Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí. (Falcon)

rakovnik

Na můj vkus velice slušný film. Zahlédl jsem ho nejdříve v televizi, kde mě zaujal, ale protože nebyl čas se dívat, v době odpolední pohody jsem ho zhlédl celý. A to opravdu celý, což i dělá u mnoha filmů problém. Obával jsem se toho, že snímek bude melancholický škvár, ale dostalo se mi celkem pěkného propletence osudů spolužáků. Když jsem se zorientoval mezi postavami "dříve a nyní", začalo vše celkem hezky zapadat do soukolí životních příběhů. Nevím sice, jak to mají těžké krásné ženy, ale moc jsem si nepřipouštěl, že film může být i o tomto. K mému překvapení mi to došlo, přestože jsem měl tuto skutečnost stále před očima. Těší mě, že film má v sobě určitou naději, pokud tedy dáte svému životu šanci a jdete za ní. ()

kaposlav odpad!

Mal som to zapnuté a išlo to. Popri tom som tu a tam niečo robil asi od 15 minúty do 40 minúty. Vôbec netuším o čom bol film a som to vypol. Všimol som si účasť pomerne známych tvári ako Genzer, Suchánek a Krainová, ale to automaticky nerobí dobrý film. Evidentne tam bol pokus o humor, ale nie moc vydarený, skôr premrhaný. Hodnotenie 41% na tamojšej databáze už naznačovalo, že netreba si robiť veľké oči a pred filmom som si prečítal 2-3 komentáre a tak som čakal, že by som sa mohol večer pred spaním uvoľniť a zabaviť, ale nedočkal som sa. Je to len ďalší vypotený film do kvantity s tuctovým scenárom, ktorý sa spoliehal, že známi humoristi niečo vymyslia sami grátis a divák sa z toho posere smiechom. Vyskúšali, nevyšlo! ()

Luicy

Nemám potřebu tu shazovat herce, jako to tady dělá většina čsfd “odborníků”. Mně se jejich výkon líbil, jenže z hovna prostě bič neupleteš. Děj byl víceméně o ničem a scény na sebe skoro vůbec nenavazovaly. Spíš se tam furt dokola omílely trapné řečičky o sexu a infantilní narážky na “ošklivky” ve třídě, které bych pochopila max. na základní škole, nikoliv v maturitním ročníku, ale budiž. Mohlo to být i horší. Eva Šálková forever. ()

Figu

Vždycky jsem měl slabost pro Suchoše a Geňu a jejich stupidní lacinej, přesto pro mě luxusní humor! Pokaždé, když vidím biják, kde se vyskytujou, přimhouřím oko a pošlu to o hvězdu vejš, teda pokud to není úplná kokotina. Zde šlo o pěkně podanej pohled na to, jak rychle nám vlastně život kvaltuje kupředu.... Na mě to lehce zafungovalo a trochu jsem zavzpomínal na svoje školní léta. Dobrý no... Navíc bonus Krainovka, která je stále oku lahodící. 60% ()

Mefistofelle

Já opravdu nejsem vieweghovský fanoušek, proto jsem šla na promítání s určitým předsudkem v sobě. A odešla jsem aniž bych si z toho odnesla jakýkoliv hlubší prožitek, ačkoliv film jako takový je řemeslně dobře zvládnutý a nikoliv bez zábavných momentů. Bohužel jsou ale tyto momenty protkány unylým a po polovině filmu velmi otravným fňukáním o tom jak to ošklivý holky mají blbý a jak vztahy lidem nevycházejí podle představ. Humor Genzera a Suchánka je už poněkud obstarožní. Zato mladí představitelé hlavních postav neudělali i přes svou relativní nezkušenost ostudu. Shrnuto a podtrženo, dívat se na to určitě dá, výraznější nuda nebyla, ale jinak je to film bez jakékoliv náboje. ()

bourec

Na ten film sem se docela těšil,ale zklamání je velký.Skoky do školních let sem doslova protrpěl,scény ze srazu mi připadali stejně blbý jak Sněženky a machři po sto letech,celý takový strnulý,asi mi to mělo připomenout,jak mi život protejká mezi prsty,ale to vim i bez tohodle filmu.40%. ()

Dannysek4U

Ma to fortel a privadi to na scenu novej, nebo aspon neokoukanej typus ceskyho hrdiny (zkrachovalec 40+), ale jinak teda maximalni prazdnota. To nezachranej ani orchestry, ani dronovy prelety nad jezerem. A teda btw. kdybych si neprecetl, ze je to komedie, asi bych o tomhle zanru moc neuvazoval... ()

epicek

Celkem pohodová oddychovka na páteční večer akorát jsem od toho čekal krapet něco jiného , i tak to bylo dost koukatelné a relativně s fajn nádechem. ()

PROCESOR

Určitě to není ani komedie ani drama. Je krása povrchní? Jistěže je milý moralisti. .."To je život, já za to přeci nemůžu".. "Víš ,jak těžkej život má hezká holka"...- Nad ošklivou holkou se nikdo neudělá.- A jak je povrchní, tak je i pomíjivá. .."Lidi jsou prostě hluchý a slepý" .....-K ŽIVOTU-.......Tak to jsme zmapovali téma a teď film. Celkem překvápko, žádná křeč, ale uvolněný vyprávění, kde čas je neúprosný, ale bere se s nadhledem. Nejde o žádný herectví na Oscara, ale úplná sračka to také není. Takže za 3* ()

zette

Kapka vtipu tam je, jinak moc nechapu ten zbytecny nadech dramatu, ktery nakonec stejne k nicemu nevedl. Dalsi z rady tech filmu, ktere jsou o nicem, nic neresi a brzy se na nej zapomene. Sokol je solidni herec, ale ta rada beckovych filmu, ve kterych ucinkuje je neprehlednutelna. Alespon na Krainovou, potazmo na Bartosovou je radost se divat... ()

Radiq

No, upřímně řečeno, ten film byl docela o ničem. Ani nebyl moc zábavnej, spíš jsem v tom zaznamenal vážnější sekvence, než těch pár fórů, ktery se ani nedaly nazvat podařenejma - spíš podřadnejma... a navíc mi připadaly, jak kdyby si je tam troječka protagonistů z Partičky dosadila sama. Název Vybíjená je docela zavádějící, spíš bych to nazval Třídní sraz a bohatě by to vystihlo, o čem to vlastně je. A o vzpomínání. Nevim, jestli to bylo tak špatnym scénářem nebo špatným Vieweghovým námětem, ale určitě z toho nevzniknul dobrej film. A partičkovské ovládnutí hlavních rolí taky nepomohlo, i když oni za to zase až tak moc nemohli. ()

dr.fish

Takhle nějak asi měly vypadat Sněženky a machři po 25 letech. Neříkám, že je to bůhvíjaký šlágr, ale jsem ve stejném věku jako postavy ve filmu, takže mne některé scéna dovedly k zamyšlení. Kvality snímku velmi diskutabilní, ale momenty občas působivé, dávám 70%, s tím, že si úplně nejsem jist, co jsem to vlastně viděl a musím vidět ještě jednou. ()

sator odpad!

Jestli i tohle je součást reality světa, tak sem rád že v mém světě se pohybují jiní lidé.Jako film to nestojí ani za fajfku tabáku.... ()

Sabrewulf odpad!

Standartní český exkrement z kategorie >odnikud nikam<. Jako bonus jedno tlusté prase - do filmu se absolutně nehodící. ()

panMartin odpad!

Nedokoukáno - půl hodiny začátku a deset minut konce úplně stačilo. Strašný film. Samozřejmě jsem věděl, že to bude jen přiblblá komedie, které jsem chtěl dát šanci, ale tak špatný příběh jsem opravdu nečekal. Film nemá žádný děj, není se v něm čemu smát ani o čem přemýšlet. Zbytečný film, u něhož je až z podivem, jak někdo dokáže sehnat dvě desítky milionů na realizování takovéhoto nezajímavého humusu. Trapárna, kterou nezachrání ani odhalené kozy Simony Krainové..... Fekální humor těch blbů z Partičky už fakt netáhne! ()

kocik1

Dramatický oblouk, který vede odnikud nikam, až vznikne nekonečné kolečko. Co k tomu dodat? Snad jen, kdo by si na svatbu zval lidi, které vlastně nemá rád? ()

Doudis19

Překvapení se nekoná. Už dlouho jsem neviděl film, který by mě štval tolika věcmi. Chudák Nikolaev, jediné herce co dostal jsou Babčáková s Vaculíkem, jinak v lepšim připadě neherci v horším modelky (Krainová nemá soudnost) ukazují, co je podstatou téhle povrchní a slaboduché zabavy:tržby! Film tak prázdný a o ničem, přesně jako komercí prochcaná tvorba Viewegha. I ten nejslabší díl Partičky je vtipnější. Perla roku v podaňí missky Bartošové:,, Ty vůbec nevíš, jak to má krásná holka těžký``, no to di do prdele :-D! ()

tatanapope

Vybíjená je jednoduše film o o úplně běžném a nezáživném životě. O tom, jak nám vše od dětství až po dospělost může a nemusí ovlivnit životy, podle toho, jak se k tomu postavíme. Příběh vypráví o přeceňování krásy. Jedná dívka ve škole je hezká a každý jí chce, ovšem v životě jí to štěstí nepřinese. Zatím co druhá je tip o který si nikdy neopře ani kolo se pere s životem a dočká se výsledku. Je to jednoduché, přirozené, ale chyběl tomu šmrnc, vtip cokoli, co by diváka mohlo nadchnout . Viděno v rámci Seznamte se s.../ Michal Viewegh ()

HonzaBez

Film o kráse a ošklivosti není ani vysloveně špatný ( i přes přítomnost mých neoblíbených herců z "Partičky"), ale ani nějaké filmové veledílo. Co mě moc nesedlo, bylo neustále skákání děje do minulosti (ač chápu, že na tom je vlastně postavena i původní předloha filmu). Ale přišlo mi, jako by vše, co se odehrává v přítomnosti, byla jen jakási kulisa dějů minulých. Poměrně dost se mi líbila Simona Babčáková v roli Hujerové, ostatní herecké výkony byly ale spíše průměrné. Nicméně Petr Nikolaev to režijně zvládl docela dobře, proto mi ty tři hvězdičky přijdou poměrně zasloužené. ()

Johnny.ARN

Filmov s podobným námetom tu máme niekoľko a poväčšinou sú to komédie. Vybíjená má však len niekoľko vtipných momentov ( konkrétne tri ), zvyšok je hĺbkový rozbor postáv na pozadí stretávky a flashbackov, ktoré majú divákovi objasniť niektoré momenty. Nikolaev točiť vie, to vieme všetci, preto v konečnom podaní to je konzistentné a stráviteľné, škoda len, že sa to viac neuberalo smerom komediálnym. Pri tom obsadení a námete. Možno to tvorcovia ani netušili, ale myslím si, ža mladým to možno až tak nesadne ako ich rodičom, pre ktorých sa Vybíjaná môže stať zrkadlom ich života. Ale dosť týchto rečí, kvôli mladej Krainovej aka Bartošovej si to pozriem kľudne aj o rok v TV. Dalo by sa ešte riešiť nie príliš šťastné obsadenie hlavného tria ich mladšími verziami, ale načo. Neuškodí a nenudí, to je hlavné. 3 z 5 ( Kino Dukla Svidník ) ()