Veselé obludy

• USA Aaahh!!! Real Monsters
Animovaný / Rodinný / Komedie / Horor
USA, (1994–1997), 20 h 48 min (Minutáž: 24 min)

Hudba:

Drew Neumann

Charlie Adler, Christine Cavanaugh, David Eccles, Gregg Berger, Tim Curry, Xander Berkeley, Dorian Harewood, Cynthia Mann, Jim Belushi, Kevin McBride (více)

Série(4) / Epizody(52)

Seriál vypráví o třech příšerkách žijících na smetišti. Ickis, Oblina a Krumm jsou přátelé a navštěvují školu pro monstra, která je umístěna pod městskou skládkou. Tam se učí, společně s ostatními monstry, jak děsit lidi kolem sebe. Ovšem často jejich pokusy o strašení nefungují tak, jak bylo plánováno. (Siri69)

fruity

Joo na tomhle jsem vyrůstal. V deseti letech můj nejoblíbenější seriál. Škoda, že už ho nikde nedávaj:( ()

Davies182

Nechutný seriál, který na odpadcích, žumpách a odtokových rourách vystavěl svou nezapomenutelnou existenci. Nicméně je to tak podivné, že dívat se nějaké dítě na tento třicetiminutový "skvost" spolu s rodičem, bylo by to asi naposledy. Vedení Supermaxu ovšem vědělo, že ve tři hodiny odpoledne je ještě většina dospělých v práci :-). ()

(mOnkey)

Tři ohavná stvoření, která trávila většinu svého života na smetišti, a která budila odpor i soucit zároveň (příroda se na nich skutečně vyřádila). Tohle že má být pohádka pro děti? Rozhodně ano! ()

NinadeL

Ano, za mlada jsem byla nadšená, dnes oceňuju ty pořádné nechutnosti. A budou i DVD, vivat Amazon kontra Nickelodeon! ()