poster

Hellboy

 • USA

  Hellboy

 • Slovensko

  Hellboy

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2004, 122 min (Director's cut: 132 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Madison
  ****

  Guillermo del Toro je jeden z mála režisérov, ktorý si uchováva autorský rukopis, takže keď sa dívam na fantasy, ktoré disponuje priam hororovými prvkami, strašidelnou atmosférou a škaredými monštrami, zaručene viem, že sa dívam na jeho film, čo si na ňom najviac cením. Del Toro sa spolieha jedine na svoju bohatú fantáziu a vyslovene z nej ťaží. Jeho príšerky sú hrôzostrašné a roztomilé zároveň, postava Hellboya je groteskná a rovnako i dobrosrdečná, dej je napínavý a chvíľami zvláštne rozprávkový. Okrem toho, k hororovej látke vždy pristupuje s určitou láskou k filmovému dobrodružstvu, takže v jeho ponímaní nemôžeme žáner horor brať celkom ako horor.(26.6.2011)

 • EdaS
  ****

  Moc fajn komiksárna, u které jsem zalitoval, že jsem si ji nechal v kině utéct. Ron Perlman je jako Hellboy naprosto dokonalý! Příběh mohl být sice trošku zajímavější (ale to se mi zdálo i u comicsové předlohy), ale moc mi to nevadilo. Důležitější byla atmosféra a hlášky. Těším se na pokračování...(11.8.2005)

 • Dever
  *****

  Po vizuálnej stránke super. Po akčnej taktiež. Po dobrodružnej tiež, čiže .... 95% ....................Soundtrack Marco Beltrami: 1. Oct. 7th, 1944 - Marco Beltrami ,2. Meet Hellboy ,3. Main Title ,4. Snow Walkers ,5. Liz Sherman ,6. Fireproof ,7. Rooftop Tango ,8. Wake Up Dead ,9. Evil Doers ,10. Kroenen's Lied ,11. Father's Funeral ,12. Alley Fight ,13. Nazis ,14. Investigating Liz ,15. Abe Sapien ,16. Mechanical Mausoleum ,17. Soul Sucker ,18. Stand By Your Man ,19. Hellboy & Liz ,20. B.P.R.D. ,(1.1.2011)

 • Kordus
  *****

  V rámci objektivity by filmu slušelo spíše jen ****, ale k čertu s objektivitou, mě jako fanouška Mignoly film strhnul maximálně... Takhle jsem si to ve svých horečných snech představoval. A ani ten Roden nebyl tak tragickej, spíš jen strašně nezajímavej :)(16.9.2004)

 • TheRaven
  **

  Komiksy mě nikdy nebavily a jejich adaptace ještě méně. Tento film na tom bohužel nic nezměnil. Zdlouhavé a v podstatě o ničem. Na druhou stranu koukat se na to celkem dalo. Umím si představit, že kdyby mi bylo tak devět, tak bych si přál být takovým svalnatým hrdinou jako je Hellboy.(8.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace