Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí. (Falcon)

Frontier

Film mě teda nikterak zvlášť nenadchnul, ale musím přiznat, že mě ani nijak neurazil. Trio Suchánek, Genzer, Sokol se dalo s klidem vydržet a nemusel jsem skřípat zuby. ()

robbez

Velmi slabé. Účastníci maturitního večírku neustále řeší své více či méně trapné a hlavně sexuální frustrace a komplexy: jedna je moc krásná, druhá zase příliš ošklivá, kdo to s kým dělal a nedělal nebo chtěl dělat. ()

Sa.sa

Dost divoký film o smutném čase a na srazu po 25 letech... Sice není na 5 hvězd, ale na příjemné podívání určitě ano... Prostě chce se to uvolnit a odpočinout si ()

Milo384

Průměrný film. Komedie to není, spíše lehké vztahové drama. Docela dobré byly jednotlivé vzpomínky hlavních i vedlejších postav. Herci dobří. Prostě film na odpoledne. Viděl jsem horší české filmy, zde mně aspoň nikdo vyloženě nesral. ()

chipsey

S komedií to má pramálo společného, najdou se světlé chvilky, ale to je vše. Od hereckého obsazení bych čekal více,ale také skoro nic, jen jsem seděl v sedačce a koukal jsem, co se před mnou (ne)děje. Chaotické přeskakování dějové linie z přítomnosti do minulosti, skrz budoucnost a zase zpět. Přišel jsem, zaplatil jsem, viděl jsem a odešel, ale nikdy víc. ()

boyRT

Nuda, nuda a zase nuda. Kdyby mi nebylo líto těch peněz za to vydaných odešel bych z kina asi po deseti minutách. Vlastně doposud nevím o čem to vůbec bylo. Snad jen chválím chemii, která funguje mezi herci z televizní partičky. Jinak pro mě opět dobře sestříhaná upoutávka, která člověka naladí na dobrý film a kde nic tu nic....... ()

doublefish

Lidice, Kousek nebe i Báječná léta pod psa byly důvodem, proč jsem šel na Nikolaevovou Vybíjenou, i když mě přátelé varovali. Zajímalo mě, jak se vyrovná s tématem jednoho dne po dvaceti letech; zda lépe, než Sněženky a machři. Nevyrovnal. Vypadá to divně, když si "najednou" chlapi, kteří se denně vídají, sdělí překvapivou informaci. Vypadá to divně, když jeden z nich navštěvuje 25 let "pravidelně " ex jednoho z nich a oni se to dozví "právě dnes". A ještě směšněji vypadá, když ten samý pán na sebe té dámě-spolužačce právě dnes prozradí, že je gay a čtvrt století to tají. Nemluvě o tom, že se jaksi automaticky předpokládá, že tato gymnazijní třída (která si ale v téměř plném počtu chodí od maturity na svatby i pohřby) setkává a dávná témata řeší po 25 letech poprvé... Nelíbila se mi ani kamera (nechápu moc smysl té přehršle záběrů z jeřábu, letadla, dronu či čeho); Genzera, Suchánka, Vaculíka nepovažuji za herce, o úvodním dialogu matky Krajnové s dcerou si myslím, že jej tam režisér nechal z nějaké škodolibosti, aby pobavil kamarády. Jsem zklamanej... ()

tompolicky

Ano, jak už bylo napsáno v předchozích komentářích, spíše než o komedii se jednalo o tragikomedii nebo mini-drama s humornými prvky, chybka v žánrovém popisu však z tohoto filmu špatný nedělá. Naopak, jedná se o nahořklé dílo všedních dní nás všech s humornými prvky. Každý z nás se musel ve filmu méně či více najít a proto mě film bavil a vcelku se mi líbil. Komentáře a hodnocení jsem si prošel až po shlédnutí filmu, abych nebyl ovlivněn. Jasně, chytře sestřihaný trailer dával divákovi pocit, že přijde o bránici po půl hodině v kině, nicméně který z filmů dnes takový trailer, kde najdeme to NEJ a film je pak úplně jiný nemá, že? Kladně hodnotím herecké obsazení, paní Krainová není přeci herec, proto mě mile překvapilo, jak roli zvládla a nebála se jít do filmu s ostříleným triem humoristů Genzer, Sokol, Suchánek. I paní Babčáková svoji roli zvládla, jako vždy dobře. Hudba rovněž koresponduje s "náladami" ve filmu a s jakýmsi nostalgickým nádechem k filmu dobře sedí, nemám námitek.ZADKOMĚŘIČ v kině sepnul někde u 50. minuty. Pro ty co nevědí co je ZADKOMĚŘIČ nebo také PRDELOBOL, nechť navštíví moji profilovou stránku. Ve zkratce je doba za kterou mě začne bolet zadek v kině. Čím je film zajímavější tím déle začne zadek bolet :o) Co však vytknout je určitě střih. Ve střižně bych pánům střihačům sebral pomyslné nůžky, střídající se flash-backy a a flash-flash-backy nebo jak to nazvat mi občas trochu zamotali hlavu a "chytnul" jsem se vždy až po chvíli v jakém časovém období se to vlastně nacházíme. Takže shrnuto a podtrženo, v kině jsem se bavil, Geňa nezklamal a mnohokrát nemusel ani nic říkat a já se zasmál, ve filmu byl dle mého nejlepší, herecké výkony neurazily, příjemně překvapila paní Krainová, hudba OK, já se v kině bavil. Dal bych tři hvězdičky, ale přidám jednu navíc, protože se divím jak nízké hodnocení film zatím má a dle mě si určitě takové nezaslouží. Odpad to určitě není a na jednu či dvě hvězdičky je spousta jiných adeptů než tenhle snímek. ()

andydufrsn

Nabitý sál mě malinko vyděsil, protože znám Babovřeskovej vkus našeho národa, ale nakonec to nebyla úplná píčovina, i když žádné super dílo taky ne. U jedné scény jsem se i s chutí zasmál (nalitej Geňa rodící Krainovou), ale celkově film bohužel neví jestli má bejt černej nebo bílej tak je radší žádnej…. ()

kapitan007

Niektore sceny ma celkom pobavili,film sa niesol v celkom prijemnej atmosfere,ale na viac ako dve hviezdicKy ma to nepresvedcilo,tretiu davam za najdenie peknej herecky-mladsej verzie Krainovej ()

kubikk

Film mě vyloženě nezklamal, ale ani nenadchl. Nebýt tam kluci z partičky, kteří tam měli pár dobrých scén ( opravdu jen pár ) a nebýt tam oni tak je to film úplně, ale úplně o ničem. Jakýsi životopisný děj jedné třídy vracející se do minulosti byl celkem o ničem. Nebýt tam Genzera, Suchánka a Sokola tak by na to nikdo nešel a byl by to absolutní odpad. Když se tak nad tím s odstupem zamyslím, tak tento film by mohl být jako základ pro nějaký opravdu super zábavný film, ale takhle mi příjde jaksi "nedodělaný". Myslím to tak, že kdyby se ději dalo více šťávy, více vtipných scének a třeba pozměnila hudba, tak by to byl super film. Ale takhle jen průměr. A tolik hvězdiček dávám jen díky klukům z partičky a protože věřím, že bude více filmů s nimi. ()

Crumb4

Bála jsem se toho hodně, ale bylo to milé překvapení :) Velice cením výběr mladších já herců, protože herečka mladé Evy (Simony Krainové) se opravdu vyvedla. Bylo to srandovní a pravdivé, tak proč ne. Příjemný oddychový a vtipný film, s trochou nostalgie :) ()

Gechitka

Film nebyl zas tak špatnej, ale nečekejte žádnou komedii. Je to takovej vzpomínkovej film na mládí a školní léta. O tom je celej film, žádný extra zlomy, ani živej děj. Říkám předem, abyste pak nebyli zklamaní, když se na něj rozhodnete jít do kina. ()

jindrak

Obsazení trojky z Partičky mi nepřijde moc šťastné. Jejich fórky můžou fungovat v televizi, ve filmu však působí spíš trapně. Navíc se film jako komedie pouze tváří, což by samo o sobě nemuselo být špatně, ale... ač jsou vážné komedie českou specialitou, tohle se tomu ale bohužel ani nepřiblížilo. Vieweghovu předlohu jsem nečetl a pevně doufám, že není tak chaotická, nelogická a sebelítostivá jako tenhle film. Za pár příjemných hereckých výkonů (Vaculík, Babčáková) nakonec dávám ** ()

vinson003

komentáře, že se člověk ani nezasmál, jsou zcestné, dokonce jsem měl i dva výbuchy...jsou to čisté tři a půl, chtěl jsem vylepšit skore, tak jsem dal 4, nejvíc na mě zapůsobil výkon geňy, velmi civilní, nejhorší byl suchy, krainová skoro nemluvila, ale nezklamala, vlastně hlavní roli měla Babčáková, která udržela laťku, sokol nevýrazný, vaculík stále více homosexuální :)... ()

eva.sa

Překvapivě podařené filmové zpracování. Navzdory tomu, že tu není žádná hlavní zápletka, která by měla na konci najít rozřešení. Tento film je spíš o lidech a obyčejném životě. Parta bývalých spolužáků na školním srazu a k tomu velká hromada jejich vzpomínek. Takto nějak běží život... Sny, zklamání, prohry, nesplněná přání... Utíká to všechno až příliš rychle. Proto myslím, že myšlenku i humor filmu - hořkosladké, nostalgické - mnohem více pochopí spíše už odrostlejší diváci. Řekněme 30+. Výborná úvodní/závěrečná píseň! ()

hofiktom

Podle toho, že je předlohou kniha Michala Viewegha, jsem tušil, že příběh bude dobrý a jeho náplň bude mít smysl. Příběhy jednotlivých postav jsou opravdu velmi silné, film ukazuje že člověk by si měl užívat života tak, jak sám chce. Dokážu si ale představit, že jiný režisér by podle této knihy dokázal natočit lepší film. I když podle některých recenzí jsem čekal z hereckého hlediska daleko větší 'paškál', nakonec to není úplně tak špatné. Dokonce i Simona Krainová, ač ne příliš dobrá herečka, zvládla svou roli slušně. Celkově film hodnotím jako mírně nadprůměrný - 60%. ()

petruska777

Tak tenhle film mě docela zklamal...Trailer se tvářil celkem dobře, ale jak jsem se přesvědčila, zdání klame....Byla to jedna velká nuda, která měla do komedie opravdu hodně daleko....Herecké výkony mě také nenadchly, snad jen obě představitelky Hujerové byly výborné, ale jinak ....Strašně se to vleklo a ač se mi to nestává, tak tady jsem se opravdu těšila, až bude konec... ()