Paity

Druhý ze tří nejlepších počinů Eddieho Murphyho. Skvělý Dan Aykroyd a záplava dalších udělali z tohoto filmu skvělou komedii, která se nezajídá ani po 30 letech. ()

Scevola

Pohodova komedia 80.rokov, v ktorej si obaja Eddie Murphy ako aj Dan Aykroyd odkrutili asi svoje najlepsie role. Jedna z mojich oblubenych komedii detstva. 8/10 ()

Hanys_

Není to žádný trhač bránice, ale jako pohodovka na běžné odpoledne nezklame tahle Záměna nikdy. Aykroyd, Murphy dostatečně sehraní, a když se k nim připojí švédská Jamie Lee..Navíc ten 80kový feeling je tady na hodně vysokém stupni. ()

Drc

Vydařená komedie ve starém stylu, která sice nepřekvapí, nicméně ani nenudí. Variace na přísloví kdo se směje naposled ... ()

Piggsy

Umím si představit, jak tuto komedii promítají dětem na dětském dni. Je tak strašně přehnaná a infantilní, že by se děcka určitě plácaly smíchem do kolen. Jenže já už jsem z tohoto jaksi vyrostl... Prostě jen další -sem tam nudná, sem tam úsměvná- komedie made in USA. Za mě 45%. ()

Drirr

Bavilo mě to. Některé fóry byly vynikající, jiné už méně. Režie ničím neoslní, zato obsazení je povedené. Navíc Jamie Lee v nejlepších letech a nejméně oblečená... Všehovšudy je to na poctivé tři hvězdy, nicméně v porovnání s dnešními "komediemi" je tento film hotový skvost a zaslouží si čtyři jak vyšité. ()

Rozjimatel

Nehanebne vykradnutá Miliónová bankovka, slabučký scenár, infantilný humor. Keď tak rátam, boli tam možno dva momenty na pousmiatie (záverečná stávka, ...). Na čistokrvnú komédiu (navyše podľa všetkého dosť úspešnú) zúfalo malo. ()

dehlie

výborná komédia, môj najobľúbenejší film s eddiem murphym. toho aykroyda mi bolo občas aj ľúto, ale tak to má byť! ()

Delaney

dost neobjektivní, vyrůstal jsem na Murphym a většině Aykroydovejch komediích 80.let, a tahle rozhodně patří mezi mé nejoblíbenější... ()

matmanX

Skvělá komedie z dob, kdy Aykroyd byl hubený a Murphy dokázal pořádně rozesmát a neměl problémy se zažíváním. ()

lareinna

Film, ktorý vznikol v roku keď som sa narodila. Trochu starší, ale predsa dobrý film. Výborná zápletka, výborný scenár, skvelí herci a zábava úplne diváka tak vtiahnu do deja, že absolútne nezáleží na kvalite snímku (myslím to tak, že v HD kvalite to človek určite nenájde :-) Veľmi dobre som sa bavila... ()

Yardie

70%. Kdysi se mi to líbilo podstatně více. Ale když jsem se na to podíval nyní, zase až tak skvělé to nebylo. Bylo tam pár dobrých frků a situací, ale ne zase tolik, jak bych si ve skvělé komedii představoval. Takový lepší průměr. Pozitivum bylo, že se tam nějak šíleně neksichtil a nevyváděl Eddie a mohli jsme vidět krásné tělo JLC. Takže ve finále to nebylo špatné, ale nijak extra taky ne. Howgh! ()

filipvrbik

Takřka dokonalá komedie,člověk ani nechce věřit, kam Eddie od té doby upadl. Zápletka je originální a sázka o "dolar", to se fakt povedlo... 95% ...a gorila na závěr ()

laepus

Klasika klasik. Dan Aykroyd i Eddie Murphy mají co hrát a využívají své role naplno. Dva staříci jsou dobře kapitalisticky odporní, Denholm Elliott je sluha k pohledání a Jamie Lee Curtisová zkrátka a jednoduše byla pořádná kost - zvláště jako Inge ze Švédska. K tomu v hudbě ty motivy z Mozarta - mám rád tenhle film. Ne že bych si ho někdy pustil jen tak z dlouhé chvíle. Je to ten typ filmu, který když je v televizi, tak si ho prostě nemůžu nechat ujít. ()

thunnus

Skvělá komedie z časů, kdy Eddie Murphy ještě uměl hrát a hlavně hrál v dobrých filmech. Moc se mi líbila zápletka a dobrý byl i scénář. Všechny postavy jsou skvěle napsány, jen jsem měl pocit, že ukazovat vnady Jamie Lee Curtis je v tomto případě poněkud prvoplánové a tím pádem i zbytečné.. ()

Jaroslaf

strašně dlouze natahované, starosvětské, nudné. Dvě hvězdy patří akorát ňadrům Jamie Lee Curtis, které jsou skutečně majestátní. ()