakém tom "vypracovaném břišáku", nebo poplácám vypracovanou "sedýnku" a anonymě zahoukám v davu, ale to je vše, no ne? Která blázen by si tahala vysloužilého striptéra,co vlastně pořádně nic neumí, domů :-))) ()

Blackie_jane

Bez hanby dávam 4* :) film ma nesmierne bavil, oproti jednotke omnoho lepšie, zábavnejšie, viac hlášok, prosto úplne iné. Páčilo sa mi najmä to, že aj napriek názvu Magic Mike dej netočil len okolo Channinga (čo by tiež nebolo až také zlé :P ) ale dostali priestor aj ostatný zo striptérskej bandy. Proste uplne našupovaná pohodovka, ktorá určite viac osloví ženskú stranu hladiska so skvele zvolenou hudbou, čo dalo príbehu ešte väčšie grády. A konkrétne pre mňa najlepšia scéna Joe Manganiello v obchode tancujúci na Backstreet boys :D :D rozhodne sa oplatí tento film vidieť ak vás baví dobrá hudba, dobrý tanec a polonahý muži ;) ()

petra79

Zábavné, vtipné (nej je scéna na pumpě), úžasná hudba a i nějaké to poselství.....a ten závěr - ani jsem nedýchala:-) No a Channing .....mňam:-) ()

archetta

Slint. Dost jiné než první díl. Na můj vkus pomalu rozjíždějící se začátek, ale druhá polovina filmu to zachránila :) Líbil se mi konec, že nebyl patetický. ()

BarneyJ

Prvá časť už nebola nič extra ale stále sa to držalo ako takej pointy.Tu sa hodinu a pol nič nedeje a potom sa v závere zvrtne jeden striptíz a film utne bez akéhokoľvek významu.Čakal som že v pokračovaní sa to rozbalí ešte viac a že film ukáže ľuďom viac o striptíze a celkovo o tomto druhu umenia.Film pre zamindrákovaé dievčatá.*2 ()

studentice

Porad verim, ze tenhle film tvurci nemohli myslet vazne. Nulovy dej a hlavne nulova chemie, erotika, vtip, nic. Jen několik nudnych, nepochopitelnych reci a na konci polonaha vypracovana muzska tela, ale to proste nestaci... ()

Gagin odpad!

Nejzbytečnější film, kterej jsem viděl, kterej se snad ani těm ženskejm nemůže líbit a chlapům kór. ()

MartinosIav odpad!

Jeziiiiiis, to je ale debilitaaaa.... Tuny tlachani absolutne o nicem! Dost casto jsem vubec nechapal o cem ten dialog vlastne je a co se mi to autori snazili sdelit. Ani vtipny, ani chytry, ani dramaticky, je to proste uplne o hovinku. ()

sml41 odpad!

... hm ... kým jednotka aspon stála za niečo aj dejom aj choreografickým prevedením toto je len vygumovaný prelud ženskej zabavy a opiátu zo steroidnych tiel. Partia buzerantov na ceste za svojím "Disneylandom" sprevádzaná "bordel mámou Niobe". Ten záver je ozaj nanič. Myslím, že "Tanec za milion" na JOJ-ke mal oveľa lepšiu "tanečnú" úroveň... ()

kysilkalukas odpad!

Příště až zas uvidim nějakej film o striptérech,hned to vypínám.Skoro 2 hodiny promarněnýho života nad touhle XXL gay přehlídkou.Divim že,že po těch dolarech se striptéři nesmekali jak museli bejt vlhký od těch paniček co doma maj 120 kilovýho ufuněnýho američana kterej kouká na superbowl.Ještě tam chybělo jak si hoši kouřej č*ráky a hned bych to vypnul. ()

jamaj

slabý príbeh, ktorý upúta maximálne dievčatá od 15 rokov nižšie. Jedna hviezdička za vypracované telá a skvelý tanec,, inak veľký prepadák !!! ()