Braindead - Živí mrtví

• slovenský

Braindead - Živí mŕtvi

Dead Alive

Komedie / Horor

Nový Zéland, 1992, 103 min (Director's cut: 97 min)

I kdyby Jackson po tomhle filmu nenatočil už nic jiného, vešel by do dějin - jako tvůrce nejkrvavějšího filmu všech dob:) Při tomhle filmu se spotřebovalo tolik kečupu, že by to stačilo na celoroční zásoby pro hladovějící Afriku. Bravo!:-)(3.6.2002)

"Such a good boy." V půlce jsem si říkala, že houšť už to nejde. Ale jde. Ale jde. Ale jde. Díky bohu za filmaře, kteří ukazují, že to vždycky ještě jde.(13.12.2009)

Navždy mi bude záhadou, který producent, nota bene filmové studio, mohlo po Braindead Jacksonovi svěřit Pána prstenů... A pak, že zázraky se nedějí...(17.2.2003)

Baby je uplne neprekonatelneeeeee.(10.8.2004)

Chcete vědět, jak si lze bezpečně proklestit cestu houfem zombií za přispění sekačky na trávu? Peter Jackson vám podá podrobný návod. Jednou se vám to může hodit. A prosím, nepřehlédněte v malé roličce Mistra osobně. Ano, ten pošuk v márnici. Ten malej, pitvořící se poděs s brejličkami, kterýmu na stole exploduje mrtvola :o)(26.5.2002)