Nastala chyba při přehrávání videa.
 • maverick10
  *

  Laciné, seriálovské, odfláknuté a předvídatelné. Ve chvíli kdy jsem při výslechu Oty Brouska ml. uviděl mikrofon, bylo mi jasno, s tímhle snímkem si nikdo nedal moc práce.(28.8.2016)

 • type_B
  odpad!

  Ty vole! ČT, jděte do prdele s těmihle pseudopsychologickými detektivkami! Pane Klein, četl jste někdy Škvoreckého Nápady čtenáře detektivek? Nedá se na to dívat!(22.4.2013)

 • honajz
  **

  Na to, že to má 80 minut, mi přišlo, že se to vleče jak smažený sýr. Ta rádoby cool režie a rádoby moderní music tomu taky nepřidaly. Cibulková zde pateticky přehrává. Jediní, kdo hrají tak nějak slušně, jsou Dvořák, Kanyza a Němec. Tohle že vyhrálo scenáristickou soutěž? To buď tedy vyhrál něčí kamarád, nebo je to v téhle zemi se scenáristy vážně mizerné. (Mimochodem, kdo čte detektivky, napadne ho kolem 20. minuty, jak spolu vše souvisí. :-)) Btw, zajímalo by mne, zda to byl úmysl, aby Kanyza vypadal jako Schimanski.(19.7.2011)

 • Pepinec
  **

  Z penálu bych vylezl možná kvůli veletrhu nových rakví v kapli nebo kvůli párty v kostnici, kdyby mně ale podzemní poštou přišla pozvánka na projekci tohohle filmu, ani bych se neobtěžoval v hrobě obrátit.(11.8.2015)

 • igi B.
  *

  Eine kleine Grabkomik aneb Klein jako hrobnik detektivního žánru na Čétéčku a tečka. A schválně, kolik času je víc - jednaosmdesát minut děje s nějakou tou vatou nebo osmdesájedna minuta vaty s nějakým tím dějem... O >hereckých< čudloidních (re)kreacích zas ani nemluvě. Tak škoda slov... °-/ - - - - - (Poprvé viděno 26.2.2012 na >hrobnické jebničce< , hodnocení 275., komentář zde jako čtrnáctý - 26.2.2012)(26.2.2012)

 • - Scenárista Viktorín Šulc vyhrál v roce 2000 se scénářem k tomuto filmu soutěž O dýmku Sherlocka Holmese vyhlášenou Českou televizí o nejlepší původní scénář s detektivní či kriminální zápletkou. (navabaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace