Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  **

  Na to, že to má 80 minut, mi přišlo, že se to vleče jak smažený sýr. Ta rádoby cool režie a rádoby moderní music tomu taky nepřidaly. Cibulková zde pateticky přehrává. Jediní, kdo hrají tak nějak slušně, jsou Dvořák, Kanyza a Němec. Tohle že vyhrálo scenáristickou soutěž? To buď tedy vyhrál něčí kamarád, nebo je to v téhle zemi se scenáristy vážně mizerné. (Mimochodem, kdo čte detektivky, napadne ho kolem 20. minuty, jak spolu vše souvisí. :-)) Btw, zajímalo by mne, zda to byl úmysl, aby Kanyza vypadal jako Schimanski.(19.7.2011)

 • Tosim
  ****

  Dočkáme se dvou zdánlivě nesouvisejících věcí, které dají dohromady případ. Dočkáme se příjemných herců v čele s Janem Kanyzou a Vilmou Cibulkovou, rodinnou dějovou linku bych tam klidně nechal, zato bych "vyhodil" tu rádoby cool režii, ta mě tam dost iritovala...(7.2.2005)

 • Chrysopras
  **

  Vy tam máte figur jak na orloji člověče!!! Plusoví jsou jen Monkey B. jinak hodně nemastná neslaná detektivka se spoustou linií a herců...(27.2.2012)

 • Pepinec
  **

  Z penálu bych vylezl možná kvůli veletrhu nových rakví v kapli nebo kvůli párty v kostnici, kdyby mně ale podzemní poštou přišla pozvánka na projekci tohohle filmu, ani bych se neobtěžoval v hrobě obrátit.(11.8.2015)

 • type_B
  odpad!

  Ty vole! ČT, jděte do prdele s těmihle pseudopsychologickými detektivkami! Pane Klein, četl jste někdy Škvoreckého Nápady čtenáře detektivek? Nedá se na to dívat!(22.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace