Reese Witherspoon hraje v této akční komedii vzornou a snaživou policistku, jejíž svěří do ochrany klíčového svědka v soudním procesu s vlivným mafiánským bossem. Svědek je vlastně ona - sexy manželka místního drogového dealera (Sofía Vergara). Když se o tuto dvojici začnou intenzivně zajímat najatí zabijáci a zkorumpovaní policisté, nezbývá jim nic jiného, jen se vydat na útěk napříč celým Texasem. (Forum Film CZ)

Torgal

Toto bolo tak strašné po všetkých stránkach, že tomu nemôžem dať odpad. Niečo takéto sa totiž nedá dosiahnuť náhodou, musel to byť zámer tvorcov. Obe protagonistky sú neuveriteľne vypatlané a stvárajú neskutočné veci (Heimlichov chvat na psovi je len vrchol ľadovca). Pôvodne som chcel ísť s hodnotením ešte nižšie, ale s vypnutým mozgom je to celkom zábavné. 4-/10 ()

dalziel

" Miss Bananovník 2004 a Lesbická Policajtka" na divokej Cartelovej road movie.Silné okamihy striedajú slabé ako to už býva pri takomto druhu komédií .Sofiin popis menzesu mi rozhodne ostane v pamäti vrytý na veky. To som sa smial až mi slzy tiekli. ()

Acrobat odpad!

...a tak v tomto frku pôsobila aj Sofía, ktorá dvíhala...obočie nad úbohosťou nanúteného a odkopírovaného deja, akcie, dialógov. Tragickosť je v načasovaní, už zlých komediálnych prvkov spadajúcich do oblasti dorasteneckej infantilnosti. Kapitán je poskok, poliši zradcovia, Cortéz... už to je úsmevné cez príkazy, chýba spontánnosť, umelina. Reese je úžasná a ako podobne v Heat so Sandrou, je jediným svetlým zjavom v tejto neoriginálnej zhovadilosti bez autorstva. Recyklát s jednou, dvoma scénami schopnými vyvolať úškľabok. Smiech je tabu. Cieľovka je neznáma, lebo ani americké ženy (chlapom toto nemôže ísť) to nepochopili – málo dolárov. (videné 03.08.2015,BDrip) ()

ZnalecH

No, nevím co na to říct. Bylo to takové zvláštní. Byly tam dobré myšlenky, ale špatně zpracované a byly tam špatné myšlenky, které měli k dobrým hodně daleko. Ale když to vezmu kolem a kolem, tak to ušlo. Nemůžu říct, že bych si to plánoval pustit znova, ale na to jedno zkouknutí to byla docela legrace. ()

bearmeedek

Věděl jsem, co mohu od tohoto schématu očekávat, ale nebyla to veselá oddychovka na stokrát omleté téma. Bylo tam sice všechno, co mělo být, ale nic z toho nezafungovalo, nic nevzbudilo emoce. Klidný průběh, neurazilo a jdeme dál. Dilema mezi 1* a 2*. 30%. ()

boni

Příjemná a pohodová komedie, čili v dnešní době kriticky ohrožený druh filmu. Zajímavé herecké obsazení, lehce fádně okopírovaný námět přenesený na ženské hrdinky, ke cti slouží, že velmi sympatické ženské hrdinky, a rozumně zvolená délka. Srovnávání s výborným Půlnočním během bych si sice nedovolil, neb to je skoro rouhání, ale rozhodně tímto filmem nikdo neprohloupí. Lepší průměr. ()

mira.l

Ústřední dvojice byla asi jediným významnějším kladem téhle ztřeštěné ptákoviny. Upřímně moc nechápu, proč na tohle Reese kývla. Český dabing tenhle "skvost" taky zrovna moc nevylepšil... ()

RAFT

jaj ,ještě štěstí že sem nestihl v květnu premieru,díky bohu .Tahle trapná komedie ,která si říká komedie ,to už si dělají prdel.herečky no vcelku dobré akorát hodně trapné až běda.A herečka Sofia Vergara pěkná to sexbomba.film o ničem.40% ()

TommyDiamond

Nevím čím to je, ale poslední dobou najít dobrou komedii je takřka nadlidský úkol. Divoká dvojka je jen další podprůměrná americká komedie, která nemá čím překvapit a na kterou se už asi nikdy nepodívám. Přiznám se, že jestli jsem se zasmál jednou tak je to moc. Sázka na výstřední a nesourodou dvojci (puntičkářská policistka+zhýralá svědkyně) prchající před zabijáky i policii je na mě až příliš ohraná. Samozřejmě, že na útěku čeká celá řadě kuriózních a neuvěřitelných situací. Jenže nejhorší věci pro naše hrdinky je, že budou muset čelit jedna druhé.... ()

papadoce

Ťahajú to dve hlavné postavy, ktoré sú milé. Je to o nich a je to takto dobré. Navyše, ak vezmem do úvahy čo všetko v poslednej dobe nazývajú komédiou, tak je táto pičovinka prinajmenšom milým spestrením. ()

Maniik88

Dve blbky "utekajú" pred gangstrami a pri tom si navzájom lezú na nervy vďaka absolútne odlišným charakterom. Nuž otrepaný vzorec, nič nové, no blbky sú sympošky, zasmial som sa viacejkrát (najviac na španielskych nadávkach), dáko to ubehlo. Škoda, že ma Reese už 39. ()

DaveSmith

Naprosto průměrná komedie. Sofia je zatraceně sexy a Reese jí zdařile sekunduje, ale nijak si nedokážu vybavit ani jeden zapamatováníhodnej moment. Prostě taková komedie co neurazí, ale brzo na ní zapomenete. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Mohlo to být lepší, kdyby trošku ubrala hyperaktivní, místy trapně přehrávájicí Reese. Ikdyž to je "jednodušší" film tak jsem se párkrát zasmál. ()

ForGump

Když se to vezme v globálu, tak je to komedie s krimi zápletkou jako každá jiná. Vždycky to má stejnou šablonu. Takže i zde hafo klišé a vtipných situacích, které jako by jste už někde viděli. Každopádně bylo dobře dát dohromady dva protiklady do hlavních rolí. Ne nadarmo se říká, že se přitahují. Reese, která se dokáže dostat do jakékoliv úlohy (jenže po Wildu jsem to nějak nemohl skousnout = můj problém) a Sofii Vergara to funguje a vzájemně se doplňují. Některé jejich hlášky a situace byly k popukání. Někdy to ovšem spadlo až do přehnanosti a lacinosti. Vlastně proti těmto ''komediím na oddech'' nic nemám. Jenže originalitou to zrovna nesrší. 40% ()