Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kalap
  *

  Zradcovská sviňa, ktorej, by som zadarmo rozpáral brucho a obesil na jeho vlastných črevach, americký prepadak.(11.3.2017)

 • lamps
  ****

  Stone mě zase překvapil. Není tak manýristický jako v Divoších a na stará kolena už nepálí do svých řad tak ostře a intenzivně, ale pořád si nedokážu představit nikoho jiného, kdo by zvládl film o Snowdenovi takhle upřímně a efektivně natočit. Skloubení dokumentárních a narativních prvků funguje na výbornou, tempo díky přívalu chytrých dialogů a vyvážených retrospektiv absolutně nekolísá a herci jsou do jednoho perfektní, především Shailene Woodley drží méně přesvědčivou osobní linii obdivuhodně nad vodou. Sarkastický humor a postava Nicolase Cage pak ideálně uvolňují tíživou atmosféru "Velkého bratra", kterou Stone dokáže v některých chvílích zásluhou precizní práce s kamerovými filtry a rámováním navodit (výtečná sexuální scéna). Skvělý dojem z atraktivní filmařiny strašlivě sráží patetický závěr, který snad Stone musel svěřit svému šestému asistentovi režie a debutujícímu scénáristovi, jinak si tu náhlou křeč nedokážu představit...(6.12.2016)

 • mm13
  ***

  Takýto výsledok nepotreboval, aby na stoličke režiséra sedel Oliver Stone.(27.3.2017)

 • anicin
  **

  Snowden jako osoba zajimavej, film nicmene uknouranej, zdlouhavej, plny klise, kyce a, vzhledem k tematu paradoxne, pln ameriky.(26.12.2016)

 • dO_od
  ****

  // Stone sice točí filmy dlouhé, levičácké a občas ne úplně srozumitelné, ještě nikdy ale nenatočil film vyloženě špatný. Snowden je pak přesně tím klasickým Stonem od začátku až do konce, jediný mínus bych v podstatě zmínil pouze otravnou snahu děsit diváky velkým zlým bubákem v podobě NSA. Já chápu, že to ve filmu o Snowdenovi moc jinak nejde, ta urputná snaha ale sráží nohy jinak docela OK dramatu, kterému zoufale chyběl lepší pohled z opačné strany a taky silnější vyústění. Je to takový jednou a dost. 7/10(2.4.2017)

 • - Natáčení probíhalo od ledna 2015 v Mnichově. (Hawaj)

 • - Hned první natáčecí den čekalo na představitele hlavního hrdiny Snowdena, Josepha Gordona-Levita, překvapení. Bez jakýchkoliv příprav se podrobil vojenskému tréninku, který také původně absolvoval Snowden. (Stoka)

 • - Oliver Stone dlho váhal s natáčaním filmu kvôli jeho kontroverznosti až sa napokon plne pustil do natáčania. Myšlienku natočiť Snowdena uprednostnil pred projektom o Martinovi Lutherovi Kingovi Jr. s Jamiem Foxxom v hlavnej úlohe. (MikO_NR_1909)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace