sek

Úžasné filmové momenty vedle domácího videa, filmové postavy jako by byly takřka každá z jiného filmu... Zkrátka film bez ladu a skladu. ()

Katarine

Film s perfektní hudbou, zajímavou zápletkou a poutavým dějem, jen bohužel ne moc dobře zpracovaným. Opět skvělý Johnny Depp, který mě stále více překvapuje svou hereckou dovedností a vtipnými grimasami. Nádherné dámy Salma Hayek a Eva Mendes dodaly filmu šťávu. Nelíbilo se mi akorát obsazení do role Enrique Iglesia. Kdybych při prvním shlédnutí filmu přibližně před 2 lety neusla, možná bych uvažovala o 4*. ()

applause

Přiznávám se, dívala jsem se na tento film hlavně kvůli Enrique, abych viděla, jak hraje. Ale pak mi došlo, že to nemám s čím porovnat, protože nikde pořádně nehrál. :D Pak tu hrál jednu z hlavních rolí Antonio Banderas, kterého jsem měla ráda, když jsem byla malá, hlavně v roli Zorra, ale tady jsem mu to nevěřila. Oba dva zastínil Johnny Depp, i když mi na něho ze začátku role neseděla. Byla zajímavá, ale hrál i lepší. Herečky Salma Hayek a Eva Mendes byli super. I Mickey Rourke byl dobrý. Teď už k samotnému filmu. Ten mi přišel ze začátku o ničem. Což jsem pak zjistila, že děj tu není prvotní. Vystřídaly se tu i lepší a vtipné scény, ale nejvíce mi vadilo množství postav a míst. Chvílemi jsem nevěděla kdo je kdo a kde se scéna odehrává. Bylo to takové chaotické. Kdyby tam bylo méně postav, za to více děje, tak by to bylo lepší. Proto takové hodnocení. ()

rakovnik

Úžasné herecké obsazení. Krásná kamera. Skvělý Johnny Depp, který má hodně prostoru a to je velmi dobře. Snad i proto, že jsem byl v Mexiku, u mě plných *****. Jsem rád, že jsem tam takovéhle typy lidí nepotkal, ale kouká se na ně skvěle :-) Rodriguez umí takovéto balady skvěle vyprávět, jím vybudovaná atmosféra je fantastická. ()

Martin741

Katastrofa sa kona zo vsetkych uhlov pohladu : tragicka rezia, dementny pribeh, atmosfera ziadna a akcne sceny su bezduche a samoucelne. Aspon ze ten Depp vie hrat, inak bych hned dal odpad : 21 % ()

marcek

První polovina mě fakt hodně bavila. Skvělá akce, občas i úsměv na tváři, ale druhá mě hodně zklamala. Abych přiznal barvu, tak Antonio Banderas nepatří k mým oblíbencům, pro mě bude vždycky jako Zorro, ale film celkově na 3 hvězdy byl. Salma Hayek se tam už tak moc neukazovala, to i Eva Mendes tam šla víc vidět :) ()

cariada

Není to už zdaleka takové maso a zábava jako Desperado. Poněkud překombinované FBI a do toho CIA a Mexický prezident a Al Mariachi a všelijak se to střílí a jinak po sobě jdou. No hodně nepřehledné. ()

Petoss1

Rodriguezov ultimátný akčný štýl ma presvedčil a nadchol. Scenár má svoje slabiny a akoby nebol poriadne dotiahnutý. Johnny Depp bez očí bol fakt dobrý. 60% ()

Sandstorm

Slabší odvar Desperada, kdy pořád čekáte kdy se to rozjede a ono pořád nic, takovou tu stylovou atmosféru Desperada či Od Úsvitu do soumraku dokáže Rodriguez vytvořit pouze při nějakých scénách, ale není schopen ji udržet po celý film, takže je to takové nevyrovnané, pár minut se skvěle bavíte a pak pár minut zíváte. A je tady zbytečně moc postav a okecávaček kolem. 65% ()

rogerkint

poslední film rodriguezova slabšího období. výkon Johnnyho Deppa byl jediným důvodem, proč jsem podstoupil tím martyriem nudy, křečovitosti, nechutného patriotismu, a Banderasovu marnému úsilí hrát. takhle to dopadá, když někdo natočí pokračování, jen aby měl dovršenou trilogii ()

tomtomtoma

Efektní, ale ne efektivní. Bobtnající a strohé. Výstřely a spartakiáda. Vraždění z vypočítavosti, zabíjení ze zisku, odpravování z pocitu nutnosti. Převrat, pomsta, spiklenectví, zasahování zahraniční mocnosti, udržení a rozšíření mafiánské pozice. Po všech těch kudrlinkách a pozlátkách vlastně zůstává pouze ta efektní akrobacie. A Johnny Depp v zajímavé roli manipulujícího agenta CIA Sandse. Velkých jmen je zde hodně: Antonio Banderas jako zpívající střelec El Mariachi, Mickey Rourke jako unavený poskok Billy, zpěvák Enrique Iglesias jako Mariachiův pomocník Lorenzo a Willem Dafoe jako sadistický drogový boss Barillo. Ovšem ani ti nemohou příliš zvednout celkový rozpačitý dojem z této nabubřelé divočiny. Z dalších rolí: prodejná agentka Ajedrez (Eva Mendes), drsný samorost Cucuy (Danny Trejo), další Mariachiův pomocník Fideo (Marco Leonardi), agent FBI ve výslužbě Jorge (Rubén Blades), generál Marquez (Gerardo Vigil) a zmatený prezident (Pedro Armendáriz Jr.). Nechybí tomu své kouzlo. Ale stejně zůstává jen to spartakiádní cvičení. ()

Wormboy

Uz nazov filmu vypoveda o vysokom sebavedomi Rodrigueza,prehnanom!Cely film sa snazi byt nadmieru stylovy, coolovy a este neviem aky. Vsetko to vsak skor vyznieva ako umela zlatanina akcnych scen,ktore nie su ani spolovice tak zabavne,ako by zrejme chceli byt. Obsadenie S.Hayek, kt.sice R.R.povazuje za svoj talizman, bolo asi tak vyznamne a dolezite ako niektore novely nasich zakonov. Jedna hviezdicka navrch je za Johnnyho Deppa,ktory to cele ako tak zachranuje, avsak R.R.mu to nijak neulahcuje,skor naopak. (a to som velmi uvazoval na 1 * !) ()

lakikaki

Po zhliadnutí Spy Kids som mal o Robertovi Rodriguezovi dosť negatívnu mienku. Ale Vtedy v Mexiku ma presvedčilo o opaku - je to svižne natočený film, so skvelými hláškami ("Ja nemyslím, ja pijem..." a pod.), so zbesilou akciou a niekoľkými naozaj zvrhlo vtipnými nápadmi. Na koniec už len dodám, že postava Johnyho Deppa je úplne dokonalá a už len kvôli nej samotnej sa Vtedy v Mexiku oplatí vidieť. ()

PavelVanekArt

Podstatně horší a zbytečné pokračování. Svoje světlý chvilky v akčních scénách to má, dokonce se příběhově i něco děje (i když je to prakticky jednička na entou) a má to větší budgetovej rozmach, kterej tomu na můj vkus spíš uškodil. Depp je tu ale v pohodě a Eva Mendez taky. Škoda, že neukázala kozy. 3* a.k.a 55% ()