Dívka ve vlaku

• USA The Girl on the Train (více)

Každý den na cestě do práce jezdí Rachel Watson vlakem kolem města Witney. Vlak projíždí kolem jejího starého domu, kde bydlí její exmanžel se svou novou manželkou Annou. O pár domů dál každý den vidí jiný manželský pár. Rachel si postupně tento pár oblíbí a sama pro sebe si je pojmenuje ‚Jess a Jason'. Zdá se, že mají dokonalý život, a Rachel jim zároveň závidí i přeje jejich štěstí. Jednoho dne, když projíždí kolem jejich domu, stane se svědkem něčeho, co od základu změní vše, co si dosud o tomto páru myslela. . (Freeman Ent.)

Maskati

Určitě zajímavý psychologicky thriler s perfektním výkonem hlavní představitelky. Možná zpočátku trochu pomalý rozjezd,ale to je možná věc názoru. Škoda předčasného odhalení pachatele a nevyváženého konce filmu , no a ta vývrtka ala Hogo Fogo mi přišla fakt komická... ()

eliza56

Jako co to kurva má být? Prvních 100 minut filmu jsem se nudila. V kině jsem usínala a pletla si ze svých dlouhatánských vlasů copánky. V mezičase mezi nudou, a ještě větší nudou, jsem chtěla odejít, avšak nakonec jsem se rozhodla pro to, že už teda zůstanu (a vlastně toho stále lituju). Námět je dobrý. Ale natočený je to prostě na ho*no. Jedinej důvod proč dávám dvě hvězdičky je ten, že posledních 12 minut (z celkových 112) se něco dělo! A taky kvůli Emily Blunt, která odvedla skvělý výkon. Btw: ačkoliv velmi ráda čtu, tak tuhle knihu, jež je hodnocená jako světový bestseller (ač věřím že je o 100% lepší) nikdy, přísahám, že nikdy neotevřu. ()

Anniem

Film bez atmosféry, myslím, že hlavní vina je na režisérovi, protože k té knižní předloze nepřidal nic navíc a chybí jakákoliv atmosféra. Žádné napětí, hlavním postavám to prostě nevěříte a celé je to takové divadelní ve špatném slova smyslu. Emily Blunt jsem před tímhle filmem měla ráda, teď už trochu pochybuju. ()

artudytu

Příjemné podzimní pokoukáníčko. Příběh pěkně zamotaný, o překvapení není nouze. Hudební složka mohla být trošku silnější. Konec super. Za mě palec nahoru. ()

metla

Zahrané to bylo velmi hezky, předvídatelné velmi a spíš tím saltem mortale, které se odehrálo nakonci to celé snížilo skvělé herecké výkony, které prostě byly k uvěření, ač se některé věci z toho nikdy nestaly. Nalezení Megan bylo podivné, urychlilo příběh a rozuzlení, ale vlastně tak nějak úplně nepodstatné. Hra se střihy a úhly pohledu na stejnou situaci prima, ale horší to bylo se slíváním různých časových etap, což asi byl úmysl, ale když vypadá holka stejně v 17 a 30 (?), tak buď nebylo na 'dvojnici' nebo se jen na to vyflákli. Zmizelá mě i víc pobavila, tady podivnej cvokař jen akorát naštval (mluvil španělsky v rozhořčení, ale jméno měl arabského původu?). Hudba podmanivá a udělala víc jak polovinu atmosféry. Film určitě stojí za shlédnutí, ale Zmizelá je prostě líp provedená. ()

MarnieR

Emily Blunt podala životní výkon, postava Luka Evanse se vymakaná (myšleno tím fyzický vzhled), zjištění, že Lisa Kudrow nešla na plastiku a je přirozeně zvrásněná , opravdu potěšilo- to se dnes už často nevidí. A profíci z Hollywoodu odvedli dobře svou práci, takže to má spád. Perfektně jsem se bavila a minuty v kině uběhly jako voda v řece Hudson. Proto plný počet. ()

Fit_24

Naprostá nuda doplněná napětím posledních pěti minut. Tuctová záležitost, která nestojí za věnování času návštěvě kina. ()

JurkoNatalka

J: Po prečítaní knihy som nechápal ako sa táto detektívka/thriller s priemernou zápletkou mohla stať svetovým bestsellerom.Filmové spracovanie nie je o nič lepšie. Na rozdiel od knihy chýba postavám motivácia, často si pri sledovani filmu budete klásť otázku, čo postavy vedie k tomu čo robia a prečo to robia, čo bolo v knihe aspoň pekne vysvetlené. Dalšia velká nevýhoda oproti knihe bola tá, že vo filme asi od polovice filmu tušíte kto bol vrahom. Herecké výkony priemerné, scénar miestami až popriemerný. V kine som sa pristihol pri tom, že som dúfal v skoré skončenie filmu ;] So Zmizelou sa film porovnávať ani nedá, ako tu vela ludí porovnáva. 50 per. ------------N: Príjemná podívaná na sobotný upršaný večer pri telke, avšak žiadny velkofilm s ohurujúcou zápletkou a napatím až do konca sa nedeje. Motív zaujímavý ale bohužial dej až príliš priehladný takmer od polovice filmu, pričom toto jeho zámerom nebolo. Proste to nevyšlo tak, jak sa to na prvý pohľad tvári. Ale maminy určo ocenia, keď to raz budú vysielať verejnoprávne televízie. 60per ()

Bruce0659

Dievča vo vlaku prekročila moje očakávania. Kopec správne načasovaných zvratov, dej je jasný, rozprávaný jednoducho a zrozumiteľne a až neskôr divák začne pochybovať kto je vlastne obeťou a kto tým zlým v tomto "psycho" príbehu. Emily Blunt, od ktorej som veľa očakával, ma znovu potešila svojim výkonom a ostatní herci nesklamali. Hudba od Elfmana tradične pôsobivá. Jediné, čo vytýkam je napätie a emócie, ktoré "prišli na scénu" pomerne neskoro. Hlavnej postave som prirodzene držal palce, no nebál som sa o jej budúcnosť, nefungovalo to na 100%. Zatiaľ 4* ()

Mikel37

Včera viděno v kině a musím říct, že i přesto, že jsem moc neočekával, film byl velmi kvalitní. Herci uvěřitelní, zápletka byla tak zamotaná, že vás film vlastně obelhává a vše jsem pochopil až na konci, což se mi tolikrát nestane. Emily Blunt, co dodat, zahrála to skvěle. Doporučuji. ()

Pluto_petr

Umně natočené psychologické drama, které je ale v upoutávkách vydávané jako něco jiného. Mysteriózním thrillerem bych to rozhodně nenazýval. Hlavně zpočátku jsem měl problém se zorientovat kdo je kdo, hodně se používala retrospektiva, posléze přichází postupné odkrývání stop prostřednictvím věčně opilé hlavní postavy. Vše se motá kolem současných, minulých či potenciálních vztahů, kdy každý je svým způsobem nějak pošahaný. Po zmatečném úvodu přichází celkem jasné indicie, kdo je pachatelem a v rozvleklém a vševysvětlujícím konci se to dozvíme. Celkově to není špatný film svého žánru, ale rozhodně není pro každého. Můj šálek kávy tohle rozhodně není. ()

FakyCB

Nemohu říci, že jsem byl z tohoto filmu nadšen, ale ani nemoho říci, že jsem byl z tohoto filmu zklamán. Jednu, ale hodně negativní věc tento film měl a to tu, že jsem si před tímto filmem koupil brambůrky a neměl jsem možnost si je pořádně a v klídku vychutnat, protože tento film je hodně tichý a nechtěl jsem rušit ostatní návštěvníky kina. ()

wooloong

Knížka nebyla žádná sláva a film to moc nevylepšil. Přemýšlím, zda bych byla schopná orientovat se v postavách, kdybych předtím nečetla předlohu. Vadil mi soundtrack, na můj vkus byl moc agresivní. A ten Londýn mi tam chyběl taky. ()

Atom84

Z knížky sem přečet asi 20 stránek, bylo to o alkoholičce kterou by neklátil ani ten největší zoufalec. Prostě taková hardcore Bridget Jones. Na film sem šel vlastně z donucení a můžu říct, že sem se už tak dlouho v kině nemodlil ať už ta 3,14čovina skončí. Zmizelá byla stokrát lepší. Víc neni co dodat... ()

Kristyna.Mic

První polovina filmu docela nuda.Ovsem pak to začne odsejpatt.Intrikarskej kurevnickej manžel se moc povedl.Emily role alkoholicky moc sedla. Její okna husty.Film je napinavej,temer až do konce muzete tušit jak to může být nebo ne.pritom ale nevite ()

somme

Ponure, na prvni pohled minimalisticke az jednotvarne..presto napinave drama s vynikajici Emily Blunt. Predlohu jsem zatim necetla i tak jsem se na film tesila a byla jsem zvedava, co je to zac. Musim rict, ze takovy pribeh ani konec jsem opravdu necekala a chytlo me to. ()

JasiraEk

Moje oblíbená herečka Emily Blunt mě přitáhla k tomuto filmu, který mě zaujal svoji detektivní zápletkou. Snímek mě mile překvapil, střídání různých časových linií bylo přehledné, napětí a očekávání vyústění příběhu s postupným odhalováním dalších skutečností vydrželo až do konce filmu. Určitě jde o film, který by neměl uniknout vaší pozornosti, dávám mu 75%. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest