imanicornyt

Tento film si jisto jistě zaslouží více pozornosti. Skvělý nápad, scénář a zpracování na úrovni. Aby toho nebylo málo, film je doplněn i o chytlavý soundtrack a herecké obsazení je jedna velká trefa do černého. Z McConaugheyho udělali plešatého čtyřicátníka s pivním břichem a Howardová pro mě byla se svým hereckým výkonem středem pozornosti po celou dobu sledovaní. Role Kay celému snímku jen prospěla a filmu nechyběl ani ten správný "duch". Jsem upřímně vděčná, že si někdo dal tu práci dát dohromady film na tohle téma, protože takových moc není. Zkrátka provedení nad zlato. ()

Bogrant

Zaujímavá retrostory na spôsob Vlka z Wall Street, ktorá možno nie je až tak vtipná či pestrofarebná, ale svojím pútavým príbehom a vybranými lokalitami pobaví. V dialógoch sa človek nestratí, niektoré scény sú až sarkasticky zábavné a vo finále pekne ľudské a hereckými výkonmi je v konečnom dôsledku špinavo podstivé dielo. McConaughey is go(l)d! ()

Feacher

Film má bezesporu své světle i stinné stránky. Předně je to celé takové trochu bez jiskry - bez něčeho, co by filmu dalo takový to ECHT, takže v 2 hodinách máte kolikrát pocit, že se trochu nudíte. Na druhou stranu musím vystihnout skvělý herecký výkon v hlavní roli a životně napsaný příběh s příjemným závěrem. Podtrženo sečteno, za mě horší, ale zasloužené 4*. ()

Sa.sa

Super film s překvapením na konci... Ať žije solení zlatem a jak jednoduše se dá udělat podvod v řádu miliard... :))) ()

Koskal

Celý film byl pro mě v naprosto poklidném duchu. Tu a tam padla nějaká vtipná hláška a Matthew McConaughey byl prostě úžasný. Také se mi velice líbila role Édgara Ramíreze, většina postav mi přišla taková obyčejná, prostě běžní lidé. Ale on? Dodával filmu takový ten "Cool Efekt". Prostředí bylo nádherné. Za mě musím říct, že nejhezčí byly scény v Indonésii. Konec filmu byl velice překvapivý, a až do konce jsem neměl nejmenší ponětí jak to dopadne. Dávám 4 hvězdičky ()

Beginek87

Když Matthew vyhrál oscara místo Leonarda, nemohl jsem mu to odpustit a stal se jedním z dobrých herců na blacklistu. Jenže on je prostě výborný herec a tady to ukázal opět zas a znovu. Ono tlustého a plešatého slizáka zahrát takhle věrně, že by si o něj ani bezdomovec kolo neopřel, to chce už řádnou porci hraní. Ten příběh nebyl nikterak zdrcující, nikterak napínavý, ale i přesto jsem si šel uvařit večeři o hodinu a půl později, protože mi bylo prostě hanba to pauznout. A tak by měl správný film fungovat. Takže i přes lehce klišoidní závěr tomu 5 hvězd nadělím. ()

PaKo1980

Matthew, Matthew, Matthew, bravo, bravo, bravo. Film letí, příběh vás unese, nemáte chuť si skočit pro něco dobrého, nechce se vám na záchod, prostě čučíte od A do Z a tak to má být. ()

intrboyz

Zase jednou film, který je plný zvratů a překvapení! McConaughey opět bliríruje ve filmu plného napětí. Film kritizuje i naší společnost, která se dá krásně oklamat a strhnout jen kvúli vidině peněz. Důkaz že člověk je schopen udělat cokoli pro peníze a zároveň pro své sny. Paráda ()

Gagin

Začínají bejt tyhle filmy na jedno brdo, otravný. Zbohatnete, chlastáte, utrácíte, pomalu o vše přicházíte, vše se točí v kancelářích a okolo Wall Street, nic nového. Bohužel. Světlá stránka je Edgar Ramirez a scénky v džungli. Jinak Matthew docela oplznej nechuťák s pupkem. ()

aneta105

Sice je to podle skutečné události a herecké výkony jsou tu průměrné, a já proti tomu nic nemám, ale chci upozornit, že po půlce filmu jsem neměla daleko ke spánku. Docela nuda, věřím, že by z toho šlo vymáčknout víc a i dát do toho víc. Je mi to líto, čekala jsem, že když tam hraje Matt, že to bude mít grády. A tak jsem byla celkem zklamaná, 50% ()

Miro.Pcolar

Životopisné filmy patria k mojim najobľúbenejším a GOLD nebude vínimkou. 90% filmu bolo podľa môjho názoru hodné trom hviezdičkám, ale práve tích 10% mení môj náhľad na tento film. Totálny zvrat, ktorý film okorenil a spravil z neho jednotku. ()