Nastala chyba při přehrávání videa.
 • movie
  ***

  Absurdní válečné drama, které mě ale moc nezaujalo a jen těžko jsem v průběhu filmu udržoval pozornost. Ovšem jako herecká sešlost je to znamenité.(22.2.2009)

 • Superpero
  ****

  Tyhle ironické válečné filmy mě sice moc neberou, ale u "Hlavy" jsem se smál. A depkoidní mi to fakt nepřišlo.(31.1.2007)

 • dobytek
  ***

  O knize jsem vždycky slyšel jenom samou chválu a nedávno mi to zase jeden člověk doporučoval se slovy, že prej to je "něco jako Švejk". Zjistil jsem, že existuje i tenhle film, takže jsem moc dlouho neváhal a s velkym očekávánim jsem se na to podíval. Moje dojmy po skončení filmu jsou dost rozporuplný. Na jednu stranu jsou tady geniální vtipný scénky, na druhou stranu je to od samýho začátku totální zmatek, kdy se přeskakuje z reality do nějakejch snů a halucinací, aniž by mi to dávalo smysl. Navíc ve druhý polovině začne ubejvat humoru a naopak se to začne brát celý dost vážně a to už mě moc nebavilo. Celkově to neni špatný, ale už jsem viděl i lepší filmy na téma absurdnost války. A že bych teď měl chuť začít shánět knihu, tak to už vůbec ne. 55%(14.8.2013)

 • Boogeyman
  *****

  Takové filmy už se dneska netočí. Dokonalá filmařina plná vymazlených vychytávek, bez jediného speciálního efektu. O genialitě Hellerovo předlohy nikdo nepochybuje.(30.12.2009)

 • hippyman
  ****

  na svou dobu jistě technicky velmi pokročilý snímek, i když se najde pár úsměvných nedostatků. originál jsem nečetl a tenhle film mě k tomu upřímně řečeno ani moc nenalákal. děj se trochu táhne a na můj vkus je lehce předialogovaný. nutno však vyzdvihnout klady v podobě nápaditých cyklických sekvencí, již zmíněné technické stránky a zajímavého závěru. tedy se přikláním ke 3,5* a doporučuji. Yossarian ale nesahá Klingerovi ani po podprsenku. 70%(8.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace