brasek

Svojím spôsobom mierne nudný film a pár dobrými sekvenciami. Matthew McConaughey si svoju postavu užíva a hraje ju výborne, ale jeho falošná plešina je dosť amatérska. Film nejako neurazí ani nepobaví, možno iba ten filmový happy end za podmienky, že fandíte dotyčnej postave. ()

kacer4

Keby neviem ešte pred pozretím filmu, o akej udalosti to je, po filme by som absolútne netušil. Dlhodobé vykreslovanie zúfalstva a beznádeje hlavnej postavy sa podpísalo na tom, že na záver dostávame bleskové a neprehľadné vysvetlenie toho, čo sa vlastne stalo. Filmu chýbal drive (kľudne sa to mohlo inšpirovať the Wolf of Wall Street). ()

Catella

Úchvatná krajina, poutavý příběh, sympatický herci a samozřejmě hepyjend. Docela lituju, že jsem na tom nebyla v kině... ()

Tomas_PO

Miestami až konverzačná dráma snažiaca sa vykresliť povahové črty biznismenov rokov 90tych. Od konverzačiek Woodyho Allena to je však vzdialené na míle. Okem konverzačných prestreliek sa tu veľa akcie nenachádza a nemieri to ani k stvárneniu života typu Las Vegas ala The Wolf of Wall Street. Príbeh založený na reálnej udalosti má síce potenciál, no nevyužitý. Geniálne sa však podarilo stvárniť začiatky rokov 90tych a to nielen kulisami, ale aj hereckými výkonmi, či dobovým zmýšlaním. ()

kolly13

Nabušené drama dle skutečných událostí podtrhuje dobře vybraný soundtrack a zejména McConaughey, to je výkon na Oskara. Místy se až nechce věřit, že někdo takový opravdu existoval a mohl jít z nuly na piedestal a zpět za tak krátkou dobu. Je vidět propracovaná kamera a režie. A i když mi hlavní představitel nebyl moc sympatický, nenudil jsem se ani trochu. Matthew a Stephen, díky. ()

Kozlowski8

Příběh muže, který se snaží stůj co stůj zachránit zkomírající rodinnou firmu a taky (nebo hlavně?) své ego. Absolutně skvělý Matthew McConaughey v roli pupkatého, slizského a fyzicky odpudivého ochlasty Kennyho a rovněž výborný Édgar Ramírez jako charismatický sympaťák Michael ve velice vydařeném snímku, který mne po všech stránkách velice bavil a velmi příjemně jsem si ho užil. 80%. ()

PTuranyi

Gold ako by bol inšpirovaný Vlkom z Wall street a ponúka príbeh veľkej akciovej bubliny nafúknutej objavením zlatej žily. Zároveň je príbehom Kennyho Wellsa majiteľa rodinnej spoločnosti, ktorá sa už štvrtú generáciu zaoberá vyhľadávaním nerastných surovín. Jeho príbeh sa však od príbehu Jordana Belforta líši tým, že Kenny nie je podvodník. Tým je Michael Acosta. Matthew McConaughey je v roli Kennyho presvedčivý a aj ostatní herci hrajú svoje role dobre. Produkcia je kvalitná a príbeh má svoju prospektorskú atmosféru. Dej však nemá ten ťah na bránku ako Vlk z Wall street. 75% ()

Werrona

Navzdory některým hodnocením, mi film přišel jako jeden z nejlepších za poslední dobu. Hlavní postava hraje výborně, příběh je pestrý, závěrečné rozuzlení překvapí. Já rozhodně doporučuju. ()

kodwin

Americký sen posté a přesto trochu jinak. Být film trochu prostříhaný v první polovině, aspiroval by u mě i na plné hodnocení. Gold táhne McConaughey, o tom není sporu. Chlapík, který rezignoval na svoji vizáž, ale ne tak na životní sen o největším světovém nalezišti zlata. A ačkoliv zlatou motyku získá, všechno je nakonec jinak. Kvůli výkonu hlavního hrdiny, závěrečnému rozuzlení a indonéské přírodě stojí za to zajít si do kina./ Po druhém shlédnutí doma přidávám na plný počet. Má to šťávu. ()

TOPmoovie

pani, pozrite si, ze niekto vydrbal aj so samotnou wallstreet. a s inymi mocnymi sveta. ak ste tomu neverili, na konci filmu to uvidite. ()

zipS

Zaspal som asi 3x a nedopozeral film do konca.. a to som vobec nebol unaveny, Pritom som sa na film tesil ()

gatuso

Matthew vskutku nechutny, s tou jeho vanou a pleskou...souhlasim s verbalem, herecky vykon hodny Oskara, zajimavy pribeh a slovy pisne Vypsane Fixy: "Já mám rád hrdiny, kteří lezou po dně a v poslední chvíli se zvednou...bych tento pribeh smele doporucil. ()

camomilla

Z Matta se stava slusny herecky chameleon a nekdy mi ta jeho pekna tvaricka fakt chybi. Ale je videt, ze tuhle roli si fakt uzil. Tesila jsem se na dalsi klasicky pribeh snilka co se kousne a nepusti, dokud si nesplni svuj sen. Ale ten twist na konci - proste parada!!! Na vic nez tri hvezdicky me o ale nepusti, par mist bylo hluchych, ale plesato-pupkaty Matt do zachranil. O skutecnem pribehu a skandalu jsme si v ramci nespoilerovani nic nezjistovala. ()

Lukkyn

Je až dechberoucí sledovat , jak Matty umí z obyčejného filmu udělat Majstrštyk!!!Jeho nadšení, herecký um a hnusáctví utáhne bez problémů celou stopáž. No a pokud se tenhle tunel v reálu někomu fakt poved, tak klobouk dolů. Kam se hrabe Viky Kožený, ten v porovnání s tímhle ukrad drobný na telefon. Není to Vlk z Walstreetu , ale díky Mattymu je to skvělý zážitek!!! ()

maco19

Po dlhom badaní sa usmeje na teba šťastie. Podarí sa ti nájsť zlato a všetci si chcú odhryznúť z koláča a nie jeden kúsok ale poriadne sústo. Vrhnú sa na teba ako supy na mŕtvolu. Nikto ta nemá rád, len tvoje prachy a pritom si ešte žiadne zlato nevyťažil. Len si dodal vzorky z ťažby 60 % ()

rengers

Ve filmu je mnoho zvratů a nečekaných překvapení. Není to jeden s těch velkých filmových trháku, kde se střídá akce za akcí, ale má svoje kouzlo. Během filmu jsem byl akorát naštvaný na hlavního hrdinu - ( Matthew McConaughey ), který byl neustále v lihu a připadal mi jako totální blbec s velkými ambicemi, ale přesto skvěle zahraná role. ()