S01: Čekal jsem bombu a ne že by se nejednalo o kvalitní životopisnou sérii fascinujícího zločince, ale... Kam se poděla ta lehkost a vtip prvního dílu? Zbývajících devět jsem díval na spíše suchou, nevzrušivou rekonstrukci událostí s nejasným plynutím času, co mi ale hlavně vadilo, bez opravdu poutavých a charismatických herců. Snad s výjimkou postavy Escobara, co tu Moura vykouzlil corleoneskou verzi pána vesmíru a tvářil se zarputileji a zarputileji, mě tady nikdo nebavil a nijak jsem se nehnal k dalším dílům. Spíš jsem se k nim musel nutit. Takže ve výsledku, v tomhle případě bych rozhodně radši film, ušetřil si 350 minut. Moje smůla - jsem nějaká divná anomálie. 65%(14.1.2016)

Skoro až dokumentaristicky působící seriál o vzestupu a pádu, legendárního drogového krále Pabla Escobara. Atmosferické, drsné, občas až děsivě realistické.(24.5.2016)

Neuvěřitelný filmový look. Záběry na Medellín vypadají fakt epicky a je vidět, že se nešetřilo. Hodě se mi líbí i prokládání dobovými záběry a fotkami. Člověk si uvědomí, že Escobar byl opravdu mocná osoba, která otřásala základem samotného státu. Docela jsem to zhltnul, ale stejně se nemůžu ubránit dojmu, že se to chvílema trochu opakovalo a nějak by mi stačilo kdyby to byla jen desetidílná minisérie. Ale třeba nám v druhé sérii vytřou zrak a vydá se to jiným směrem, protože koukat znova na to samé, by podle mě nebylo úplně ono.(10.1.2016)

s01: 80%. Svižnější Wire říznutý Scarface.(1.10.2015)

Po konci druhé série si neodpustím komentář, naprostá dialogová pecka, která vtáhne do děje a nepustí. Ta atmosféra, budování postav, děje - vzestupu a pádu Pabla, rozsáhlý životopis, který mne nenechal chladným. Wagner Moura se mně líbil v Tropa de Elite ale co předvedl za výkon v roli Escobara, smekám pomyslný klobouček.(23.9.2016)

• - Wagner Moura žil několik měsíců v Medellinu, aby pronikl do atmosféry tohoto města. (jerry12)

• - Ve 3. díle 1. série "The Men of Always" je zmíněno, že se měl Rodrigo Lara Bonilla, ministr spravedlnosti, stát velvyslancem v Československu. Tato informace je pravdivá. (joker.george)

• - Spoiler: Scéna, v ktorej Escobar dobije biliardovým tágom svojho kmotra a partnera, sa v skutočnosti odohrala inak. Najprv sa s nimi bujaro zabavil a až tak ich zmasakroval vo vnútri väzenia. (Jadro)