Bujarý Rob Schneider byl ve svém životě gigolem, byl i zvířetem, ale teď ho kouzlo promění v něco, čím nikdy předtím nebyl - stane se ženou! Jessica Spencerová je ta nejúžasnější a nejpopulárnější holka ve škole. Utrpí však pořádný šok, když se probudí v těle třicetiletého, nuzně žijícího muže (Schneider). Rychle zjistí, že život není zdaleka tak jednoduchý! Zvláště pak když jste dívkou, která si potřebuje každé ráno holit plnovous. Jessica zkrátka musí najít způsob, jak se proměnit zpět do své holčičí podoby, a také jak přesvědčit své přátele o tom, že ten chlap je vlastně ona. Od tvůrců filmu Deuce Bigalow: Male Gigolo a Zvíře přichází divoká komedie, kterou si může vychutnat každý - bez ohledu na to, jste-li muž či žena. (Warner Bros. CZ)

ToMY_SMOG

S nulovými nároky a očekáváním, pustil jsem si tento film. Nečekaně mě film zaujal, místy rozesmál. Pozdě k večeru, shlédl jsem film až do konce. Stálo mě to jeden unavený den ve škole, avšak nelituji. NULOVÉ OČEKÁVÁNÍ, O TO VĚTŠÍ PŘEKVAPENÍ 7/10 => 4* ()

rezor

Naprostá emerikánská romantická klasika se všemi prvky. Střelená komedie, končící naprosto infantilně překvapila v celém průběhu jenom několika povedenými gagy, což na 104 minutovou stopáž je žalostně málo. Nejvíc oči drásající jsou přehnaná klišé, kdy se všichni iniciativně zapojí do pomoci své kamarádky, včetně lidí, jenž ji nesnáší. Hvězdičku dávám Rob Schneiderovi za solidní break dance a jeho odvahu zahrát si tuto roli včetně těchto gagů ()

pan_Bily

Hned první dva komentáře - KevSpa a Tom Hardy - mi mluví z duše. Na toto téma jsou rohodně zdařilejší filmy, ale tenhle mě také baví a je tam řada dobrých a pořádně vtipných momentů, u kterých se upřímně bavím a směju. A přitom taková blbost ;-)) 2,5* ()

soukyd33

Je to komedie! A ta účel splnila. Výměna rolí ženy za chlapa jako výměna těla ani nemohla jinak dopadnout. Boj o to jak se co nejrychleji vrátit do svého sexy těla je jasná priorita. Problém je, když ta druhá osoba je hledaný zloděj a výtržník. Dobře jsem se bavil, a rád se znovu podívám. Hvězdiček 4**** ()

Pythonator

Nebojím se dát za čtyři, protože to Schneiderovo pitvoření je tak trapné a ujeté, že se nemůžete nesmát. Tento film je celý natolik praštěný a teenegerovsky naivní, že naivnější už být nemůže, a přesto se mu vždycky zasměju, protože ty frky si to prostě zaslouží. Schneider je skvělý komik, ať už si o něm říkají lidi co chtějí. Pro milovníky Sandlera jednoduše další skvělý komediální hrdina, jehož filmy jsou příjemně trapná oddechová veledílka. ()

Thalin

Vlastně je to strašná blbost čerpající humor z výměny těl a následných, většinou dost trapných, situací, které z toho vyplynou. A stejně je tenhle film takové moje GP, úplná hovadina, u které vypnu nebo si ji pustím, když chci u něčeho jen usnout a nepřemýšlet. A když už nic, tak Schneider tu docela trefil tu rozmazlenou princezničku, která ale nadává jako starej ožrala, když si ukope palec. Jen nevím, jak je smutný fakt, že tohle je asi jeden z jeho nejlepších hereckých výkonů. ()

malyLibor

Není to sice umělecký skvost, ale dlouho jsem se nenasmál jako u téhle ptákoviny. Rob Schneider zase válí. Není to sice tak dobré jako Ten největší a Rob není ani zdaleka tak skvělý jako Ula v 50x a stále poprvé, ale fakt jsem se smál až mi slzy tekly. Takže za mne za 4*. ()

ado7

Asi som iný, ale ja som sa celkom dobre bavil. Schneider bol vynikajuci - ale Sandler mi tam pripadal ako päsť na oko, načo tam vôbec bol?? ()

Filki

Tento film mi částečně připomněl filmy Mezi námy děvčaty a Někdo to rád blond. Oba dva tyto filmy mi ale přišly o něco lepší, u tohoto jsem se tolik nepobavil. ()

-ETIENNE-

Pripadá mi divné smiať sa na tomto dievčenskom filme, no párkrát sa to naozaj nedalo vydržať :)) klobúk dolu Rob Schneider ! ()

Cristiena

Naprosto hloupé, neuvěřitelné a tak moc absurdní, že některým vtípkům se prostě smát musíte, ač hodně zavání trapností a nelogičností. Některé dialogy jsou vážně hodně mizerné.Rob Schneider je ve své blbé roli hodně dobrý, opravdu mu věříte to, že v jeho těle není on sám, ale Jessica, Rachel McAdams, ač patří mezi moje oblíbené herečky, je ve své roli poněkud nepřirozená.Ještě jedno malé plus za vyhulence Adama Sandlera, s dredy mu to vážně slušelo... ()

Alouš

Trapnost, trapnost a zase trapnost. Ale možná ze mě mluví alergie na Roye Schneidera, kterou, po shlédnutí dvou filmů s ním, zcela jistě trpím. ()

KarMir

typická americká komedie s tím že se člověk hloupoučkým forkům opravdu zasměje... na oddech dobrý ale komedie stletí rozhodně ne.. hvězdička navíc patří Robu Schneiderovi ()

Profík

Nápad s výměnou těl není nijak výrazně originální, ale je tady poměrně solidně vytěžen a to kupodivu zvláště díky Schneiderovi. Škoda, že tam nebylo více Rachel McAdams a občas méně tlačení na pilu v trapném humoru. 65%. ()

CelleDino

Jak vidí muži ženy a naopak . Schneider je tu dle mě koukatelnej v hlavní roli poprvé , co jsem ho viděl (ale třeba mě ještě překvapí). Nejlepší scéna - bitka venku před barem ! Komedie 97% - Fantasy 1% - Romantický 2 % . ()