poster

Velký

 • USA

  Big

 • slovenský

  Veľký

Komedie / Rodinný / Fantasy / Romantický

USA, 1988, 104 min (SE: 130 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • francis
  ****

  Tom Hanks nikdy nebyl přesvědčivější. Tohle je jeho film, a hlavně (i když nejen) díky němu je to jeden z mála "rodinných" filmů, na který můžu koukat, aniž bych se u toho naštval. Není to prostě hloupá slátanina, a to je v tomhle žánru asi zásadní věc.(17.11.2006)

 • Hellboy
  ***

  První film s Tomem Hanksem, který jsem kdy viděl, a pamatuji si jen to, že jsem byl opravdu malý a něčeho jsem se děsně bál. Při opakovaném zhlédnutí si nedokážu vybavit, co to bylo :D(25.11.2004)

 • duklak2
  ****

  Vidíme snad poprvé "velkého" Toma. Snímek těží z dokonalého nápadu, udělat z malého chlapce dospělého. Těží z toho maximum a divák má o čem přemýšlet. Jelikož jsem film viděl v dětství, tak mě také napadlo, jaké by to bylo, kdybych se ráno probudil o několik let starší.(9.1.2012)

 • Aluska88
  ****

  To nevyspělé dítě se zárodky naivity, dětinskosti a dobrotivosti bylo v Tomu Hanksovi již tenkrát:) Již když byl "Velký" jsme v něm mohli spatřit rýsující se prvky legendární postavy, kterou ztvární o léta později a jež mu i onomu filmu zajistí masovou popularitu a stane se dle všemožných žebříčků jedním z nejlepších a nejoblíbenějších filmů historie. A jehož sláva a obdiv trvá stále. This "Big one" je vtipný a příjemný film, jeden z těch, kdy se díváme na Toma Hankse ještě jako na neznámého herce a ne jako na "Hollywoodskou hvězdu."(14.2.2012)

 • Rimsy
  ****

  Roztomilá komedie o jednom plněném snu, který asi chtěla většinu z nás. Hanks podal přesvědčivý výkon. Hezký film. Pohodovka pro celou rodinu a praktické odradění od pouťových atrakcí:-)(27.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace