DaNvYto

Matthew se nám pěkně zřídil... takovej pupek jste ještě neviděli. Holou prdel vlastně taky ne... a k tomu si pohladil i tygra. Dokonalé. ()

wick

Výborná story a ještě lepší Matthew...nevím, zda to tak proběhlo, ale má to spád a twisty jsou super, ten konec ale odhadnete... ()

Optical

Zlato sice nemá tu dravou svižnost Vlka z Wall Street, ale herecký koncert McConaugheyho tento neduh plně vynahradí. ()

belinko

Veľké plus za prítomnosť dvoch hercov z častí seriálu Black Mirror. Inak ako film skôr nuda o nezáživnej a zbytočnej téme pre bežného smrteľníka. Ale zas nie katastrofa, no. Film, bez ktorého by slm sa obišiel, ale zas ma jeho videnie moc neranili (ako napr. Kameňák).. 3* ()

hony23

Vcelku průměrný film o jednom píčusovi, který v životě vsadil vše na nalezení zlaté žíly někde uprostřed džungle a který se stal ještě větším píčusem, když jí našel. Největším plusem filmu je dokonale slizký McConaughey, naopak příběh je natolik banální, že by snesl o půl hodiny kratší stopáž. ()

ProfiDivak

Poriadne prisolené nonstop chlastom a cigaretami, okorenené Polívkovským McConaugheym a obložené obrovskou kopou biznis kalerábov, ale určite jedlé. ()

Saxos

Matthew McConaughey odtáhl tento nudný a i v celku nepoutavý malý podvůdek za velký prachy. Byla radost se koukat na jeho herecký výkon plešatě-dlouhovlasého konzumenta kořalky s tahem ke kopání v jakékoliv divočině. David Walsh si asi prachy moc neužil, FBI ho měla v merku a stejně rok po odhalení podvodu mu praskla cévka. Ale kdo ví. Geolog Michael de Guzmán měl taky spáchat sebevraždu, ale kdo ví. S desítkami milošů baků se dají dělat zázraky nejenom někde v indonésii. ()

HellsAngel

V rozmedziach tradičného príbehového rámca vzostup-pád ide o obratne vyrozprávanú story, ktorá pláva v bezpečných vodách. McConaughey opäť raz dokazuje svoju hereckú extratriedu. Film na jedno pozretie, no doručí presne to, čo by ste od neho čakali. ()

topvideo

Zaujímavá sonda do biznisu ťažiarskych spoločností, know-how, ktoré pochopíte po vzhliadnutí delirického výkonu MMC... ()

vecneZivec

Scénář podle mě trošku pokulhává, ale konec má ve finále nečekaně dobrej. A co hlavně teda tenhle film drží na nohou, tak to je McConaughey....Tohohle herce můžu. ()

Indian0

Nudné zdĺhavé a po dlhšom čase absolútne nezaujímavé. Dej sa dá ale je to suché. Zabitý potenciál filmu. 50% ()

Kushina

Zajímavý příběh o zlaté horečce. Líbilo se mi to, ale něco tomu chybělo. Na rozdíl do vlka z Wall street tu bylo málo toho prožitku těch peněz, málo té práce se zlatem. Prostě jako bylo to fajn, ale na 4* tomu něco chybělo. 70% ()

cortez

Kdyby to šlo, tak za téměř plešatého, umaštěného americkeho podnikatele, bych dal ještě půl bodu navíc. Jinak film pěkný. Nakouknuti na to jake jsou intriky a boje o zisky mezi hledači a těžaři drahých kovů. Místy se to vleče, ale k takovému typu filmu to hold patří. ()

Franki69

Stoprocentní McConaughey v roli chlápka, kterýho byste v reálným životě nablízko potkat fakt nechtěli. Pokud ale máte rádi bezohledný chlapy, který si jdou bez výčitek svědomí za svým cílem, neváhají obětovat svoje prachy a vztah k ženě…A taky se každej druhej den zlijou do fakt nechutna, tak vám ústřední figura příběhu dokonce padne do noty. Na plátně prostě ožil další hlavní hrdina kinematografie 21. století - vrcholně nesympatický macho/hajzl v příběhu o moderním zlatokopovi. No ale, aby bylo jasno. Film rozhodně doporučuji, alespoň těm z vás, kteří máte rádi bijáky o velkých financích a v nich vyprávěné silné příběhy. Dávám 80% ()

bonovox

Na Zlato sa dobre pozerá vďaka deju inspirovanému skutečnými osudmi hlavných hrdinov. Celý film ale ťahá aspoň do priemeru skvelý Matthew McConaughey, to je proste pán herec. Škoda slabej réžie, ktorá nedokáže zaujať. ()