• honajz

Na to, že to má 80 minut, mi přišlo, že se to vleče jak smažený sýr. Ta rádoby cool režie a rádoby moderní music tomu taky nepřidaly. Cibulková zde pateticky přehrává. Jediní, kdo hrají tak nějak slušně, jsou Dvořák, Kanyza a Němec. Tohle že vyhrálo scenáristickou soutěž? To buď tedy vyhrál něčí kamarád, nebo je to v téhle zemi se scenáristy vážně mizerné. (Mimochodem, kdo čte detektivky, napadne ho kolem 20. minuty, jak spolu vše souvisí. :-)) Btw, zajímalo by mne, zda to byl úmysl, aby Kanyza vypadal jako Schimanski.(19.7.2011)

Není to špatná kriminálka jak by mohlo napovídat zdejší hodnocení.Podle mě je příběh dobrý a určitě nevíte kdo je pachatel hned na začátku.Navíc se tu snoubí i vedlejší příběhy vyšetřovatelů,hlavně ten Jana Kanyzy,který zde předvádí poctivý výkon.Za mě celkově 70% a čtyři hvězdy.(17.8.2015)

• Tommassi3

"Tak proč jsi s nima na tý dovolený nebyl ?? Proč jsi jim nepomoh, ty nepostradatelnej fízle ??" Těžko hádat, zda ten detektivní román Viktorína Šulce platí za stejnou šmíru jako jeho scénář - Číst to opravdu nehodlám !! - byť oboje napsal v opačném pořadí, což už samo o mnohém svědčí, nicméně právě zde ten podivný slepenec zápletek platí vedle naprosto špatné práce castingu za hlavní potíž téhle tradičně jalové televizní krimi, v níž se autoři znovu marně snaží reflektovat současnou společnost.. Myslím, že právě dnes již režijně skutečně mrtvý Dušan Klein by neměl vycházet ze svého profesního hrobu, protože ten tu opět budí posměch diváka už jen těmi svými rádoby cool režijními kejklemi, a tak ve vesměs velmi špatně odehrané televizce zaujme snad jen kreace Daniely Kolářové či hudební podkres v podobě takřka kompletního alba Monkey Business, kteří to měli nakonec i s reklamou.. Velmi slabé..(10.8.2015)

Tak si zas tak říkám, Česká tvorba nemá moc dobrých snímků poslední doby a tento není zas tak špatný.(19.4.2013)

Dočkáme se dvou zdánlivě nesouvisejících věcí, které dají dohromady případ. Dočkáme se příjemných herců v čele s Janem Kanyzou a Vilmou Cibulkovou, rodinnou dějovou linku bych tam klidně nechal, zato bych "vyhodil" tu rádoby cool režii, ta mě tam dost iritovala...(7.2.2005)