Není to špatná kriminálka jak by mohlo napovídat zdejší hodnocení.Podle mě je příběh dobrý a určitě nevíte kdo je pachatel hned na začátku.Navíc se tu snoubí i vedlejší příběhy vyšetřovatelů,hlavně ten Jana Kanyzy,který zde předvádí poctivý výkon.Za mě celkově 70% a čtyři hvězdy.(17.8.2015)

• igi B.

Eine kleine Grabkomik aneb Klein jako hrobnik detektivního žánru na Čétéčku a tečka. A schválně, kolik času je víc - jednaosmdesát minut děje s nějakou tou vatou nebo osmdesájedna minuta vaty s nějakým tím dějem... O >hereckých< čudloidních (re)kreacích zas ani nemluvě. Tak škoda slov... °-/ - - - - - (Poprvé viděno 26.2.2012 na >hrobnické jebničce< , hodnocení 275., komentář zde jako čtrnáctý - 26.2.2012)(26.2.2012)

• Radko

Dlho, predlho som hľadel a hľadal niečo, za čo by sa dala dať aspoň jedna hviezdička. A napokon predsa: ten pád muža z pavlače. Ten za hviezdu ako-tak stojí. Inak škoda slov.(19.8.2016)

• Chrysopras

Vy tam máte figur jak na orloji člověče!!! Plusoví jsou jen Monkey B. jinak hodně nemastná neslaná detektivka se spoustou linií a herců...(27.2.2012)

• honajz

Na to, že to má 80 minut, mi přišlo, že se to vleče jak smažený sýr. Ta rádoby cool režie a rádoby moderní music tomu taky nepřidaly. Cibulková zde pateticky přehrává. Jediní, kdo hrají tak nějak slušně, jsou Dvořák, Kanyza a Němec. Tohle že vyhrálo scenáristickou soutěž? To buď tedy vyhrál něčí kamarád, nebo je to v téhle zemi se scenáristy vážně mizerné. (Mimochodem, kdo čte detektivky, napadne ho kolem 20. minuty, jak spolu vše souvisí. :-)) Btw, zajímalo by mne, zda to byl úmysl, aby Kanyza vypadal jako Schimanski.(19.7.2011)

• - Scenárista Viktorín Šulc vyhrál v roce 2000 se scénářem k tomuto filmu soutěž O dýmku Sherlocka Holmese vyhlášenou Českou televizí o nejlepší původní scénář s detektivní či kriminální zápletkou. (navabaca)