emo

Rodriguez prináša ďalšiu rozporuplnú zlátaninu, v ktorej robil sám aj to čo sa nedá a bohužiaľ sa to odrazilo na kvalite výsledného produktu. Najsmutnejšie na celej veci je, aké to mohlo byť dobré. Banderas zostarol a vôbec nevyzerá cool, ako ako uchylný teploš, Depp robí čo môže, ale kvôli scenáru nemôže, Salma je len dekorácia, Defoe komicky zlý, Rourke v pohode berie celú vec s nadhľadom, Trejo si vychutnáva ďalšieho záporaka druhej ligy a hviezdny Iglesias nie je až taký zlý ako som čakal, ale hrať by viac už nemusel... ()

messiah

Smutné "pokračování" velkého Desperada se skvělým obsazením...bohužel vyznívající jako totální kravina a slátanina - nic víc, narozdíl od Desperada. Johnny Depp je vynikající, ale jeho postava mi nesedí, jako ostatně většina postav v tomhle filmu. Na tomhle "velkolepém" snímku se povedla hudba (ač na Desperada to stejně nemá) a celkem i kamera, kteará ovšem občas vyznívá až kýčovitě (jednoduše je to někdy dost přehnaný, zejména jisté zpomalené efektní záběry). Celkově bych hodnotil jako velké zklamání s občasným světlým místem...škoda. ()

WolfR

Uzavření Mariachiho trilogie. Čekal jsem od toho víc. Příběh je zbytečně moc složitý. Postav je více než dost, ale není tu dostatek místa, aby se nějak vyvinuli. Akční scény jsou solidní, ale po výborném Desperadu bych od nich čekal více. Chvílemi jsem se nudil, což mě štvalo. Banderas už není kdovíjak výborný a Salma Hayek se ve filmu ukáže tak přibližně na 10 minut což mě taky dost naštvalo. Stejně tak jako Willem Dafoe a to mě nakrklo nejvíc, protože jsem se na něj těšil. Dostatek prostoru ovšem dostává Johny Depp ,který přímo září. Jeho postava je perfektní. Ve vedlejších rolích jsou výborní Danny Trejo a Cheech Marin. Mickey Rourke trochu zaostává. Ale jinak je v celku fajn závěr filmu takže když to vezmu kolem a kolem tak si to ty 3 hvězdy nakonec zaslouží. ()

KajusaK

Klasický akčnák , až na to že v něm hrají ti opravdu známí a režíruje to R. Rodriguez :)) .. 4* a jsem spokojená , nenudila jsem se a to stačí. ()

otík

Slušný akční film, ale na rozdíl od Desperada slabota. To, že je to celé nesmysl a natočeno zcela nereálně, ponechám stranou. Udivila mě především nedokreslenost postav - když už tolik času film věnuje výbornému Danny Trejovi, proč mu autor objednal tak trapnou a potupnou smrt, která tomuto drsňákovi vůbec nesedí? Nebo proč zabiják Mickey Rourke ve finále ani nevytáhne zbraň a nechá se jen tak odbouchnout? Hodně prostoru dostal Johnny Depp a řádně ho využil, ale na úkor Banderasova El Mariachiho, což je velká škoda. Je pravda, že když přijde na akci, je pořádná, výbuchů a mrtvých je dostatek, do toho sem tam nějaká hláška, rychlý střih a dobrá kamera. Ale těch scén až zas tak tolik není a místo toho se jen nesmyslně plká. Kde jsou ty časy, kdy by na generála Barilla a jeho vojsko stačil sám arnoldovský John Matrix, polovina filmového času a pár těžkých či lehkých palných zbraní. Jedno ale zůstává stejné - zbyli jen mrtvoly a živý hlavní hrdina. ()

Baker

Jinak převyprávěné Desperado a El Mariachi. Tak zaoufale nevyužité podtavy jsem snad nikde neviděl:-( z "trilogie" jednoznačně nejhorší ()

charge odpad!

Vyvářka z filmů o El Mariachi nemající už co nabídnout, překombinovaný příběh již tak stojící za hovno (prezident, generál, politický převrat, atentát, mafie, ochránci, račte si vybrat), je zde přehlušen střílením ze samopalů, honičkami, úprky plus Banderasem skákajícím z desetimetrových výšek jako spiderman. 0% ()

Radiq

Začne to zase vyprávěním přikrášlené historky Cheech Marinovi, jak to udělal Steve Buscemi v Desperadovi. A ono se s Desperadem musí hodně srovnávat... a vždycky vyhraje. Tohle je dějově moc složité - státní převrat, kartely, CIA, FBI, ATF, žoldáci nebo co, intriky a plány, které se neustále mění a nevím, kdo je s kým a kdo proti komu a zrady atd. Přestřelky, kdy těla střelenejch odlétají metry daleko už nebaví. Herecky to byla kvalitní sestava, ale děj nebyl teda vůbec dobrej, stejně jako postavy. Johnny Depp v těchto dobách ještě měl u mě nějakej kredit, ale jeho prohnilej agent s nepochopitelným chováním a hlavně pak střílející slepec, to bylo hodně přehnané, hooodně přehnané. Zklamalo mě, že Salma Hayek se tam skoro neobjevila. Potěšila účast Dannyho Treja, Evy Mendes, Mickeyho Rourka i Willema Dafoea, ale jejich postavy byly buď zbytečné nebo blbě vymyšlené. Samotnej mariachi Banderas taky dost o ničem a že všechno přežije, nikdo ho netrefí a on trefí všechny, to už je taky trapné. Prostě tohle je zklamání, obzvlášť ve srovnání s povedeným Desperadem. ()

Wallas

Moc politické, snaží se o moc velkou zápletku a těch pár soubojů á-la Desperado to nespraví. Johnny Depp je ale docela válí a kvůli jeho postavě stojí za to film shlédnout... ()

mr.kliky

tady už jde jakýkoliv rozum a snaha o vybudování dějové linky stranou, nicméně na stylovosti náš mariachi ani tentokrát netratí a tam, kam už tony jeho kytary nedosáhnou, je agent sands s plus jednou rukou, mínus dvěma očima, takže pokud nemáte problém míchat si tequilu samopalem, tak je to pořád kurevská zábava. ()

Stegman odpad!

Teda tohle jsem vážně nepochopil. Je to ten samý týpek co natočil Desperado? I ve Scary movie 2 dokážu najít momenty (asi tak tři), které mě pobavily, ale tady vážně nevím. Ani jedna scéna se mi nelíbila. Ani jedna ! Hrůza ! ()

Avathar

Zbytočne prekombinovaný, preplácaný mexický guláš. Akčné scény vydarené, herci slušní (hlavne Johnny Depp pohodovo strčí Banderasa do vrecka), ale scenár je totálna blbosť a kravina na entú a humorné hlášky sú to roztrúsené len skromne. V porovnaní s DESPERADOM vyložene prúser a veľké sklamanie. ()

ivan_drago

Od tohohle filmu jsem teda čekal mnohem víc. Příběh a dějová linie jsou naprosto zapomenutíhodné a dost zmatené. Po prvních dvou dílech je tento výrazný krork zpátky a já doufá, že se génius R. Rodrigueze vrhne na něco jiného. Jediným plusem tohoto filmu je Johny Depp. Fakt zklamání. ()

Bobik9

Ani takle hvězdami nabitý film nezaručí úspěch. Je tam naprostá hispánská špička + i několik navíc a stejně ten film neodpovídá. Přespříliš zbytečních složitostí, kdo pro koho a proč a za kolik pracuje. Celkový příběh mdlý a přitom se z něj dalo vytěžit víc. Největši plus celého filmu je výborný Johnny Depp. ()

DivX

Jakoby volné pokračování filmu Desprado. Malá návaznost zde je ale liší se v mnoha detailech. 65% ()

Jizni Tlapa

Nebylo to vůbec špatné. Typická Rodriguezina plná "comiscových" stříleček a za hranici reality jdoucích honiček. Poměrně dobře nasnímané akční momenty a klasická "muchachos" muzika ve spojení se Salmou tomu dávají punc zajímavosti. Škoda Rourkeho postavy, od které jsem čekal mnohem víc...stejně tak škodlivě nezajímavé dialogy..těch bylo na lepší hodnocení proklatě málo! ()