My z Kačerova (TV seriál)

• český

Kačeří příběhy

DuckTales

• slovenský

Káčerovo

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1987, 100x22 min

Úžasný seriál, hned se vždycky líp vstávalo :)(27.11.2012)

Kačeři byli z těch kreslených disneyovek vždycky nejlepší. Co postava to perla, nejradši jsem měl samozřejmě, jako většina ostatních Rampu McKváka. Díky skvělému dabingu a nápaditým příběhům by mě Kačerovští zaujali určitě i dnes.(5.6.2008)

Veru Káčerovské dobrodružstvá boli vždy klasika a dosť obľúbená.(21.5.2005)

Můj nejoblíbenější seriál z produkce Walta Disneyho. Strýček Skrblík, Rampa McKwak, Paní Čvachtová, Bulík, Dulík, Kulík ... no prostě klasika.(1.1.2007)

Jedním z nejpříjemnějších důsledků Sametové revoluce bylo to, že mě a moje vrstevníky tenhle seriál při své české premiéře zastihl ještě jako malé děti, které seděly v neděli večer doma u často ještě černobílých televizí a slintaly nad každým dalším dílem kačerů. Dokonalé, dokonce natolik, že jsem chtěla mít růžové šatičky a růžovou mašli ve vlasech. Jediné růžové oblečení, které jsem kdy chtěla, Kačko. Že se jedna ze zastávek pražského metra jmenuje Kačerov považuji za poklonu všem z Kačerova.(5.11.2010)