Nastala chyba při přehrávání videa.
 • type_B
  odpad!

  Ty vole! ČT, jděte do prdele s těmihle pseudopsychologickými detektivkami! Pane Klein, četl jste někdy Škvoreckého Nápady čtenáře detektivek? Nedá se na to dívat!(22.4.2013)

 • Jeanne
  ***

  Moderní, česká a televizní detektivka, která se za každou cenu snaží vyhovět tempu amerických seriálů. Hlavně, aby se s každým dalším obrazem objevil nový podezřelý, o kterém si již myslte, že je vrah - to je její snaživost! Nakonec je děj tak přehnaně zamotaný, že si musíte odšktávat kdo zabil koho, kdo je ze hry venku... Nebylo by to snad tak zlé, kdyby tam za každou cenu nechtěli ještě navíc dodat psychologickou zápletku ze života pana detektiva, jeho handicapované dcery a zbylých členů rodiny. Zdá se, že scénárista si ukrojil příliš velký kus koláče a trochu se jim to pak vymknulo z ruky...(26.1.2004)

 • honajz
  **

  Na to, že to má 80 minut, mi přišlo, že se to vleče jak smažený sýr. Ta rádoby cool režie a rádoby moderní music tomu taky nepřidaly. Cibulková zde pateticky přehrává. Jediní, kdo hrají tak nějak slušně, jsou Dvořák, Kanyza a Němec. Tohle že vyhrálo scenáristickou soutěž? To buď tedy vyhrál něčí kamarád, nebo je to v téhle zemi se scenáristy vážně mizerné. (Mimochodem, kdo čte detektivky, napadne ho kolem 20. minuty, jak spolu vše souvisí. :-)) Btw, zajímalo by mne, zda to byl úmysl, aby Kanyza vypadal jako Schimanski.(19.7.2011)

 • Chrysopras
  **

  Vy tam máte figur jak na orloji člověče!!! Plusoví jsou jen Monkey B. jinak hodně nemastná neslaná detektivka se spoustou linií a herců...(27.2.2012)

 • blackrain
  ***

  Neměla jsem tušení, že je pod tímto kouskem podepsán zrovna Dušan Klein. Myslela jsem si, že je film mnohem staršího data výroby. Tipovala jsem začátek devadesátých let. Celkem příjemná televizní kriminálka. Totéž můžu říct i hlavní dvojici policajtů, kterou hraje Kanyza a Cibulková. Těm ty role slušně seděly. Kanyza opravdu svým zjevem připomína komisaře Schimanskiho.(5.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace