Prostě vynikající, co si dál ošoupávat klávesničku.(4.11.2015)

Kvalita je ve filmovém umění už definitivně v televizní tvorbě. Po Robocopovi jsem se bál o kariéru José Padilhy, ale on se nedal Hollywodem docela zlomit a v Narcos se pro televizi Netflix vrátil ke kořenům...do latinskoamerického světa, do prostředí zločinu, drogového obchodu...k elitní (protidrogové) jednotce... Série 1: 100%(20.9.2015)

1: serie: 4,5* neni tomu co vytknout, takze jen proto, ze na zadek jsem z too nepadla. dobre odvedena prace, ale mam jine favority na 5* 2. serie (15.9.2016 - po 7 dilech): zvedam na 5*, je to skvely, druha serie se mi libi vic nez prvni a to je co rict :) ma to spád a jsem rada, ze jsem negooglila,takze s napetim ocekavam, jak to cely dopadne :)(4.12.2015)

Tohle je pro mě překvapení roku. Pablo Escobar, neblaze proslulý pupkáč z Meddelínu, si vykoledoval vlastní televizní sérii mapující jeho pohnutý život drogového krále. A zvolený časosběrný formát plný dobových komentářů a jízlivé satiry je něco, co mě doslova přikurtovalo k obrazovce. Mohl bych tady teď vypisovat, co všechno je na tom seriálu fajn, rozebírat jednotlivé scenáristické finesy do těch nejmenších detailů, masturbovat nad hereckým obsazením, kamerou, hudbou, střihem… ale ne, to já neudělám. Já tuhle pecku prostě jen posadím na špici mého výročního žebříčku nejsilnějších televizních zážitků a vy už si to nějak přeberete. Netflix jede! /// 2. sezóna /// Tak kdopak nám to tam letos kraluje? No jo, zase ten Netflix a jeho trampoty pana Escobara. Tohle je prostě nářez, na který se nějaká děcka z osmdesátek, Daenerys s draky ani manželé Underwoodovi zkrátka nechytají. Bravo!(27.1.2016)

Hrôzostrašný Wagner Moura v svižnom spracovaní "kariéry" legendárneho kolumbijského narkobaróna a masového vraha. V každom okamihu surové, mrazivo autentické a remeselne a herecky bez chybičky.(22.11.2015)