Plný dům

Komedie / Drama / Rodinný
USA, (1987–1995), 73 h 9 min (Minutáž: 21–24 min)

Tvůrci:

Jeff Franklin

Scénář:

Leonard Ripps, Tom Amundsen, Boyd Hale, Linda Lane, Gigi Vorgan (více)

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry, Jurnee Smollett (více)

Série(8) / Epizody(192)

Když manželka Dannyho Tannera nečekaně zemře, zůstane sám se svými třema dcerkami, D.J., Stephanie a Michelle a není tady nikdo, kdo by mu pomohl s výchovou dětí. Naštěstí se objeví jeho švagr Jesse, který si hraje na rockera a Joey, zábavný komediant a spolu mu nabídnou pomoc s výchovou dětí. Navíc je tu ještě Rebecca Donaldson, Jessyho přítelkyně, která je vždy při děvčátkách, když ji potřebují. (TV Nova)

Olík

Plný dům, Kutil Tim, Krok za krokem, Billy, Alf........vzpomínáte (máte pravdu, nekonečné reprízování, nám nedá zapomenout), takhle jsme se učili co to vlastně je zač ten sit-com. Všechny zmiňované seriály měli podobné rysi - rodinné hodnoty, u zdi se držící humor, nebo ždímaní dávno suchého, ale právě Tannerovic rodinka vítězí co se týče kříšení již mrtvého, infantilnosti, moralizování a všednosti.........líbí se mi přirovnání "Krok za krokem light". Ve své době hit, dne spíše úsměvné retro. ()

chrispe

Nedokážu zabránit srovnání s Krok za krokem. Fakt si nemůžu pomoct. A v tomto srovnání Krok za krokem vede na celý čáře. Tato rodina a tento dům se mi zdá o mnoho víc "křečovitý" a postavy mnohem méně sympatické. Ty dvě holčiny mi prostě lezou na nervy. ()

GlamourCat

Není to žádná velká intelektuální zábava a občas bývá dobře patetický, ale je to jeden z mála sitcomů, který není založený na tom, že je někdo děvkař/alkoholik a že se lidé navzájem nesnáší (Dva a půl chlapa, Máma, Dvě socky...), co je - tedy alespoň pro moji infantilní duši - obrovská úleva. Prostě je to o domě plném dětí, po americku a docela mile. Ale když je někdo táta, který má strašně rád svoje dcery, tak to musí být pedofil, který je obtěžuje, to je jasné. Proto budou seriály o skutečných a neskrytých úchylech vždycky lepší a oblíbenější. ()

Radek_War_09 odpad!

Recept na kvalitní rodinný sitcom. Na plotnu dáme velký hrnec.Do hrnce přidáme tři zastydlé puberťáky a promícháme. Pak přidáme tři začínající puberťačky a necháme vařit. Podáváme v třicetiminutových dílech. Pokud se nám dílo jako v tomhle případě nepovedlo za stálého míchání to celé nalijeme do hajzlu. ()

Hermanka

Nenávidím tento seriál. Tak moc. Z velké části, díky dabingu. Neznám další jiný, který by mi tolik lezl na nervy. Nesnáším jako postavy ta děcka, nesnáším dospělé, nesnáším všechny a všechno co v tom seriálu je. Kdyby aspoň nemluvili tím příšerným dabingem. ()

topi80

Dlouho neviděno. Pamatuji si, že to byl takový dětský sitcom s hromadou morálních ponaučení (i když ne v tak odpudivé míře jako v Krok za krokem - který byl ale zase celkově vtipnější). Jako dvanáctiletému se mi to docela líbilo, postavy byly docela vtipné, ale přesto si troufám odhadnout, že při další repríze by asi hodnocení začalo padat. EDIT - PO LETECH VIDĚNO: Tak pozor, hodně velké překvapení. Nevím, jestli je to tím, že jsem si tentokrát zvolil spíše novější díly, ale sitcom je svěží, dialogy vynalézavé a opravdu hodně vtipné a po celou dobu sledování se vám na tváři vykouzlí takový přiblblý bezstarostný úsměv, který nezkazí ani sem tam nějaká ta hodně trapná chvilka. A s tou výchovností to také není nijak hrozné. Sedla mi hlavně sehraná partnerská dvojka Jessie + Becky, černý humor Stephanie, ale i výchovné metody Dennyho a hlášky malé Michelle. Pohodový odpočinek od vážného světa, mohu doporučit. Naprosto pohodlně 4 hvězdičky. ()

Zl0

Silený humor založený na iritujúcich nevychovaných ďeťoch. Ako výplň nudného poobedia po škole to bolo užitočné, ale na nič viac. To som ešte chodil len myslím na strednú keď to bežalo a už vtedy som si myslel že za to čo sa tam niekedy predvádzajú by v našich končinách dostali skôr preplesk ako potlesk. A nikto by sa nesmial. Chýbali tomu už len nejaké zvieratká a ja hodím šabľu z hnusu. ()

Bube1 odpad!

Týhle trapárně se může vyrovnat už snad jen Roseanne... Neskutečně nevtipná, křečovitá a špatně herecky obsazená blbost. Názor tvůrců na diváka je zcela jasný - hloupé ovce. ()

megan017

Tak trochu nuda, nezáživný humor, i když pár hlášek se povedlo, to musím uznat. Děvčátka Olsenovic mi nikdy nepřišla roztomilá, ani když nemluvily, ani ty naučené fráze, které lidi tolik žrali. Joey to byl správný týpek, co se týče mužské části, tak nějak byli svým způsobem vtipní, děvčata už moc ne, i když D.J začala docela perlit, když dospívala. Na konci každé epizody je vždycky nějaké poučení od věčně moralizujícího Dannyho, který jakožto otec není moc přísný. Bohužel ta rodinná idylka je až moc úměle vytvořená. Step by step je ve srovnání s tímto mnohem lepší. Koukat se na to ale dalo, Candace Cameron tu hezky dospěla a myslím, že to je sitcom, který neurazí. ()

haffen

Takto by vyzeral Krok za krokom, keby ho tvorcovia pošahali na plnej čiare. Videl som pár dielov a dodnes neviem čo ma udržalo ich dopozerať. Každopádne zlý, príšerne na morálku tlačiaci a tým aj hodne vtieravý seriál. Zlé herecké obsadenie, príliš veľké vekové rozdiely a sestry Olsenové tomu už len dávajú čerešničku na torte. 1* ()

KryplXxX odpad!

Jen když vidím hlavní představitele a ty spratky s odporným rozežraným výrazem v ksichtě tak se mi chce zvracet. Je to jako klub tří teplých homoklád, kteří jsou zároveň pedofilové. Nechutný shitcom. Ten kdo dělal kásting by potřeboval projet komínek pěkně drsnou násadou od lopaty. A ty děcka, bože to jsou hnusné držky. Vsadím se, že až dospěly, tak spáchali sebevraždu, když se jednoho dne probudili střízlivé a podívali se do zrcadla. ()