Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí. (Falcon)

agentmiky

Na filmu jsem byl se školou v kině Lucerně a musím tedy uznat,že to byla pořádná filmová blbost.Nečekal jsem od filmu mnoho,ale trojice Sokol,Suchánek a Genzer měla být alespoň trochu zárukou kvality,kterou dosahuje například ve velmi známém a úspěšném seriálu Partička,ale o tomto filmu se to nedá říct.Pár dobrých vtipů se zde objevilo,ale jinak to bylo velmi trapné.I zmiňovaná trojice mě zklamala.Ostatní herci taktéž.Za mě dávám 40%. ()

ivishka

Docela nechápu to negativní hodnocení. Snímek je dle mého skvělým důkazem toho, že nám nakonec nezbývá nic, než se rychle vzpamatovat, a v životě nelitovat žádné promarněné minuty, jelikož to vše má nějaký význam. Líbilo se mi, že prakticky ta "nejškaredší" holka to dotáhla nejdál a třídní šašci zamrzli v jednom jediném bodě. Tak to totiž bývá i v realitě. Obsazení herců mi až tak špatné nepřijde a na jednu stranu chápu, že tvůrci chtěli naplnit kinosály, protože tyto herce má rád asi každý. Nutno podotknout, že tvorbu Michala Viewegha jsem ve filmu pocítila naplno a díky tomu jsem se i skvěle pobavila. ()

JJ.Gibson

Vybíjená, no docela velké zklamání, z traileru se to tvářilo na poměrně zdatnou českou komedii, nicméně se tak nestalo. Kluci z Partičky nedokázali z nudného a nezábavného scénaře vytřískat něco více. Naproti tomu Simona Krainová dokázala všem, že neumí hrát. P.S.: Jestli se tento film opravdu líbil Woody Harrelsonovi, tak má fakt blbej vkus... ()

blackrain

Očekávala jsem mnohem víc a nedostla nic. Název je opravdu velmi zavádějící. Při sledování se pro mně film stal nesrozumitelným. Pořád se skáče z jednoho období do druhého a to se bohužel nepodařilo zvládnout, protože to od diváka vyžaduje pořádnou dávku soustředění, aby se orientoval v tom, kdo je kdo a kdo s kým, proč a za kolik. Tady není komedie a ani drama. Tady je vzduchoprázdno a v něm se plácá pár herců. ()

Rakosnicek77

Pro mne veliké zklamání, protože jsem po rozjetých Českých komedií, co jsem zatím letos viděl (mimo Babovřesk) očekával zase fajn zábavu a příjemně prožitou hodinku a půl. Bohužel jsem se dočkal čehosi, co vlastně ani komedií nazvat nejde. Mimo pár otřepaných fórů, které ani nebyli směšné, jsem dostal směsku absurdních skoků do minulosti, prolínajících se ze současným životem exstudentíků a jejich vyhodnocováním dosavadních, většinou zpackaných a nezajímavých životů. Jak už jsem v některých komentářích četl, může mi někdo říct o čem tohle vlastně bylo? Viděno jako 4 film v pořadí v rámci Challenge Tour 2015: 30 dní se světovou kinematografií ()

thommas odpad!

Když jsem se kdysi zařekl, že budu odpadem šetřit, vyhradil jsem si ho pro skvosty jako tento. Absolutní režisérská bezradnost. ()

gegina31

Kupodivu to vůbec nebylo špatný. Já sice knihy Viewegha nečtu, ale mám ráda filmy natočené podle nich. Čekala jsem sice komedii, ale tady se jednalo spíše o to drama. Příběh mě ale zaujal. Jediný problém bylo ale herecké obsazení. Buď mi tam neseděli herci do určitých postav a nebo tam prostě byli (ne)herci, kteří neumí hrát. Když vezmu první případ. Trio Sokol, Suchánek a Genzer mám ráda. Sice nemusím Partičku, ale je můžu. Ale sem se prostě nehodili. Jako hodit je celkem do vážných postav jen proto, že sem tam zavtipkují, to prostě není dobrý nápad. A ten druhý případ....Krainová neumí hrát, sice je to krásná baba, ale neumí. A myslím si, že u nás máme celkem dost pěkných hereček, které by tu roli zastali líp. Nemluvě o herečce, která ve filmu ztvárnila její dceru. A do třetice Vaculík. Ten sice dříve stál za hřích...ale tady byla část, kde měl hrát své mladší já, jenže tam mu to vůbec neslušelo, naopak vypadal jako mrtvola. A poslední věc, co mi vadila a tuhle část nejspíš pochopí jen ten, kdo film viděl. Nechtělo se jim nejspíš do důležitých částí filmů strkat mladší verze postav, a proto ukázali např. Babčákovou a její svatbu nebo Krainovou a její porod, což se vůbec nehodilo, protože to nejspíš proběhlo v době, kdy jim bylo něco přes dvacet a holky, na to opravdu nevypadáte. Ale i přes všechny tyhle moje výtky jsem dala 4 hvězdy, protože příběh prostě zaujal a všechno tohle se dalo celkem snést. ()

kajas

Tak vám nevím. Partičkovský humor mi byl vždycky blízký, Nikolaeva můžu už od dob "Báječných let pod psa", ale dlouho jsem v kině tak netrpěla. Hodinka a půl mi subjektivně připadala jako hodiny tři. Dramatická velkofilmová hudba seděla k režisérovým "Lidicím", ale k této "komedii" ani omylem. Uvozovky uvádím z důvodu, že mi k pobavení vážně nestačí neustále se opakující narážky na neatraktivní obličej, vzpomínky na masturbace ve školní jídelně a jiné sexuální narážky (přiznávám ale, že jediný výbuch smíchu u mne vyvolala scéna s veverkou ve Stromovce). Dost mi vadilo neustálé vracení se do minulosti, nesedli mi herečtí představitelé mladých verzí hlavního tria.. zdánlivě tedy všechno špatně. Vyzdvihnu ale ženské osazenstvo, tedy Simonu Babčákovou (skvělá v každé roli) a dvojici Krainová - Bartošová. Při hodnocení ale zavírám obě oči. ()

sofiapetra

Chtěla jsem být hodná a dát tři hvězdy, ale nemůžu, je to vážně nepovedený film. Herci neměli, co hrát, takže je celkem zbytečné hodnotit jejich výkony. Pokud si pamatuji, knížka sama ve mně tak odmítavé pocity nevyvolala, ale scénář zmastili maximálně - tahle látka se na zfilmování podle mě ale ani nehodila. A i toho poukazování, na centrální a fatálně se tvářící konflikt krása versus šerednost, bylo příliš. Co mi hodně vadilo - byly také rozmluvy holek mezi sebou, to už byla úplná karikatura. Dovolím si tedy tvůrcům, příznačně a výhradně mužského pohlaví, diskrétně vzkázat, že takhle se spolu v běžném životě nebaví ani ty největší slepice... ()

OG_Swifty odpad!

Absolutně blbej a zbytečnej film, kterej vlastně ani nevím, o čem měl pořádně být, a proč jsem se na to vlastně díval a nešel radši vynést koš, umýt záchod nebo darovat krev. Nějaká "třída" se sejde 25 let po maturitě, přijdou tam všichni včetně učitele, kterej byl 25 let zavřenej a zmraženej ve Vaultu 111, a povídají o píčovinách. Pak hrajou vybíjenou a pak si povídají a pak zapalujou brněnskou mešitu a já nevim co všechno.. To je prokládaný flashbackama ze školních dní, občas i z jiný doby. Nevím, kolik si s tím tvůrci dali práce, ale v podstatě doteď nevím, kterej z těch mladejch debilů měl koho představovat - výjimkou byla dvojnice Babčákový a Krainový. Pořád se tam probírá to, jak mladá Babčáková-Hujerová a její kámoška Větvičková (bachyně) zažívají peklo, protože jim všichni ubližují kvůli vzhledu. Pokud se to někde někomu ve skutečnosti děje, je mi ho líto, ale my jsme v naší třídě takhle otevřeně "ošklivky" nešikanovali, takže zřejmě dobrej oddíl. Mladá Babčáková si celou dobu vymýšlí milence a příběhy, aby ukázala, že není hnusná a že se má dobře a celou dobu mě to hrozně nebavilo. Voice-over Babčákový při osamocených scénách mi vadil taky, ale to asi hlavně proto, že Babčákovou prostě nesnáším. Trio Genzer+Sokol+Sucháček čas od času vypustilo nějaký rozum nebo vtip, ale ani jednou jsem se nezasmál. Třeba scéna, kdy je Genzer údajně úplně ožralej a odrodí Krainovou, tak se ho sestřička ptá "doktore, co je vám?" .. jelikož se motal atd, tak přece chlast musel bejt cítit, obzvlášť, když tam tak mohutně odfukoval jako že mu je blbě. A teď hamletovská otázka - mělo to být vtipný nebo ne? Nevím. ()

maverick10

Svatý Vieweghu - tohle a komedie!!!! Zapoj fantazii a rozum při čmárání na papír. Zcela fádní nepříběh o ničem bez humoru, pointy jen smutně překonvertované zoufání Vieweghovo přechodu a krize středního věku, na papirus, kde se toho ujme kdokoliv kdo neví co zrovna točit. Nepomuže tomu ani známa partička a jen smutně podtrhuje neúprosný tikot času .To ale doprdele každý zná a nepotřebuje ze zoufalé, smutné a depresivní doby, jít na zoufalý, smutný a depresivní film. To i ten Troška se snaží humorem pozvednout depresivního ducha českého prosťáčka ikdyž svým typickým, lidovým velmi velmi prostým způsobem. Český humor ztrácí na lesku a zapadá do všeobecné společenské nálady. 1 hvězda za Simoniny čudlíky. ()

TheDon

"Kokota už kupovat nemusíme, toho už máme." Bohužel je tohle jedna ze dvou vtipných hlášek z filmu, kterej je protknutej hudbou České Filharmonie a není naprosto o ničem. Nikolaev se očividně vyžívá v rádoby dramatických scénách, který ale vesměs vyšumí úplně do prázdna. Hudební podkres by se hodil snad jen do opravdovýho dramatu, kde minimálně půlka rodiny bude na něco ošklivýho umírat a prosím už neobsazujte nikdy nikdo Simonu Krainovou. Tahle máňa je naprosto tragická. Za celkem dva vtipný momenty-dvě hvězdy. 30% ()

Petrasuvicka

Co se týká předlohy, Viewegh si zřejmě léčí nějakou svou existenciální krizi a krmí čtenáře, posléze pak diváky, nějakými rádoby psychologicko-sociálními sračkami obyčejného Čecha. Veškerý děj je založený jen na pubertálních erotických problémech, které neustále perou na veřejnosti jak špinavý prádlo, načež se dozvíme, že vybíjená ve smyslu "všichni proti všem" znamená - všichni nesnáší všechny. Postavy Vybíjené zřejmě odráží tvůrcovu rozháranou osobnost v hluboké životní krizi pramenící z jeho "zazenitního" věku. Škoda času, škoda peněz českého kinematografického fondu. ()

Katarine

Tak tohle jsem nějak vůbec nepobrala. Totálně nenavazující scény, celé to postrádalo jakýkoliv smysl a holka, která má celou dobu ztvárňovat totální ošklivku, je ve skutečnosti krásná, sympatická a sebevědomá holka, tak já už fakt nevím. Korunu tomu nasadila Krainová s větou: „Víš, jak je těžký bejt hezká holka?" Já bych řekla, že rozhodně lehčí, než být ošklivá. Suchoše, Geňu a Sokola dohromady fakt jen v Partičce, jinam by už spolu rozhodně lézt neměli. ()

Havaj8

Herecká trojka byla velkým lákadlem vidět tenhle film. Asi bych od nich čekal větší role, ale s tim oni nic nezmohli, každopádně jejich scény bavily, hlášky super. Ty části ze školních let už byly slabší. Snažilo se to shrnout úplně všechno, ale ve výsledku to pravda moc neřeklo. Jestli takhle byla knížka napsaná, tak žádná sláva. Třešničkou tam byla fakt starší a mladší verze Krainový, na který se pěkně koukalo. Možná lehce nadhodnotim, ale z tý český tvorby to je oproti Babovřeskům rozhodně nadprůměr. ()

Nifgai

Po velmi dlouhé době zase na českém filmu s nadějí zábavy a pak hrůzné zjištění, že zase byl trailer daleko lepší než celý film dohromady. ()

M.i.k.e

ani snad nemůžu říct že by mě Vybíjená nebavila jako spíš překvapila.Dostal jsem totiž úplně něco jiného než slibují ukázky a místo komedie tu tak máme tragikomedii,ve které se vlastně nic až tak zásadního nestane...spolužácí vzpomínají a bilancují a...a to je vlastně všechno.Každý si něco podobného někdy prožil,nebo prožije a i když tady ta hodinka a půl celkem uteče,nemůžu říct že bych musel vidět znova...60% ()

Martin741

Dalsia ceska blbost, ktora rychlo vyfuci do prazdna, Nema to tempo, ani jednu zapamataniahodnu scenu. Fakt ako, CZ filmy idu kvalitou rapidne dole vodou ...... 5 % ()