Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí. (Falcon)

kocanska

Dle obsazení a ukázek jsem čekala, oddychový film pro zasmání....z kina jsem odcházela s pěknou depresí, nicméně, tak nějak o tom ten život asi je. Mě naštěstí život nadělil "normální průměrnej ksicht" ... joooo lidi dokážou bejt hnusný a záleží jen na nás, jak se s tím poperem. ()

Dussanek

Před návštěvou kina jsem si na poslední chvíli přečetl hodnocení a komentáře. Dostal jsem strach, ze to bude katastrofa. Nejdete ale na čistokrevnou komedii a partička se už vůbec nekoná, spíš trochu smutná komedie. Předloha k filmu je od spisovatele. Snímkem se tak táhne myšlenka. Umělecký zážitek nehledejte. Neurazí, nenadchne. ()

innocence__ odpad!

Ježiš to byla sračka...to už opravdu neumíme udělat nějakou zase pořádně hovadskou komedii jako dřív, co si pamatuju tak za posledních 10 let ze všech těch našich "komedií", jsem se dokázal pořádně zachlámat jen u Vratnejch láhví, Muži v naději a Román pro muže. Ostatní je to všechno na jedno hovno, ze začátku se tam hodí sem tam vtipná hláška, kterýma se vyplní trailer a dále se můžete posrat nudou...do každé naší nové KOMEDIE se nasere nějaká melancholická depresivní hudba a pak se tam furt vypráví jaký to bylo za mlada a že je nám už já nevim 40, 50 a smějeme se nad tím jací jsme starý praštěný košťata...ne díky, tohle mě vážně nebaví. ()

Redyx1 odpad!

Naprosto pohodová komedie,která sice extra neohromí,ale ani neurazí.Když pominu některá slabší místa ,která vtipná dle mého názoru a spoludiváků v kině určitě nebyly,tak se jedná po delší době o slušný počin hodný pozornosti. ()

JerryR odpad!

"Vybíjená" Doufam, ze trio Ondřej Sokol, Michal Suchánek, Richard Genzer uz nekdo vybije z obrazovky na dobro. Simono, to uz jsi na tom tak bidne, ze musis strcit svou krasnou nohu i do tohoto kyblu hnoje? ()

nacomeno odpad!

Knihu som nečítal(ani nikdy nebudem), ale film bolo veľmi namáhavé vydržať dopozerať do konca. Vlastne deň po zhliadnutí už ani neviem o čom táto nebetyčná kktina plná blábolu a netalentovaných (ne)hercov bola ()

dedavena

Gdyž to v manželstfi něklape, zeber kolo a rychle ujižďaj. Gdyž něsi pjekna, chodiť do kostela ti něpomože. Gdyž je studentka zamilovana do učitěla, zrobi cokolif. Patečni schuzki kamaradek tež nětrvaju vječně. Tři roki čekaš, bo ona něchce a potom ti řekně, že vlastně chtěla. No, što ďélať. Pravnikum a učitělum nigdy něvjeř a do teho kostela jedině gdyž tak jenom na svadebni obřad. Bo krasne chvile su kratke. To je fakt. ()

PORTER44

Skoro celá "partička" a vůbec to nepomohlo ,žádná vtipnější scéna se nekonala,příběh nic moc,školní sraz spolužáků a pak vzpomínání na školní léta kdo koho nesnášel,kdo byl odpadlík atd.Herecky docela dobře obsazený ale to bylo asi vše. ()

JayJay5

Tak tohle byla velká nuda, nic víc. Nedělo se vůbec nic. Pořád se jen mluví o tom, že Krainová je hezká a Babčáková ošklivá. To je asi všechno. Víte jak je těžký bejt hezká holka?! Tsss... ()

k.rakonos

Nepochopitelne nizke hodnoceni, nechapu. Tohle komedialni drama mi sedlo, mily a prijemny film s vybornym hereckym obsazenim, nebyla to vylozena veselohra, ale o humorne sceny a hlasky nouze nebyla. Castingy se fakt povedly, mladi vs. dospeli si byli opravdu podobni. Pro me o tridu lepsi pocin nez Hodinovy manzel, takze vzhledem k nesmyslne nizkym % o 1 hvezdu pridam a je to za plny pocet. ()

bilder odpad!

Hloupý a zbytečný film o ničem. Anebo že by v sobě skrýval nějakou hlubokou myšlenku, kterou jsem ve své prostotě nepochopila? Ani komedie ani drama, nevím, jak by se tohle dílko dalo označit. Snad jen odpad. Mimochodem stanice metra Roztyly se nikdy nejmenovala Družby, nýbrž Primátora Vacka. Na to netřeba poradce, stačí kterýkoli Pražák starší třiceti let. ()

KcarlosK

Film je určen lidem po třicítce. Proto jestli jste v pubertě, nebudete chápat nic. Zvlášť jestli čekáte komedii. Vypadá to, že Viewegh ještě nenapsal svoje poslední slovo. Jen tak dál. Český film to potřebuje jako koza drbání. ()

Final

Nekonečná jednoduchost lidského myšlení pojatá v té nejsurovější podobě, v jaké je možné natočit "český film". Nedokážu si představit, že by obsah knižní předlohy přinesl jakoukoli revoluční myšlenku, nebo zásadně přiměl se kohokoli zamyslet nad svým životem. Na druhou stranu, tento film by šel zhodnotit i jedním slovem... ()

Lency

Ackoliv mam Viewegha rada, tak toto filmove zpracovani Vybijene se podle me moc nepovedlo. Uz jen pri pohledu (na pro me neherecke) duo Suchanek-Genzer mi naskakovala husi kuze. Vybijena mi svym zpusobem pripomina Snezenky a machry po 20 letech...Setkani studentu po letech, s urcitou davkou nostalgie a snahou byt vtipni jak tenkrat, i kdyz ne vsechno se jim v zivotech povedlo. Kazdopadne at nepisu jen negativa, obcas jsem se i zasmala. Davam 2 hvezdy - za mou oblibenou Simonu Babcakovou a jeji vtipne mladsi ja :-) ()

Gugos

Bože můj co lidi tady chcete....jak můžete tak pohodovému filmu dat 2 a 1 hvězdu...vy jste fakt magoři....krásný příběh ze života ve kterém se najde spousta normálních lidí...podle mě super natočený film ()