peetrejr

Ďalší level. Presne ten level, ktorý si kúpite preto lebo bol v zľave. Jednotka bola dobrá, originálna, humormá. Ale toto? Toto bolo akurát okopírovanie jednotky. V podstate sa aj môžem čudovať. Veď v tomto filmíku hrali takí skvelí herci. Napríklad Dwayne a ostatných nepoznám. Jasne potom tu bol Jack Black, ktorý dodával filmu atmošku. A to je všetko. Príbeh nudný trochu aj roztiahnutý lebo toto ma sakra 2 posraté hodiny! Áno aj jednotka mala 2. Ale jednotka bola originálna! Načo Pane Bože milkujete všetko čo sa dá? (Pre tých, ktorí nepochopili význam "milkovať", je to že sa tvorcovia alebo ktokoľvek iný snaží dojiť z tohto filmu čo najviac.) Hudba mi pripadá ako z Indiana Jonesa a dobyvatelia stratenej archy. Bé, bé a béééééééééééé. Popravde by som dal aj nižšie hodnotenie ale totiž si jednotku nepamätám tak dôkladne tak sa prikloním k priemeru. ()

CaptainCzech

Tohle je super komedie, která zkrátka bude bavit většinu lidí, kteří na film zajdou. Naštěstí jsem jeden z nich a film jsem si užíval. Očekával jsem přepálenost a ta tam byla téměř každou chvíli. Danny DeVito je tu (sám za sebe) fakt kouzelnej a bylo skvělí ho zase po X letech vidět v nějakém filmu. Od ostatních herců dostanete přesně to co očekáváte, žádný extra výkon tu nehledejte. Důvod k návratu do hry mi přišel celkem logický, Spencer zkrátka neunese tíhu reality poté co byl nabušenec s neodolatelným pohledem Bravestone a ostatní ho chtějí z hry dostat aby tam nedopadl jako letec z předchozího filmu. Má to cool momentky a to především kůň na konci i když jsem přesně tohle očekával a nebo to že bude moct dávat nějaké ty životy ostatním hráčům. Co bohužel film dost sráží je že se to až moc zaměřuje na Eddieho s Milem a i když je prvních pár minut vtipný jak staříci mají hrát hru, tak pak už to spíš leze na nervy a v momentě zvratu (pro mě přišel až příííliš pozdě) je to pak o dost lepší. Je tu hrozně málo Bethany, která charakterově baví nejvíc, což je další mínus. Na konci jasný odkaz na pokračování a pokud bude může to být dost zajímavý. Za mě slabé 4 hvězdy, stejně jako v případě předchozího filmu. ()

helloween93

S kamarádem jsme využili akci Levná neděle v Cinema City, kdy byl film za 60,- a rozhodně toho nelituji. Projeli jsme co dávají a volba padla na sequel Jumanji. Zatím jsem se letos v kině spálil jen trochu u Tatantina, zbytek filmů se mi velmi líbil. Jumanji: Next Level jede na vlně jedničky, akorát mi dvojka přišla vtipnější. Je tu víc charů, navíc mají teenageři ve hře jiné postavy než minule, což generuje obrovské množství gagů. Story je obdobné jako u jedničky, akce neurazí, záporák spíš průměrný. Nové postavy nejsou otravné, spíš naopak dost oživují výsledný dojem. Samozřejmě stále film táhne Dwayne a Hart. Tentokrát to asi skoro miliarda pro Sony nebude, ale 600-700 by při troše štěstí padnout mohlo. 4* ()

HH

Solidní pokračování. Z džungle jsme se přenesli do dalších míst. Žádné přílišné vykrádání prvního filmu se nekoná. A Danny de Vito s Danny Gloverem tomu dali vskutku slušný nový impuls :-), takže ani moc nevadí tak trochu "dřevěné herectví" Dwayne Johnsona. ()

Rathalos

Ako som si uzil jednotku,rovnako tak aj toto pokracovanie,opat skvela zabava,sympaticki herci,kopec akcie a nechyba ani humor,ktory ma fakt niekolkokrat rozosmial,nebol by som proti,ak by svetlo sveta uzrel aj treti diel,bol by som poteseny...:-) ()

Hapretor

Přišlo mi to zábavnější než jednička ... jinak tento druh filmů je jen na zabití času ... žádná vyšší hodnota zde není ... ()

Evander

Druhý díl Jumanji už je opravdu jen pračka na peníze! Úchvatný audiovizuál zůstal, ale vše ostatní je bída. Příběh žádný, herecké výkony jsou bída s nouzí i na daný žánr, žádný nový nápad... 35% ()

char_t

Vypadalo to nadějně. Skoro na sequel lepší jedničky! Přídavek v podobě Dannyho DeVita a Dannyho Glovera potěšil, obzvlášť když "hráli" za Rocka a Harta... Jen kdyby domysleli příběh dál než do půlky... Kdyby se hodinové finále srazilo na 20 minut, šel bych výš. Takhle to jsou zas jen ty 3* jako minule. Ale nevadí, pořád je to zábavná jednohubka. Dokonce mě ani neděsí představa, že se za pár let uvidíme znovu :-) ()

BOURQUE

Po prekvapivo dobrom reštarte, ako sa dalo očakávať, dve kroky dozadu. Keď som u prvého diela písal, že príbeh nepotrebuje komentár, tak u dvojky to platí dvojnásobne. Čiastočná „výmena rolí“ nebol zlý nápad, ale nedokázali to naplno využiť. Dvojica D. DeVito / D. Glover potešila. Avšak to sú v podstate všetky pozitíva, ktoré sa dajú o filme povedať. Scéna po titulkoch (alebo spíš medzi titulkami) v podstate rovno otvára dvere pre tretie dielo. Osobné hodnotenie: 67% (**) ()

P.J.2

O tridu horsi nez prvni film. Prijde mi ze na to kolik se toho dalo vymyslet tak slabota ale Rockuv pohled dost zachranuje :) ()

Gaia.M

Moc se mi líbil první díl, takže se mi dost líbil i druhý díl. Moc mě potěšilo, že zůstali stejní herci. Za mě ano. ()

Olík

Už k předchozí výpravě do nitra staré herní konzole jsem měl jisté připomínky……každopádně její další návštěvu považuji za už úplně zbytečnou. Jedu po stejné cestě jako posledně, cestou svezu stopaře a myslím si, že všechno je v pořádku. Tak bohužel…..není! Akce ano….ale humor na bodě mrazu (Black s Hartem jsou dávno za zenitem). Sází se na atributy, které rádoby fungovaly v jedničce, přičemž jediným uprgadem jsou dvě nové postavy, které nepřináší ale lautr nic. Příběh na vodě s tím, že konec je utahaný jako kotě navečer. Z tohoto by měl určitě radost Petr Rychlý, protože tady šlo čistě jenom o rychlý prachy. ()

animario

O (další) level horší než první díl. Smutný, že z námětu s potenciálem skvělýho "videoherního" dobrodružství, kde je scénáristicky možný téměř cokoli fantazie dovolí, může v dnešní době vzniknout tak průměrnej film. Poslední život ze tří. Ještě jeden takovej díl a bude to game over. ()

geek.ondra

Téměř totožná podívaná jako předtím a tedy průměrný blockbuster který neurazí ale ani nenadchne. Příště by to už chtělo nějakou renovaci. 6/10 ()

HenryIvan

Musím sa proti niektorým tunajším komentárom ohradiť. Rozhodne si nemyslím, že ide o úplnú recykláciu minulého dobrodružstva v Jumanji. Ľudia boli jednoducho minulou časťou natoľko milo prekvapení, že už neprikladajú tejto časti podobný kredit. Je to samozrejme v istých veciach podobné, no nové postavy a nová zápletka sú dostatočnou zárukou kvality. Plus to vyzerá tak, že sa v blízkej budúcnosti oprieme o podobný naratív, ktorý preslávil originál s Robinom Williamsom. Udržalo to moju pozornosť natoľko, že si to odo mňa vypýtalo kladné ovácie. Len to ďalej nepokaziť. ()

Kingjiri

Zábavy je pořád dost, takže nuda nehrozí a oceňuju taky snahy o "upgrade" námětu (dvě důchodcovský postavy v Jumanji nebo možnost výměny postav). Ale přesto si myslim, že se zejména z "omlazenejch" důchodců dalo vymáčknout víc a příběh nemusel být tak klišoidní. Všechno se totiž bez většího překvapení vyvíjí většinou tak, jak blockbusterů znalej člověk očekává. A reálnější look exteriérů včetně menší porce digitalizace mi minule sednul víc. Minule jsem byl hodně spokojenej. Na druhej pokus už jsem "jenom" spokojenej. Na případnej třetí pokus, kterej z části naznačila titulková scéna jsem ale určitě stále zvědavej, tři silnější hvězdy. ()

dalziel

Dobrodružná všehochuť.A to mám fakt rád.Za mňa lepšie ako jednotka.Karen GIllan je v takej forme že by si mala strihnúť úlohu v Johnovi Wickovi 4 atď,alebo mať vlastný obdobný super akčák. ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům