• gouryella

V mnoha pasazich vskutku grandiozni pohled na vytecne cirkusove vykony, ale to si snad clovek muze rovnout zajit na zivy cirkus a nemusi se na nej divat v podobe zbytecneho celovecerniho filmu.(3.8.2002)

• gudaulin

Asi takhle: pohled na špičkové výkony sovětských artistů je sám o sobě přínosný a kdyby šlo o filmový dokument, který není znečištěný trapným scénářem a rádoby humorem a věnuje se opravdu jen zachycení cirkusových umělců, hodnotil bych tenhle kousek odlišně. Bohužel příběh nefunguje a vedle zmíněných cirkusových čísel stojí za zmínku jen herecké obsazení. Nutno dodat, že to je ovšem opravdu zajímavé, ale raději bych viděl tuhle starou hereckou gardu v něčem přitažlivějším. Celkový dojem: 25 %.(20.6.2006)

• sud

Zatímco "Šest medvědů s Cibulkou" se z nezáživného cirkusového úvodu postupně přehoupne do vtipné komedie, "Cirkus v cirkuse" se nikam nepřehoupne a navíc má přes dvě hodiny. Asi nejslabší film Oldřicha Lipského. 20%.(10.1.2011)

• D.Moore

Příslib děje a pár vtipů jako záminka pro dvouhodinové ukázky umění sovětských cirkusáků? Lipského předchozí cirkusové snímky Cirkus bude a Šest medvědů s Cibulkou vždycky něco zachránilo, do třetice se to ale nepodařilo.(23.10.2013)

• LiVentura

Jen ze solidárnošči... hrůza, děs!(17.1.2010)

• WANDRWALL

Doba se odrážela i v takových filmech. Je to hlavně o cirkusovém umění jistých Sovětských cirkuse. Přilepený příběh.(4.8.2010)

• bassator

30. 12. 2009 - 5%(31.12.2009)

• Terva

Česká premiéra: 1. února 1976 Natočeno: Československo / Sovětský svaz 1975 Scénář: Miloš Macourek, Oldřich Lipský, Jakov Kosťukovskij, Moris Slobodskoj Kamera: Jaroslav Kučera Hudba: Vlastimil Hála. Jinak špatně zpracovaný příběh a ani herecké obsazení není oku lahodící.(24.4.2011)

• RelaxMan

Tento film jsem kdysi viděl a už jsem si ho vůbec nepamatoval . Díky bohu !!! Dnes jsem ho totiž viděl znovu a nikdy , už na ně nezapomenu . Nevím proč , jeden z našich nejlepších režisérů natočil tento nepochopitelný mega shit . Možná za to mohl nátlak ze Sovětského svazu , to je snad jediný , čím by se to dalo omluvit . To samé platí i pro naše skvělé herce ( J. Sováka , I. Janžurovou , L. Lipského , J. Hlinomaze , F. Filipovského a dalších ) . Mám rád filmy se zvířaty a nemám nic proti cirkusákům , ale tohle nefunguje , ani jako dokument . Na tomto filmu je totiž špatně úplně všechno , přes herecké výkony , režii , scénář , kameru a nevím co ještě .(9.1.2011)

• YURAyura

0/10 Tak toto se Lipskemu OPRAVDU nepovedlo, i kdyz angazoval profeeky ze sprateleneho sovetskeho cirkusu. Nejhorsi co natocil.(8.10.2007)

• Praxis

Neuvěřitelně praštěný film ve kterém se tak zběsile střídají scény a objevují bláznivé gagy, skvěle připodobnuje již samotný název. Je to prostě Cirkus...(16.9.2008)

• dyfur

moje zaujímavosti: Honorár Jiřího Sováka za film predstavoval 19,500 českých korún v čistom. (dyfur) Súčasne s filmovaním Cirkus v cirkuse natáčal Jiří Sovák seriál Chalupári (1975). (dyfur) Natáčanie prebiehalo v Ľvove a Moskve. (dyfur)(22.9.2014)

Myslím si, že samotný názov to všetko pekne podtrhuje. Bláznivý miš maš, ktorý sme natočili s našimi na večné veky ,,bratmi,,.(11.2.2011)

• Gavin87

Jedna hvězda pro ruské artisty. Pohled na československou hereckou elitu je v tomto filmu velmi velmi žalostný.(18.7.2009)

• civalII

Nejslabší Lipského dílo. Sovětská spolupráce je na filmu hodně vidět.(6.1.2013)

• cariada

Tyhle cirkusový filmy nemám nák moc rád. Nezáživné a dlouhé.(6.9.2008)

• Master19

V podstatě šlo o to ukázat, jaký mají v Moskvě krásný a moderní cirkus plný fantastických čísel. Dějová linka (dá-li se to tak nazvat) vyvolává maximálně kroucení hlavou nad tím, do jakých hloubek se až dá sestoupit. Jediná vtipná je postava všeználka Oldřicha Velena - "To už tu bylo. Antverpy 1922."(21.4.2007)

• Idego

Další tupá komunistická agitka. Vizte, jaké mají soudruzi úžasné artisty! Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak...(7.12.2008)

• Přemek

Ruský distribuční název: Соло для слона с оркестром(2.3.2010)

• klúčik

Najlepší cirk bol v Mosve.... Najlepšia vodka bola ruská.....Najväčšie blchy mali v rusku..... 10%.(15.10.2010)

<< předchozí 1 2 3