poster

Telefonní budka

 • USA

  Phone Booth

 • Slovensko

  Telefónna búdka

Thriller / Mysteriózní / Psychologický

USA, 2002, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CheGuevara
  ****

  Tolik napětí v jednom filmu jsem dlouho neviděl. Naprosto skvělá režie a ti herci, no mohu se jen rozplývat. Délka filmu byl asi ten nejgeniálnější tah režiséra, neboť snímek nikde neztrácel své pekelně rychlé tempo. Jen z toho překombinovaného konce mi bylo trochu divně. To jsme si nezasloužili.(1.2.2005)

 • Galadriel
  *****

  Fantasticky natočený thriller, který vás přiková do židle. S minimálním prostorem a rozpočtem se podařilo natočit strhující film napínavý od začátku do konce, s fantastickým Colinem Farellem v úžasném hereckém sólu. Řekla bych, že se film i snaží vyhýbat tradičním klišé žánru, za což sklízí můj neskonalý obdiv. Narozdíl od spousty jiných thrillerů s několikanásobným rozpočtem, dvojnásobnou délkou a odehrávajících se po celém světě se zde skutečně povedlo tvůrcům vtěsnat do minimálního prostoru maximální napětí.(6.6.2005)

 • Rob Roy
  ****

  Tak takovéhle filmy mám rád. Poměrně obyčejný člověk v kuriózní situaci, kde jde o čas. Solidní psycho a pro mojí potěchu je tu i Katie Holmesová. Ale Joel Schumacher už podle mě nikdy nedosáhne kalibru Volného pádu, to je nepřekonatelné dílo.(29.6.2003)

 • Renton
  *****

  Scénář: Larry Cohen .. Strhující minimalistický thriller. Joel Schumacher je režisér s velice kontrastním výsledkem. Telefonní budka je jeho kvalitativní špička! Jak on to dělá, že některé filmy tak podělá? Colin Farrel je borec, tomu říkám výkon. Co víc dodat? Nenechte si TO ujít..(18.4.2005)

 • woody
  ****

  Tak zvedlý adrenalin jsem neměl ani nepamatuji.Jen mi tam chvílemi vadil ten neslaný,nemastný Forest Whitaker.Od teď mám strach zvedat telefony.Blbý že mám internet přes telefon,hned bych rušil pevnou linku.(28.7.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace