Priest

Klasika, která by neměla chybět asi žádnému fanouškovi zombie tématiky, Jackson se tu vyřádil daleko dřív, než se pustil na Gluma. Když uvidíte muže v parku s kočárkem, co se chová podivně, tak raději utečte. ()

Andy.222

Asi nejnechutnější úchylárna co jsem kdy viděl. Herci si asi pěkně skousli. Při pročítání komentů jsem si říkal: "Jak špatný by to asi mohlo být?" Člověk už je ve filmech zvyklý na ledacos. Ale na tohle... na tohle zvyklý nejsme. Není to špatný film sám o sobě. Ale čeho je moc... tady je tolik krve, že by se z toho zalknul i upír. ()

I.ball

Kdo by to byl řekl, že budu Petera Jacksona milovat ne pro jeho veledílo o ušatých lukostřelcích surfujících na štítech, ale pro jeho krvelačné nemrtvé a jateční orgie. Jasný král svého žánru! 100%. ()

Mark1983

Začátek až na toho maníka, co přijde o ruce a hlavu, nebyl nic moc. Po určité době se to rozjelo a dost scén je až nechutných - po pravdě řečeno, ale i tak to svůj potenciál má. ()

Kriegmann

Říkám si, že je trošku škoda, že jsem neviděl tenhle film dřív. Jak se totiž zdá všechny originální způsoby jak se zbavovat nemtrvých zombie byly vypotřebovány právě tady. Filmu jede na extrémně absurdní humor, díky čemuž to špatné herectví pak vyzní opravdu roztomile. Na to ještě působivé praktické efekty, které se navíc nějakým zázrakem vešly do budgetu 3 miliionů dolarů (dnes v přepočtu 5 mil). Z toho jak já to vidím tak je pro mě Peter Jackson režiserskej Macgyver. ()

P@\/EL

Tomuto filmu se rozhodně nedá upřít originalita. Jedná se asi o nejvíce krvavý a morbidní film, co jsem kdy měl možnost zhlédnout. Spojení humoru, hororu a zejména hektolitrů krve zde funguje opravdu obstojně. Některé scény jsou takřka geniální a skvěle pobaví. Závěr filmu mě rovněž rozsekal, a to nejen mě. ()

Yamatosan

Už v tomhle filmečku je vidět to Jacksonovo patlalství, ten styl "pes a kočka vaří dort", naštěstí tady neměl peníze, tak to ještě nějak dopadlo. Opěvovaný LoTR, Hobit, vše přeplácané, směšně megalomanské sračky, které zachraňuje jen předloha. ()

Pokri

Je neuveriteľné, koľko brutálnych nápadov dokázal predviesť Jackson v jedinom filme. Sú filmy, pri ktorých sa spomína na jednu či dve pamätné scény, tu je to najmä v poslednej polhodine jedna taká scéna za druhou. Navyše je to dosť kvalitne natočené, oproti Bad Taste už nejde o amatérsky kúsok, ale poctivú trikovo dobre zvládnutú gore jazdu okorenenú humorom. ()

Bogrant

Najodpornejšie, najnechutnejšie, najhnusnejšie, no zároveň najgeniálnejšie rozsekávanie hláv, plytvanie litrami krvi a nevídaného hnusu. Jackson sa zbláznil, v dobrom slova zmysle. ()

VashCZ

Peter Jackson jak jsem ho do dneška neznal. Naivně překrásná Paquita. Pasující tupý příběh. Krvavě skvělý film. ()

mrtvej_pes

Těžko hledám slova, která by dokázaly vyjádřit, jak moc tenhle film miluju... a proč. Má to prostě své kouzlo - a já jsem naprosto okouzlen. Neznám komedii (natož hororovou), která by mě na počtvrté bavila snad ještě víc než na poprvé. Jackson je šílenec, naprostej šílenec, a jsem rád, že do něj investovali, nechali ho urvat se ze řetězu a pak ještě o něco víc. Finále se sekačkou je nejspíš to nejšílenější, co jsem kdy na plátně viděl. Amen. ()

squady

Nejenže jsem na to doslova čuměla s bradou až na zem, ale nesmírně dlouhá, (ne)chutná scéna se sekačkou na zombíky mě natolik omráčila, že jsem si o musela pustit znova! ()

rain_dog

Najkrvavejsia groteska, ktorá zostáva už viac ako desaťročie neprekonaná. Peter Jackson by mal opäť zorganizovať párty, uvariť puding a hlavne nabrúsiť kosačku! ()

Dairokkan

UNFUCKINGBELIEVABLE!!! Úplně nejvíc nejbrutálnější srandovní krvák všech dob! Jen škoda že dvojky se už od Petera asi nedočkáme:((( ()