• sinp
  *

  A opět Jaroslav Marvan v nechtěně směšné frašce útrpných padesátých let. Tuhle ale natočil pozdější mistr komedíí Oldřich Lipský používající svého oblíbeného prostředí cirkusové manéže. Nad jednáním postav je třeba zachovat maximální nadhled, ale slabá rutina je to v téměř všech měřitelných ohledech. Že tenhle film neleží v prachu je pouze Marvanovou zásluhou.(22.12.2005)

 • starbrejkr
  *

  Dvojče Hudby z Marsu a už z toho je vše jasné. Naprosto snové herecké obsazení (takhle nabušených filmů zas tak není) a naprosto nudný příběh...ta polovina 50. let opravdu za moc nestála.(6.3.2008)

 • gouryella
  **

  Socialisticka blbost jak vysita - pro pracujiciho soudruhy se proste musi treba i cirkus postavit.(3.8.2002)

 • Falcor
  *

  Zdravé socialistické nadšení i téměř nemožné dokáže. Hlavně, ať se nějak ti lidé zabaví. Já osobně nemusím ani cirkus, ani komunisty.(29.10.2005)

 • blackrain
  **

  Tenhle film zrovna moc v lásce nemám. Příjde mi jako strašná ptákovina, i když zde hraje plno výborných herců. Nejvtipnější scény filmu byly s naháněním umělců, kteří byli všude možně jenom ne v cirkusu. Artisté by určitě slavili úspěch i v dnešní době. Předváděli skutečně zajímavé kousky. Film je bohužel poplatný době vzniku a znát to na něm je. To považuju za velkou smůlu.(28.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace