Underworld: Krvavé války

Underworld: Krvavé vojny

Underworld: Blood Wars

Akční / Horor

USA, 2016, 92 min

Underworld mám rád ale všeho moc škodí myslím že by měli tímhle uzavřít celou serii.(30.12.2016)

• Cappuccino

Nie že by séria Underworld patrila medzi ťažký nadpriemer, ale takto zle na tom ešte nebola. Béčkový príbeh, béčkové efekty, zopár béčkových hercov, chabý prístup k mytológii snímku a neuspokojivý záver. Sledovať sa to dalo, nevravím, že som sa nudil, ale mimo fanúšikov série by som film asi nikomu neodporučil. Takže ak ste nevideli predošlé časti, budú Blood Wars pre vás len stratou času.(13.2.2017)

• LiVentura

Jen za překrásnou snovou Kate B. :-)(3.4.2017)

• *CARNIFEX*

Je skutočne veľmi málo dobrých hororov daného subžánru, ktoré by mali hlavu aj pätu. Ktoré by zaujali príbehom i spracovaním. No a tento to nie je ... - 50%(11.2.2017)

• Korbitch

Místy to aspirovalo na scenáristický bullshit roku, ale ten zatím s přehledem drží Mechanik zabiják - Vzkříšení.(8.3.2017)

• - Natáčelo se také v Praze na Hlavním nádraží, v ulici Španělská, Vinohradská, na pražská Náplavce, v ulici Ke Hradu která vede z Nerudovy ulice na Hradčanské náměstí a také v Českých Budějovicích na nedalekém zámku Hluboká. Natáčení se zůčastnil i český komparz. (kytka.patrik)

• - Asi 70 procent filmu vzniklo v pěti ateliérech na Barrandově, zbytek na lokacích. [Zdroje: deník Metro, E15] (hippyman)

• - Původně se mělo za to, že se jedná o poslední film Kate Beckinsale v roli Selene, ale Len Wiseman potvrdil, že šesté pokračování bude, a že s Beckinsale stále počítá. (MessiM)