Plný dům

Komedie / Drama / Rodinný
USA, (1987–1995), 73 h 9 min (Minutáž: 21–24 min)

Tvůrci:

Jeff Franklin

Scénář:

Leonard Ripps, Tom Amundsen, Boyd Hale, Linda Lane, Gigi Vorgan (více)

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry, Jurnee Smollett (více)

Série(8) / Epizody(192)

Když manželka Dannyho Tannera nečekaně zemře, zůstane sám se svými třema dcerkami, D.J., Stephanie a Michelle a není tady nikdo, kdo by mu pomohl s výchovou dětí. Naštěstí se objeví jeho švagr Jesse, který si hraje na rockera a Joey, zábavný komediant a spolu mu nabídnou pomoc s výchovou dětí. Navíc je tu ještě Rebecca Donaldson, Jessyho přítelkyně, která je vždy při děvčátkách, když ji potřebují. (TV Nova)

italka63

První díly se mi zdály vtipný, postupem kvalita upadala, vlastně se to nedá srovnávat se seriálem Krok za krokem ani z rychlíku....snaha byla, nevydržela. ()

cariada

Né zrovna moc povedený sitcom o třech mužích co se starají o tři děti jednoho znich, kdysi to dávala ČT, ale jenom pár dílů. ()

MJMilan

Hezký americký rodinný seriál plný docela milého humoru, jen by se to krásně obešlo bez té jedné povinné, poučné a trapné chvíle, kterou si prostě americké seriály žádají ... "Přatelé" jim dnes mohou konkurovat.... ()

mr.kliky

"trpím časovou dyslexií, chtěl jsem vám to říct dřív, ale nevím kdy to dřív je..". co se týče podobných wtf dialogů, tak to bylo hodně v pohodě. jinak je to teda neskutečná pitomost, ale já jsem vlastně taky pitomej dost, takže tomu rozumim.. a pokud jde o oblíbené srovnání se step by step - tohle mě baví víc. ()

filmmovier

Příběhově slabší, spíše průměrný, rodinný sitcom. Přilepšuji mi za to, že se odehrává v San Franciscu a také za to, že ty dcery jsou opravdu velmi vtipné. Myslím, že z toho ještě něco bude. 70%. No, druhá série je mnohem lepší a vtipnější, ale na plný počet to pravděpodobně nebude mít nikdy. 75%. ()

Mrkvič

Týjo, tohle bylo příšerný už před XX lety, ale nyní je to ještě větší děs. Malý zparchantilý fakani. Potom starší holky, ze kterých žádná neuměla ani trochu hrát. No a nakonec jakštakš fajn chlapi. Asi jen díky některým z nich se na mém mozku v mládí sledování seriálu s rodinou nepodepsalo. ()

Palvinie

"Zvíře stvořené pro mě je v housce a s hořčicí." Sranda na eNtou. Není nic lepšího, než se po náročném dni plném špatné nálady kouknout na tuhle blbinu. :) ()

HiddenDragon

Videl jsem zrovna super dil se simpanzem, ale nebudu prehanet, protoze vim, ze tenhle serial ma i slabsi epizody. Kazdopadne na tri hvezdy si myslim staci vzdycky. Je to uz hodne retro tato 90. leta, ale jako obdoba "Krok za krokem" se to vnimat da, a neurazi. ()

Zagros

Jeden z dalších amerických sitcomů mého televizního mládí. Vídával jsem jej vcelku pravidelně v prvních pár sériích, poté mě to přestalo bavit. Taky protože bylo mnoho lepších, například Krok za krokem. Za sympatické charaktery a za společnost při několika odpolednech nechávám dvě hvězdy. ()

waits

Sitcom, který v podstatě nebyl vůbec vtipný, vlastně je to přesně ten druh sitcomu z 80.let, který parodují Simpsonovi v díle 11 serie 22. V každém dílu navíc na mládež vyskočilo nějaké to ponaučení. Pochybuji, že to ještě někdo někdy nasadí do vysílání. Viděno tenkrát asi 15 dílů, měl jsem holt spustu času. ()

Dejvi21

Když jsem někde slyšel, že toto je "kolébka" mého milovaného Kroku za krokem (kde se na Full House často naráží), byl jsem velice zvědav, co mi Plný dům nabídne. Musím říct, že v přímé konfrontaci by Krok za krokem tento seriál tak nekompromisně převálcoval, že by po Plném domu nezbyly ani základy. Ale abych nepřeháněl, koukat se na to dá, když od toho nic nečekáte. Prostě pustit tv a vypnout mozek. ()

jasanka

Zkrátka nejde tento seriál nesrovnávat s Krok za krokem. Morální ponaučení mi ale vadí i tam, takže tady je to ještě horší. Navíc dospělé postavy nudné a Olsenka/y mi tam taky nebyla úplně nejsympatičtější. ()

Bozvav

Sladké, naivní a místy až přeidealizované dílko, které je vtipné a vcelku hezky se na ně kouká, teda na první tři řady, pak to jde dosti dolů. Za mne průměrná záležitost na zahnání nudy, nebo dobré k žehlení. 50%. ()