Tvůrci:
Robert WuhlKamera:
Paul MaibaumHudba:
Ed SmartHrají:
Robert Wuhl, Sandra Oh, Jim Turner, Michael Boatman, Camille Langfield, Joe Nieves, Krista Allen, Amaury Nolasco, Scott Patterson, Brad William Henke (více)Série(7) / Epizody(80)
Hrají
Deepak Chopra
Indie
Nejlepší seriály:
Funny or Die uvádí... (2010) (seriál)
Alexandra Bokyun Chun
Korea
Jeremy Roenick
USA
Nejlepší seriály:
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Dokonalý podraz (2008) (seriál)
Go On (2012) (seriál)
Lester Speight
USA
Nejlepší seriály:
Útěk z vězení (2005) (seriál)
That's My Bush! (2001) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Greg Wrangler
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Arrested Development (2003) (seriál)
Ramon Bieri
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Hogan's Heroes (1965) (seriál)
Dick Clark
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)
Justin Urich
Nejlepší seriály:
Každý den v akci (1996) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Gilmorova děvčata (2000) (seriál)
Shareen Mitchell
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Boy Meets World (1993) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Michael Milhoan
USA
Nejlepší seriály:
God, the Devil and Bob (2000) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Curtis Taylor
Nejlepší seriály:
The LXD: The Legion of Extraordinary Dancers (2010) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Osamělá holubice (1989) (seriál)
John Hostetter
USA
Nejlepší seriály:
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Spawn (1997) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Patricia Bethune
Nejlepší seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Steve Garvey
USA
Nejlepší seriály:
Disneyland (1954) (seriál)
Třeba mě sežer (1997) (seriál)
P.S. Miluju tě (1991) (seriál)
Cynthia Sikes
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Aquarius (2015) (seriál)
Peter Koch
USA
Nejlepší seriály:
FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
John Mahon
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Studio 60 (2006) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Kathleen Freeman
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Rychlá rota (1989) (seriál)
Keone Young
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Modrooký samuraj (2023) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Kay E. Kuter
USA
Nejlepší seriály:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Maverick (1957) (seriál)