Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  **

  Na to, že to má 80 minut, mi přišlo, že se to vleče jak smažený sýr. Ta rádoby cool režie a rádoby moderní music tomu taky nepřidaly. Cibulková zde pateticky přehrává. Jediní, kdo hrají tak nějak slušně, jsou Dvořák, Kanyza a Němec. Tohle že vyhrálo scenáristickou soutěž? To buď tedy vyhrál něčí kamarád, nebo je to v téhle zemi se scenáristy vážně mizerné. (Mimochodem, kdo čte detektivky, napadne ho kolem 20. minuty, jak spolu vše souvisí. :-)) Btw, zajímalo by mne, zda to byl úmysl, aby Kanyza vypadal jako Schimanski.(19.7.2011)

 • maverick10
  *

  Laciné, seriálovské, odfláknuté a předvídatelné. Ve chvíli kdy jsem při výslechu Oty Brouska ml. uviděl mikrofon, bylo mi jasno, s tímhle snímkem si nikdo nedal moc práce.(28.8.2016)

 • type_B
  odpad!

  Ty vole! ČT, jděte do prdele s těmihle pseudopsychologickými detektivkami! Pane Klein, četl jste někdy Škvoreckého Nápady čtenáře detektivek? Nedá se na to dívat!(22.4.2013)

 • Radko
  *

  Dlho, predlho som hľadel a hľadal niečo, za čo by sa dala dať aspoň jedna hviezdička. A napokon predsa: ten pád muža z pavlače. Ten za hviezdu ako-tak stojí. Inak škoda slov.(19.8.2016)

 • blackrain
  ***

  Neměla jsem tušení, že je pod tímto kouskem podepsán zrovna Dušan Klein. Myslela jsem si, že je film mnohem staršího data výroby. Tipovala jsem začátek devadesátých let. Celkem příjemná televizní kriminálka. Totéž můžu říct i hlavní dvojici policajtů, kterou hraje Kanyza a Cibulková. Těm ty role slušně seděly. Kanyza opravdu svým zjevem připomína komisaře Schimanskiho.(5.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace