Kleopatr

Je to super originální thriller, s vynikajicim Colinem Farrelem. 81 minut uteče jako voda, ani na chvíli jsem se nenudil. Film je prostě pořádně našláplej. Ale neni to ten z filmů, na který bych se podíval znova navíc na konec mi Farrel přišel trochu moc splašenej. 85% ()

Jerris008

Z jednoduchého námětu vytřískat takové zpracování! Tleskám, opravdu. Hodněkrát jsem se přistihla s pootevřenou pusou a tuhnoucí krví v žilách. Ještě že to nebylo delší, mohlo by to ztratit napětí nebo by mě z toho mohlo klepnout :-) Jinak pánové - přiznejte se, uleví se vám.... ()

Pagliacci

Perfektní Colin Farell v jednom z nejlepších psychothrillerů co jsem kdy viděl, který kazí pouze neuvěřitelně stupidní scéna kdy se Stuart(?) přesně podle bontonu zpovídá ze svých hříchů a šílený dabink ve kterém odstřelovače mluví pravděpodobně letitý pedofil z povolání. Příběh si drží zběsilé tempo celou dobu a přestože se výprava vztahuje na interiér telefonní budky, atmosféra je hutná a naléhavá čemuž ještě pomáhá Colin ve své vrcholné roli. Nepřehrává, jeho postava působí reálně, reaguje asi tak jak by člověk s tečkou na čele reagoval a otevřený konec je pomyslná třešinka na dortu. ()

Ivec

Skvelý thriller, hlavne vďaka unikátnemu prejavu Colina Farrella, ktorému som stvárnenie Stua žral do poslednej minúty. Bez akého koľvek zdĺhavého začiatku sa rozpúta strhujúca dráma s nervy drásajúcim scenárom. Divákovi sa zatajuje dych, a v istých momentoch priam ani nemrkne. Od začiatku po koniec nevyhnutne napínavé dielo a podtrhnuté výbornými, miesta chilli-pikantnými dialógmi. No film, u ktorého nemám problém pustiť si ho po čase zas a znova. ()

lord Ball

Je neuvěřitelné jak pouhý dialog dvou osob dokáže tak výborně přikovat k televizi, výtečné drama na kterém je velmi symptatická i krátká stopáž filmu, tím je člověk stále v napětí a nezatěžuje se hluchými místy. ()

Borecz

Upřimně jsem nečekal, že se z filmu, o němž jsem věděl jen to, že se odehrává v telefonní budce a blízkém okolí, vyklube takhle kvalitní thriller se solidní atmosférou a skutečně nečekaným a zajímavým dějem. Tohoto úspěchu by ovšem nikdy nemohlo být dosaženo bez dokonalého výkonu Colin Farrella, jemuž tímto vyjadřuji svůj obdiv. Bravo, bravissimo! ()

ratpile

Zavřete Colina Farrella na 80 minut do telefonní budky a položte před něj kameru. Voila - strhující drama je na světě. Vlastně ještě malý moment. Nezapomeňte na inteligentní scénář a Joela Schumachera, který vám občas řekne co a jak. Na poprvé strhující zážitek, na podruhé pořád velmi zábavná jednohubka. ()

kubas369

Famozní thriller ve kterém exceluje ještě poměrně neznámy Colin Farrell. Schumacher dokazuje, že muže platít přísloví "za málo peněz hodně muziky". ()

Born2BeAlone

Tomuhle říkám thriller jak řemen! Originální, dechberoucí snímek s vražedným tempem a skvělým Colinem Farellem v hlavní roli. A mimojíné důkaz, že k super filmu není potřeba vysoký rozpočet, měsíce natáčení nebo nekonečně se střídající exter(inter)iéry. Stačí jedna telefonní budka na rohu a kvalitní scénář. ()

Jaromír

Skoro geniální příběh o tom, co v životě chceme a co je pro nás vlastně důležité. Většinu života si totiž jen na něco hrajeme a pak stačí "malé" popostřčení a už to jede :) LOL. ()

Morgainne

Asi jsem od toho čekala moc. Že bych napětím nedýchala, to opravdu ne a dojetí se taky nedostavilo. Zápletka na mě působí dost papírově, jako když se někdo usilovně snaží vymyslet něco originálního (padouch si vybere namyšleného frajírka, kterého donutí pod hrozbou zastřelení ke "zpovědi"), ale moc mu to nejde. Film na jedno podívání. ()

Peter-1307

Zopár štvorcových metrov okolo jednej telefónnej búdky i to stačí, aby mohol vzniknúť jeden zo špičkových thriller movies. Stačí k tomu vynikajúci scénar, šikovný herci, ktorý sa do svojich úloh vložia naplno a jedného čo to vedie, akým je Joel Schumacher. Colin Farell je tu skutočne vynikajúci a dokonca aj len hlasom sa prejavujúci Kiefer Sutherland nemá žiadnu chybu. Celé to však skazil moralizujúci záver filmu. Tak sa to nemuselo určite ukončiť. ()

Forsetino

Vcelku pěkně strávených 80 minut. Slušný námět a jeho kvalitní realizace, především prostřednictvím Farrella, z tohoto snímku dělá lehce nadprůměrný zážitek. Přesto jsem od toho očekával víc a film pro mě neměl žádnou přidanou hodnotu, kromě kvalitního hereckého výkonu hl. hrdiny. Upřímně, kdyby ho ostřelovač po 10 minutách odprásknul, tak bych byl spokojenější, o arogantního, namyšleného blba méně. Co se týče uvěřitelnosti, tak jsem tomu častěji nevěřil, než ano a tudíž hodnotím 3/5. ()

randi64

Tento film jsem viděl poprvé až letos v únoru a stále nechápu jak mi mohl tak dlouhou dobu unikat, ikdyž jsem o něm věděl. Pan Schumacher mě dostal, aneb jak vytrestat namistrovaného, arogantního manažera. Film mě nezklamal, naopak. Držel si laťku od začátku do konce a jen gradoval, bravo! ()

rob_troy

Sice je to dost krátké, ale na krátkost je to naprosto geniální. Geniální Colin Farrell a geniální telefonní budka. Psychicky naplněný. ()

Ferenzo

Neuvěřitelný nápad se skrývá v Telefonní budce. Nevěřil bych co se dá natočit jen v budce na ulici. Colin famózní výkon, celý film je absolutně napínavý, a frčí jako blázen. Klidně mohl být o trochu delší :) . 90%. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor