Paradni. Neni co vytknout. Shlednuto jednim dechem.(2.9.2015)

1. SEZÓNA: Tropa de Elite the series. Strhující devítihodinový dramatický thriller, ve kterém se nešetří nepěknou realitou ať už v podobě všudypřítomné korupce, či skrze brutální záběry na desítky zohavených dětských těl: v téhle válce o miliardy je bohužel až příliš mnoho prostoru pro nevinné oběti. Jak to vlastně celé bylo? Narcos představuje další nezlomný důkaz toho, že jsou podobné autentické příběhy - sejmuté kamerou - těmi zdaleka nejzábavnějšími přednáškami o historii. Zajímá vás téma vzniku drogové mafie v Kolumbii? Tak zahoďte nudné knihy a učebnice dějepisu, a pojďte se vzdělávat (šokem) s Netflixem! #bingewatchingforlife(19.9.2015)

Neuvěřitelný filmový look. Záběry na Medellín vypadají fakt epicky a je vidět, že se nešetřilo. Hodě se mi líbí i prokládání dobovými záběry a fotkami. Člověk si uvědomí, že Escobar byl opravdu mocná osoba, která otřásala základem samotného státu. Docela jsem to zhltnul, ale stejně se nemůžu ubránit dojmu, že se to chvílema trochu opakovalo a nějak by mi stačilo kdyby to byla jen desetidílná minisérie. Ale třeba nám v druhé sérii vytřou zrak a vydá se to jiným směrem, protože koukat znova na to samé, by podle mě nebylo úplně ono.(10.1.2016)

Plato o plomo!:-)(17.10.2015)

Hrôzostrašný Wagner Moura v svižnom spracovaní "kariéry" legendárneho kolumbijského narkobaróna a masového vraha. V každom okamihu surové, mrazivo autentické a remeselne a herecky bez chybičky.(22.11.2015)