Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí. (Falcon)

Mrkvič

Námět na miniserii by to nebyl špatný. Spousta zajímavých postav, osudů a příběhů. V každém hodinovém dílu by se děj točil kolem jedné či dvou postav. Bohužel se to mělo vměstnat do hodiny a půl, takže spousta příběhů zůstane otevřena jen na půl, docela pěkná holka, s hezkýma nohama, se musí od začátku tvářit jak pí.., jen aby byla ještě ošklivější, aby to vyhovovalo příběhu a divák měl hned jasno. Některé scény jsou zabity herecky, kdy i Suchoš s Geňou pronesou nějakou nesmyslnou hlášku někam do prostoru a vůbec to nemělo spojitost s jejich postavama z mládí ani s aktuálním děním. Takže předloha je možné čtivá a zajímavá, ale tato forma a bohužel i výkon Nikolaeva (ve srovnání s jeho minulými filmy) za moc nestojí. Raději bych si dal znovu nové Sněženky, které to ale díky prvnímu dílu měly lehčí s představováním postav. ()

LadyPupu

Film je stejně jako kniha velmi průměrný. Hujerová dobrá, ale celý film neutáhne. Znovu vidět nemusím. To, že se má každý den prožít tak, jako kdyby byl poslední, vím i bez toho. Prostě není čas, ztrácet čas... ()

Sfinkter

Melancholická vzpomínková ironie, přesně jako pokračování Sněženek a machrů a přesně tak, jak mi to vyhovuje. Celkově podhodnocené, u mnoha uživatelů patrně a priori. ()

Mirokukii

Nebudu předstírat, že vím o čem to bylo, ale z nějakého, snad nepochopitelného, důvodu se mi na to dobře koukalo, a jako naprostý průser tento filmový počin neshledávám. Snad pro obsazení, prolínání časových linií? ()

Ryuuhei

„Cože, 300? Takže ko**ta kupovat nemusíme, protože už jednoho máme.“ Film plácající se v několika časových rovinách, kde nejzmatečnější byla ta ze „současnosti“. Příběh celkově moc nezaujme a působí prázdným dojmem se snahou navodit melancholickou atmosféru. To třeba tématem podobné Sněženky a machři po 25 letech dělají mnohem lépe. Ale toto? Nikterak výjimečný příspěvek české kinematografii, který roli komedie moc dobře neplní, ale dá se s přehledem zkouknout. 40% ()

Master19

Jedna hvězička za mladou Simonu a jedna za pár povedených vtípků. Jinak mi to přišlo jako Sneženky a machři po 25 letech. Prakticky stejné vyznění i když to teda bylo méně toporné. Ty flashbacky pak už byly spíš otravné a všechno tak tupě předvídatelné... ()

Autogram

Viewegh píše väčšinou banálne príbehy a tento sa zdá byť jedným z nich. Ale iba na prvý pohľad, keď vnímame len jednoduchý stredoškolský život, prvé pokusy o lásku a fiktívnu stratu panenstva. Pri nazretí do tých čias z pohľadu života dospelého je všetko zaujímavejšie a práve pre vekovú kategóriu čerstvých štyridsiatnikov je film určený. Nezamýšľa sa nad rôznymi stránkami života príliš, aby to neznudilo, ale temné ľudské zákutia nechýbajú. Obsadenie je dobré, aj podoba generácií postáv je obstojná vrátane toho nalepeného rypáku. Akurát do zlomového obdobia svadby a pôrodu nemala byť obsadená generácia staršia ale mladšia, to ma trochu vyrušilo. Neviem, či je to vekom, ale mne sa viac páčila Eva v staršom vydaní a nielen pre to, čo ukázala na konci. ()

klima777

To je pořád A bude hůř... Od unylých věrozvěstů k Vybíjené (přílišná atomizace ruší jakýkoli vtip, natož pak nosnou myšlenku...) až ke zběsilému Atentátu. ()

ghatos

No jak jinak vyblil Viewegh terapeuticky své komplexy a (nejtrapnější sexuální) vzpomínky/připomínky do depresivního marasmu. Bohužel dobrý režisér Nikolaev spáchal seppuku. Mluvící hlavy a přitom nic neříkali...22%. Výborně to vystihl Pepinec. Hodnocení mamky: "Nechtěj po mě %, tohle vůbec nemělo být natočeno". ()

blackJag

Žádná velká "poctivá" česká bžunda - díky bohu za to. Je potom sice trochu s podivem, proč je obsazeno trio z Partičky (především Sokol je ukrutně špatný) nebo prkenná Krainová (sorry, ty štuple na sekundu za to utrpení fakt nestály), ale dejme tomu. Chtělo to asi nějaký výraznější dohled (třeba krotit nadšení filmařů z přítomnosti sofistikované techniky na place – jako je kamerový jeřáb), protože mimo jiné závěr filmu stojí dost za hovno. Mhouřím všechna oka, co jich jen na těle mám :-) 50% ()

Magniel

Viewegovy knihy mám rád, ale jeho filmy se často potýkají s nepochopením, tak jako Andělové... A tenhle zjevně taky. ()

KASUGI odpad!

Čistokrevné utrpení, u kterého úplně cítíte, jak stárnete a obrůstáte mechem. Každá minuta tu trvá hodinu a celý film se dokola řeší dávná sebevražda spolužačky a to, jak je těžký bejt krásná a jak je těžký bejt šereda. Tradiční česká depkárna maskovaná za komedii. ()

zsn odpad!

Souhlasím s uživatelem Pepinec. "Proč se Vieweghovi filmuje každé hovno rozmazané na papíře?". České filmy opravdu nemají žáden potenciál, jestli si myslí, že věrnost k nim si vyžebrají premiérou v Londýně, tak to už je opravdu zoufalý čin. Divák už ty "skvosty" české kinematografie opravdu ani nemusí vidět, aby věděl, že stojí stejně za hovno. ()

jefff

Strašný film. Od odpadu Vybíjenou dělí jen opravdu málo. Režijně strašné, herecky amatérské a jako celek film vyznívá jen hodně lehce nad Troškova veledíla. ()

Gekacuk

Slabý a všemi tvůrci odfláknutý film. Kromě Babčákové a Vaculíka bez herců. Babčáková to sama nevytrhne a Vaculík nedostal moc příležitostí dokázat, že nezapomněl hrát. Jinak je z všech těch Genzerů a Suchánků cítit, jak rychle chtějí mít svůj výstup za sebou. Proto také slyšíme jen samé drmolení textu. Ty neustálé retrospektivy také filmu moc na kvalitě nepřidaly. Film nemá skoro žádný děj, není se v něm čemu smát ani o čem přemýšlet. Když už se objeví nějaká zápletka, tak není vůbec vypointovaná. Zkrátka zbytečný film udělaný jen tak bokem. U Nikolaeva bude v žebříčku asi na posledním místě. Věčná škoda, že takhle ztrácí čas a nenatočí opět něco kvalitního. ()

netahlo

Na to, ze se jedna o Viewegha, jsem to zkouknul celkem v pohode. Taky ocenuji, ze to netocil Hrebejk. No ale jinak je to picovina, takze ani nevim proc jsem tomu dal tri hvezdy. Mozna ty vedra ... ()

herr_carter odpad!

Jak to komentovat a přitom nebýt sprostý, to asi ani nejde. Je to prostě pokus o jakousi tragikomedii, kde styčným bodem jsou tragické výkony českých neherců a jejich superotravných pitomých dětských alternací, tos teda zklamal Nikolaeve, takovouhle telenovelu si strč do prdele...................moje hodnocení = 0 z 10. ()