donnovann

Tento film vás dokáže udržet v napětí celých 78min. Marně bych zde hledal nějakou chybičku kterou by bylo třeba zlepšit. Telefonní budka je opravdu snímek který stojí za shlédnutí. ()

habertek

Nejdříve jsem uvažoval o 3*, protože filmů s podobným námětem jsem viděl povíce, ale na druhou stranu...tenhle má něco navíc + můj oblíbenej herec Colin Farrell... ()

boombang

Totální nářez s perfektně nastavenou délkou a mrazivě znepokojivým koncem, aneb potměšilý návod k tomu, jak z arogantního nafoukance udělat roztřesenou lidskou trosku - a byť je to dost vykalkulované, působí to velmi, velmi věrohodně. Všichni si dovedeme hrdinovu situaci představit... naštěstí jen představit. Slzám se taky člověk neubrání. Ale ta morální katarze stojí za to. A krásná Radha taky. ()

Horxus

Sedmkrát za posledních šest týdnů jsem tenhle film viděla a pokaždé jsem u něj tak nadšená a napjatá, jako nikdy. Tady je vidět, že na vynikající film není potřeba několika miliónový rozpočet a stovky počítačových efektů. Ne, stačí bezchybný Colin Farell, stará telefonní budka a ledově mrazící hlas Kiefera Sutherlanda. A samozřejmě dobrý nápad a dobrý režisér. Pokud mám bodovat od jedničku do pětky, dávám sto. ()

vipeerr

Vůbec by mi nevadilo pokračování. Myslím že tvůrci filmu "Muž na hraně" se nechali tímto inspirovat. Tyto dva filmy jsou důkazem toho že prakticky na jednom místě se dá natočit plnohodnotný napínavy thriller. S ohledem na to že film je 10 let starý vtáhnul mě do děje propracovaností do nejmenších detailů levou zadní. Dávám 5* za nápad, provedení, zábavu. Nemám co bych filmu vytknul. ()

x_silver

Za málo peněz, hodně muziky. Jedno místo, jeden hovor, dvě postavy a jeden perfektní příběh s perfektní režií a perfektní Colinovou rolí. Mistrovské dílo, které se vám musí zarýt do paměti jako jeden ze nejlepších filmů Joela Schumachera. ()

PAVLIS

Trošku moralitka aneb dějově mnoho povyku pro "nic". Když ten povyk je ale natočený tak strhujícím způsobem... ()

Uberlord

Co vše se dá stihnout za 14 dní? Schumacher ukázal, že se dá určitě natočit výtečnej film. Úžasně originální až pohlcující. I za málo peněz, může být hodně muziky :))) ()

Romeroo

Jo tohle mělo ten správný drajv, ač to bylo poměrně jednoduché, krásně to drží pohromadě...pohromadě to drží výbornej Colin, strach a střelec....81 minut mě to célé drželo pohromadě a krásně napnutého.....86%. ()

helrohir

Colin Farrell nám v skvelom psychologickom thrilleri predvádza zrejme svoj najlepší herecký výkon. Joel Schumar zas dokazuje, že aj s nízkym rozpočtom sa dá natočiť film, ktorý je takmer dokonalý vo všetkých ohľadoch. ()

whysoserious

Joel Schumacher netočí obvykle moc hodnotná dílka, ale tohle se mu jednoduše povedlo. Atmosféra s postupem filmu stále houstne a houstne a ač Colina Farrella obvykle moc nemusím, tak tady mu ta role sedla. ()

J*A*M*B*O

Takú psychošku si prosto treba pozrieť. Ak sa dokáže celý film točiť okolo jedného telefonátu, a tým ešte aj suverénne zaujme, je to fakt borec ten kto to natočil. Colin Farrell sa skvele hodil do hlavnej roli a nič sa nepokazilo. Prostorodo perfektný film. Dávam 10/10 bodov. ()

Mr.Atsor

Jak dostat člověka na kolena. Fantastický námět a po celou dobu napínavý děj. Chvílemi jsem si myslel, že to bude mít rychlý konec. Doporučuji! ()

anyonecek

Citová vydíračka až do poslední kapky. Neskutečně dobře propracované dialogy a jednoduchý, ale skvěle zvládnutý děj. Colin Farrell v tomhle filmu předvedl opravdu úžasný výkon. Není vždy třeba točit v 10. zemích a přidávat spoustu efektů a akce, aby se natočil skvělý thriller a tenhle film je toho důkazem. ()

Wooke

Jeden z tých lepší thrillerov, ale stále nie natoľko dobrý, aby som bol z neho mimo. Ako film na večer výborná vecička, ale nie je to predsa len film, ktorý si pozriem, keď nemám čo pozerať. Colin Farrell je však veľmi dobrý herec a tu som mu to celkom aj zoŽral, že sa bojí. Bolo to cool.... ()

ac1976

Začína to ako reklama na u.s. telekomunikácie, potom sa objaví sebecký fešák Colin a štek pre Cruisovu bývalku. Pointa úplne jasná už v polovici. Týmto dielkom ma Schumacher nezaujal, už po pár minutách Colinovho fňukania som mal chuť zastreliť Írskeho fešáka sám. ()

Ivoman

Tak jsem to konečně viděl. Plnej počet hvězdiček nedám, nějak mě tam něco chybělo. Ale film je zvládnutý bravurně. Whitaker měl dostat více prostoru, velká škoda ho využít jen tak poskrovnu. A další škoda byla ta, že pro dabing Sutherlanda nebyl vybrán Ivan Trojan, který jej daboval v sérii 24 hodin. Vašinka se k němu opravdu nehodí. ()

Guran

Mimořádný herecký výkon Colina Farrella. Děj filmu je jednoduchý, ale napínavý a dokonalý! Ani chvilku jsem se nenudil a napjatě poslouchal rozhovor mezi Farrellem a Sutherlandem. Ve vedlejších rolích je Forest Whitaker number 1. Opravdu jsem nečekal, že film bude tak dobrý a ještě s brilantními hláškami. Divák opravdu neví, jestli hlavní hrdina přežije, nebo ho odpráskne ten parchant. Konec je překvapivý a celý film dobře propracovaný po všech stránkách! 10/10! ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor