poster

Vzkaz v láhvi

 • Dánsko

  Flaskepost fra P

 • Německo

  Erlösung - Flaschenpost von P

 • Norsko

  Flaskepost fra P

 • anglický

  A Conspiracy of Faith

 • Slovensko

  Odkaz vo fľaši

Krimi / Drama / Thriller

Dánsko / Německo / Norsko, 2016, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ****

  První čtvrthodinka je trošičku kostrbatější, ale pak se začnou dít věci. Nejdřív si tě filmaři pěkně zpracujou, takže seš okamžitě v jedný partě s Odělením Q a díky perfektně natočeným scénám- akční vlakovka je vymazlená do posledního detailu, nevím kolik bylo použito kamer, ale takhle velkolepě a přitom velmi jenoduše, ale neskutečně dynamicky natočenou akční scénu jsem ve filmu už dlouho, dlouho neviděl. Rovněž perfektně napsaná a ještě lépe zahraná postava hlavního zaporáka měla lví podíl na mých emocích. O severských kriminálkách se říká, že jsou ponuré a depresivní, ale tady to byla především výborná hra s divákem, který si na 112 minut vymaže s paměti slovo "nuda", a v tryskovým tempu se řítí do dialogově poutavého finále. Ze tří dílů Oddělení Q je tahle trojka jasná jednička.(19.5.2016)

 • -OverLord-
  ****

  Výborný skandinávský krimi-thriller okořeněný studeným, ale nádherným místním prostředím. Skvělé herecké obsazení v čele s ďábelským Hagenem, který si vás okamžitě získá a doslova z něj odkapává šílenství. Napětí, výborně padnoucí humor a hra s divákem na tak vysoké úrovni, že budete jen strnule a zoufale přihlížet, co za silné momenty jsou filmaři schopni vyprodukovat. A několik scén je vážně silné kafe. Pomalejší rozjezd se rázem změní ve zběsilou hru psychopata s detektivy i divákem současně. Závěr byl ale možná až trochu rychlý, čekal jsem vyostřenější konflikt, protože ten magor by si to zasloužil.(19.5.2016)

 • Fr
  ***

  ,,PŘÁL BY SIS, ABY TĚ BŮH UDĚLAL SILNĚJŠÍM, ABYS MĚ MOHL ZASTAVIT? BYL JSI TADY A NIC JSI NEZMĚNIL. A BŮH SE NEZJEVIL..“ /// Standartní severská krimi (nadstandartní světová) o jednom vírošukovi, ve který nejde ani tak o Boha, jako o smrt. Oddělení „Q“ je fajn, ale doufám, že Harry Hole bude jinačí kafe! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 2009 napsal Jussi Adler-Olsen, neznám. 2.) Když se řekne máma, vidím nůžky. 3.) Thx za titule „Jemu, tedy IDžORovi“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(6.10.2016)

 • tahit
  ***

  Zápletka se rozjíždí zvolna jako parní válec, aby se pak jako smyslu zbavená v řadě akčních momentů vydováděla.(7.10.2016)

 • Tosim
  ****

  Vážnější a komplexnější pokračování, vyprávění jde více do hloubky postav a tyto řeší i globálnější problémy (jen nevím, proč "zmizel" Mørckův syn). Snímek obsahuje více smysluplného humoru, který vyvažuje vážnost. Pár vymazlených záběrů vyloženě pohladilo cinefilovu duši. A víra, ta víra. 90%.(13.10.2016)

 • - Ještě před natáčením byl film prodán do více než 15 zemí. (freelex)

 • - Film se natáčel v oblasti Romo, v Dánsku. (herr_carter)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace