BlondJames

Nejsem fanoušek efektů před zeleným plátnem a zde tak byl natočený nejspíš úplně celý film...a proto dávám 3,5* protože pro Jumanji, díky své jedinečné originalitě mám prostě slabost. ()

blazma

První pokračovaní bylo famózní a tak jsem se hodně strachoval o to čím by tohle mohlo ještě přispět. opět je to honba s krystalem, tentokrát není zelenej ale žlutej.. jakože vypadalo to špatně. Přidáním herců a postav, vznikl prazvláštní tým, který ovšem díky prohazováním těl nakonec působí docela vtipně, prvně jsem tomu dal 3 hvězdy pokud by to byl samostatný kousek. Jenže když vezmeme v potaz všechny díly a slepíme je dohromady, tak si tento díl ty 4 hvězdy o fous zaslouží. ()

Dejf4

Jede to ve stejných kolejích jako předchozí díl. Humor stále funguje, nové postavy mají co nabídnout. Zkrátka šlape to jako první díl a především sehraný casting to táhne výrazně nahoru. Jen škoda té větší přepálenosti a moment překvapenosti je taky fuč. Poctivých 6/10 ()

blondboss

Pokračovanie Jumanji prakticky v totožných šľapajách s jednotkou. Interaktívne hravé dobrodružstvo plné vcelku premakaných vizuálnych trikov, odľahčenej atmosféry, stupídnych dialógov, jednoduchej dejovej linky a sympatických postáv. Ako je teda vidieť, má to aj slabé aj silné stránky, ale nič prevratné som od tohto snímku nedostal. Klasická guilty pleasure zábava, pri ktorej vypnete mozog. Potešili cameo roly Dannyho DeVita a Dannyho Glovera. 60 % ()

Elio

Po prvním opravdu vtipném rozjezdu s druhým dílem přichází drobné zklamání. Když jsem viděla Jumanji: Next level v kině poprvé, byla jsem hodně nadšená, ale ve světle prvního Jumanji je tenhle sequel dosti vybledlou verzí. Vtipné momenty se nedají srovnat s předchozím dílem (hlavní důvod je asi v tom, že za herní charaktery "hrají" jiné postavy, takže s Jack Blackovou Bethany se setkáváme až ke konci), no a i když je nastavená nová lokace a nové "levely", rozhodně jsou jako přes kopírák, případně jsou tak trochu odfláknuté. Vážně mě mrzí, že Jumanji 2 šlo spíše stejným směrem, než trochu odvážně jinak, ale i tak jde o průměrnou pohodovou komedii, kterou si na zaplácnutí času můžete pustit. ()

Vito_LePour

První film byl asi přeci jen o něco lepší, převážně proto, že stejnou kvalitu udržel po celou dobu. Tady je bohužel cca posledních 40 minut už podstatně slabších, ale pořád je to perfektní oddechovka, u které se člověk výborně zasměje a která neuvěřitelně těží z obrovské rozmanitosti postav, o to víc, když se v průběhu filmu vyměnují. ()

majkl78

ó,danny!jediná jiskra v celým uskupení rádoby hereckých výjevů.Kino to nezvládlo...a ani já ,ne!po 40minutách jsem opustil chrochtající kukuřičné děti a pouštím se do rádoby zdatných metalových radovánek,ktére i dnes něco v mém povědomí pozvednou,michal ()

p.a.douch

Tady si zase v komentářích člověk počte hlody, některé jsou plné neuvěřitelných slintů. Proč tito uživatelé chodí do kina? Já se šel bavit, a to mi tenhle film splnil. Jasně není to taková bomba jako "Vítejte v džungli", ale neztrácí moc. Dva geronti zvládli svoje role s naprostým přehledem. Jumanji už není jen džungle a fauna se nám taky rozrostla. Původní parta opět bez problémů a i záporáci svojí roli splnili. Já se zkrátka bavil. Takže úplně pohodový čtyři hvězdy. ()

Kushina

Film byl až moc podobný prvnímu dílu, vesměs z něj čerpal vše co se dalo a k tomu něco málo přidal. Vesměs z toho udělali takovou víc sci-fi a víc akční dvojku. Svým způsobem to ale nebylo špatné, tím jak se do hry vložila parta důchodců, co absolutně nevěděli, co jsou to videohry, nové postavy, tak se člověk nenudil a celkem se i zasmál. Jednička za mě ale byla o chloupek lepší, protože jsme nevěděli co vše je možné, tady si člověk hrozně rychle zvykl na to, co jaká postava může a co od ní očekávat. Viděno v kině. 70% ()

Buywhat

Milé pokračovanie ktoré neponúka prakticky nič nové. Dej je o tom istom ako druhý diel. Ale svoj účel to splnilo. V kine som vypol mozog a príjemne som sa zabavil. ()

halberdier

Průměrné pokračování průměrné jedničky. V jedničce byly dialogy mezi hlavními hrdiny vtipné a svěží a bylo originální sledovat, jak se postavy z reálného světa vtělilily do svých herních avatarů, kteří se nemohlí od sebé víc lišit. První Jumanji byl navíc obrovský hit, takže pokračování bylo nevyhnutelné. Nedapoadlo to špatně, ale jde jen o variaci na první dil, kde se do původního týmu ještě přidají dva staříci v podáních Dannyho DeVita a Dannyho Glovera. I druhé Jumanji je relativně vtipné (vyniká hlavně Jack Black, ), má slušné akční scény (plně digitální) a jako předvánoční oddychový biják funguje obstojně. ()

BlackAdder87

Dvojka ač se řídí zaběhnutými pravidly pro pokračování (všechno je větší a je toho víc), bohužel postrádá ono kouzlo jedničky, kdy se z filmu od kterého nikdo nic moc neočekával vyklubala naprostá pecka. Příběh v podstatě nenabízí nic nového a fórků taky ubylo. Přesto že to tak nevyznívá, jedná se stále o příjemnou oddychovou zábavu, jen to nadšení z jedničky vystřídalo lehké zklamání z přílišného očekávání. ()

Emperor1

Slabé to bylo, slabé, ani moje dcera, se kterou jsem na tento snímek šel do kina, nebyla nijak odvázaná ... popravdě nevím, co přesně zkritizovat, film a jeho děj mi tak nějak prošuměly hlavou, aniž by zanechal nějaký dojem, nic mě nezaujalo natolik, abych to zde dokázal vypíchnout, prostě nuda, nemastno-neslano, sterilní, nezáživná směska prošpikovaná slaboučkými vtípky, prostoduchými dialogy, rádoby napínavá a dobrodružně se jen tvářící, s trochou toho sentimentu, aby se neřeklo, to tam nemůže chybět ... slovutní herci neměli moc co hrát, záporák byl k smíchu, klaďasové k pláči, trikové pasáže absolutně dechneberoucí ... naprosto zbytečný film, který bude mnou (i mým potomkem) rychle zapomenut ... ()

bmx6

Ano,bylo to už trochu překombinované,ale já se královsky bavil.Takže ještě slušné 4 hvězdičky. ()

SamGee

Keď prišla do kín dobrodružná komédia Jumanji: Vítajte v džungli, neočakávane zarobila miliardu dolárov a získala si sympatie kritikov i divákov vďaka hereckému obsadeniu, humorným dialógom a divokej akcii. Dva roky po jej úspechu prišlo do našich končín pokračovanie s podtitulom Ďalší level, ktoré sa snažilo prekonať svojho predchodcu. Vo filme sa vracia štvorica tínedžerov, ktorá zažila dobrodružstvá vo videohre Jumanji. Tí už teraz chodia na vysokú a užívajú si život, až na nesmelého Spencera (Alex Wolff), ktorý sa rozhodol navrátiť do Jumanji. Následne ho idú hľadať jeho kamaráti a Spencerov nepríjemný dedo Eddie (Danny DeVito) s jeho kamošom Milom (Danny Glover). V Jumanji na nich číhajú rôzne problémy, od nebezpečnej zvery až po ozbrojené vojsko pod vedením generála Jurgena Brutálneho (Rory McCann). Rovnako ako prvá časť, táto snímka má v rukáve tromfy, ktoré dokážu pobaviť i prekvapiť publikum. Jedným z nich je zmena terénu a náročnosť levelov. Tie rozširujú svet Jumanji a súčasne vytvárajú nečakané situácie pre protagonistov. Ďalej sú to dych-vyrážajúce akčné scény, ktoré sršia dravosťou a uveriteľnými CGI efektmi. Herci v hlavných úlohách patria medzi zlaté vrcholky tohto počinu. Dwayne Johnson a Kevin Hart skvelo napodobňujú maniere hereckých veteránov Devita a Glovera, z čoho vznikajú nezabudnuteľné momenty. Za duom Johnson-Hart nezaostávajú herci Karen Gillanová a Jack Black, ktorí podávajú slušné výkony. Okrem protagonistov stihnú zažiariť aj vedľajšie postavy v podaní začínajúcej Awkafiny a Roryho McCanna, alias Sandora Clegana. Hudba Henryho Jackmana nie je hrozná, ale jeho motívy boli zapamätateľnejšie vo Vítajte v džungli. Na rozdiel od hudobnej zložky sa špeciálne efekty oproti prvému dielu vyšvihli o úroveň vyššie. Jumanji: Ďalší level je skvelým dobrodružným filmom, ktorý nerobí hanbu svojmu staršiemu bratovi a ponúka návštevníkom kín dobré postavy, zábavne situácie, napínavé scény a obrovskú dávku akcie. Toto dielo odporúčam fanúšikom sveta Jumanji a divákom obľubujúcim dobrodružné počiny s prvkami komédie. Príbeh: 8/10, Herecké výkony: 7/10, Hudba: 6/10, Špeciálne efekty: 8/10, Celkovo: 7/10. ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům