Kačer Kabrňák

Animovaný / Rodinný / Komedie
USA, (1991–1992), 33 h 22 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Tad Stones

Jim Cummings, Terence McGovern, Christine Cavanaugh, Katie Leigh, Susan Tolsky, Dan Castellaneta, Frank Welker, Danny Mann, Tino Insana, Dana Hill (více)

Série(3) / Epizody(91)

Kačer Kabrňák vypráví dobrodružství hlavního superhrdiny, kterému pomáhá jeho pomocník a pilot Rampa McKvák. Pod svou tajnou identitou Drake Mallard žije v nenápadném předměstském domě se svou adoptivní dcerou Gosalyn, v sousedství bezradně přitroublé rodiny Blátotlačků. Kabrňák se snaží najít rovnováhu mezi svou egoistickou touhou po slávě a pozornosti a snahou být dobrým otcem své dceři Gosalyn a pomáhat konat dobro ve městě St. Canard. (Disney+)

tyzik

Tento seriál nikdy nedostane velkou pozornost ale přesto se mi hrozně líbí, a přijde mi že je chlup lepší než kačeři hrozně se mi líbí. ()

Potjoc

Kresbou a námětem je to pokračování klasických Disneyovek. Ačkoliv je ta zápletka superhrdinská, což nemusím, tak zde je to aspoň víc komedie a grotesky, a ty scény jako rozplácnutí se a kovadlina na hlavě, jsou grotesky spíš jak Looney Tunes než Disneyovka. Po Timonu a Pumbaa a Goofyho Tlupě je to jeden z těch seriálů, které kombinují klasické Disneyovky s Looney Tunes humorem a zároveň poslední klasické Disneyovky předtím než začala firma Disney vyrábět seriály, které s původní tvorbou nemá nic společného. ()

Honza__St.

Ne, že by Detektiv Duck neměl něco do sebe, ale nic to nemění na tom, že oproti Kačerům to je chudej příbuznej. Že si to neuvědomujou Marvelovskýma fantasmagoriema zblblí Američani, mě nepřekvapuje, ale stejně tak se nedivím, že u nás tak populární nebyl. A nezachrání to ani Rampa McKvák, kterej je tady beztak ještě větší idiot, než kdy byl v Kačerech (nemluvě o tom, že i vypadá jako větší blbec). Nevím, jestli si Duck tu čtvrtou hvězdičku zaslouží, ale z nostalgie mu ji dám. "Já jsem postrach všech nočních šramotů!" ()

rixard79

Mno.... je to trošku rozporuplné. Pro někoho sranda, pro někoho trapná otravnost. Asi bych to přirovnal ke kreslené verzi Blbého a blbějšího. ()